Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lett elvárás, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett elvárás, hogy idősebbel kell összejönni?

Figyelt kérdés

Van egy párom, velem egy idős, nagyon jól megvagyunk, az ágyban is minden tökéletes.

Aztán vannak olyan beszélgetéseim, ami miatt már meg sem nézem a privátokat:

Beszélgetünk az emberrel, teljesen normálisnak tűnik, én pedig örülök, hogy végre egy normális ember! Aha! Elmondom, hogy milyen jól megvagyunk a mostani pasival, és, hogy jó a szex meg minden. De ő meg azt mondja, hogy talán ki kéne próbálnom idősebbel.

Erre én azt mondom, hogy, nem mivel nem vonzódom az idősebbekhez és amúgy is jó a jelenlegi párommal.

De azért ki kéne próbálnom idősebbel mindenképp, mert egy idősebb többet tud nyújtani, mint egy fiatalabb meg érettebb, meg jobb az ágyban!

De ez nem így működik! Nem érted, hogy most jól megvagyok a jelenlegi barátommal és nem is olyan a beállítottságom, hogy érdekeljenek az idősebb pasik?


Utána meg rohadjak meg!

Veletek is volt ilyen?



2019. dec. 10. 11:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

2es jol leirta

Minek huzod fel magadnilyeneken? Nyilvanvalo h csak kurni akarnak az ilyenek es probalnak meggyozni hogy veluk milyen jo lesz:DDD szegenyek nem tudom mikor jonnek ra hogy ha igy probaljak reklamozni magukat es nyomni ezt a temat akkor a nok erre bezarnak komolytalannak latjak az ilyet es nem fognak kurni veluk:D ami jo annak nem kell reklam szoktak mondani;) szanalmasak az ilyenek. A jo szex nem kor fuggvenye. Voltam en mar total bena 40es pasival is es voltam huszoneves sraccal akitol fuggove valtam ugy tudott kurni:D szoval engedd el ezeket a faszikat. Itt a privatok 90% a azert jon mert meg akarnak kurni. Ha ez nem zavar akkor beszelgess nyugodtan csak ne vard h masok is csak dumalgatasra vagyjanak:D nekem is van parom es mikor leirom akkor sem adjak fel meg jaj nekik is van ok csak beszelgetnek meg baratkoznak... Aztan utana (pl mikor nem kuldok kepet vagy nem megyek bele szexchatbe es hasonlok) ugyis kiderul hogy megsem csak dumalgatni akart es baratokat keresett:DDD

2019. dec. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
miért számít neked egy arctalan ember véleménye? elvileg kapcsolatban vagy,minden klappol,szóval magas ívben le kellene szarnod azt a harmatgyenge próbálkozást amit az öreg művelt.
2019. dec. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez nem elvárás, egyszerűen csak bepróbálkoznak az idősebb pasik ezzel a dumával és kész (a többségük nem csak nálad, hanem mindenféle korosztálynál).

Utána ha valaki a visszautasítást nem tudja elviselni, kulturáltan kezelni az nem téged, hanem az adott pasit minősíti!

2019. dec. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!