Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha lenne egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha lenne egy férfi akivel bármit megtehetnétek. Mit csinálnátok? Mire kérnétek meg őt?

Figyelt kérdés

Legyen az bármilyen fura, bizar, durva dolog.

Ha lehet kort is írjatok.



2019. dec. 21. 18:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
87%
Hülye kérdésre hülye válasz. A nők nem egy random arctalan vadidegenre vágynak akit csicsáztathatnak, hanem arra a férfire aki szimpatikus, vonzó nekik és/vagy még szeretik is. Fogalmazd át a kérdést ennek megfelelően és máris értelmesebb válaszokat fogsz kapni.
2019. dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
29%
Azért van ennyi nyomorult szexualitású párkapcsolat, mert a férfiak nem fogják fel, hogy nem vicc, a nő tényleg arra gerjed, ha számíthat egy férfira, mondjuk a házimunkában is. Azt hiszik, ha meglóbálják az álló farkukat, már visítva szeretnénk ráugrani. Szánalmas férfiutánzatok.
2019. dec. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

11-es Teljesen igazad van.

Valóban nagyon rosszul fogalmaztam meg. :D

Ha tehetném inkább letörölném a kérdést.

2019. dec. 21. 20:57
 14/27 anonim ***** válasza:
69%
#10-es, remélem tudod, hogyha nem férfit, hanem egy punnyadt fiút választottál uradnak arról csak te tehetsz?
2019. dec. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Aki mosogatást, takarítást stb... írt azt teljesen megértem!

Csak próbáltam "lágyabban" megfogalmazni a kérdésem. :D

Szóval az eredeti koncepció így nézet volna ki. :

Lányok! Ha lenne egy Férfi akivel bármilyen szexuális dolgot megtehetnétek mi lenne az?

Gondolok itt fura fétisekre akármire.

Bocsánat, hogy ennyire férre érthető kédést írtam. :D

2019. dec. 21. 21:04
 16/27 anonim ***** válasza:
73%
Megpucolom az ablakokat, felmosok, de a faxom végig a szátokban lesz.
2019. dec. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
#12: én is, aki főz, mos, takarít és egyedül él? 😃
2019. dec. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Menjen el bevásárolni.
2019. dec. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Hát, aki arra nem képes, hogy bevásároljon, az már azért elég szánalmas férfi. Jó, műszaki affinitása nincs mindenkinek, én pl főzni nem szeretek, de ha kell, megcsinálom. nem élvezem, de néha megcsinálom, nincs baj.
2019. dec. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Vigyazzon rám, amikor előjon a kenyszer legyen mellettem es segítsen. BIZTASSON,es ne engedje, hogyvazt csináljam, amit akkor nem szabad
2019. dec. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!