Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha lenne egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha lenne egy férfi akivel bármit megtehetnétek. Mit csinálnátok? Mire kérnétek meg őt?

Figyelt kérdés

Legyen az bármilyen fura, bizar, durva dolog.

Ha lehet kort is írjatok.



2019. dec. 21. 18:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
40%

Milyen nehéz bevásárolni, 2 perc alatt összeválogatsz mindent a tesco.hun és másnap kihozzák 300 forintért.

Milyen nehéz elmosni, beraksz mindent a mosógépbe és megnyomsz egy gombot.

Milyen nehéz elmosogatni, beraksz mindent a mosogatógépbe és megnyomsz egy gombot.

Milyen nehéz főzni, belecsapsz két tojást meg bacont a forró serpenyőbe, 1 perc múlva kiszeded.

Milyen nehéz feltakarítani, megnyomsz a porszívóroboton egy gombot és megy magától.

Milyen nehéz elvinni a szemetet a folyosó végén a szemétledobóig.


A barátnőm helyett már mindent én csinálok, mert már nem létezik házimunka, csak a háztartási gépeken kell gombokat nyomkodni, és az egész napi teendő lezavarható 10 perc alatt. Legalább nem keres olyan kamu kifogásokat, mint manapság szokás, hogy mindent a nőnek kell csinálnia. Ma már a legnehezebb házimunka a ruhahajtogatás, és ezzel mindent elmondtam. Aki élt egyedül, az pontosan tudja.

2019. dec. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Én is egyedül élek férfiként, bár nekem nincs mosogatógép meg robotporszívó meg folyosó végi ledobó, de mindent én csinálok évek óta. De olyannal nem is szeretnék együtt lakni, aki ilyeneket vágna a fejemhez h miért nem mosogattam vagy vittem le épp a szemetet.
2019. dec. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

#21 Azért ezt nagyon durván leegyszerűsítetted. Ennél azért nehezebb a házimunka, főleg akinek nincs mindenre gépe.


De egyébként ennél a témánál maradva, nem olyan férfit kéne választani, aki semmit nem csinál aztán ezen sírni.

2019. dec. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
33%
Pasi vagyok. nem mosogatok. nem törölgetek, viszont cserében én se kérem meg a csajokat hogy cseréljenek olajat a kocsimban, vagy hegesszen már össze nekem egy konzolt valamihez,vagy asztaloskodjon nekem össze egy kerti asztalt.
2019. dec. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 mikeXxX ***** válasza:
64%
Most már kezdem érteni az itteni férfiak zöme miért jár Prostikhoz mert ennyire színes fantázia van sok nőnek 😂!
2020. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Én csak a kommenteket jöttem olvasni...😂
2020. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
23/f "szulokkel elek", de 4hetbol 3mat egyedul vagyok itthol, mindent megcsinalok itthol, kintimunkatol a bentimunkaig meg azert minden nap eljarok dolgozni, ha ez szamit kertes lakasban elunk es faval futunk amit minden even alltalaba en jarok szedni, velem egy idos baratnomet mar en szegyeltem hogy haztartasbol nulla, most tolem 3evvel idosebb baratnom szinten nulla.. aruljatok mar el hol vannak olyan lanyok akik huszonevesen kepesek megallni a helyuket egy haztartasban? es nem minden hetvegen vasarolnak hetkoznap meg kormos fodrasz szoli meg tokomtudjami.
2020. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!