Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem adom be a derekam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem adom be a derekam alkalmi szexre akkor örökké szex/szerelem szűz maradok? 23/L

Figyelt kérdés

Rohadtul elegem van már, hogy mindenki csak szexet akar.

Sajnos én érzelmi alapon működöm, tehát nekem nem a szex az elsődleges. De így, hogy még hogy nem volt senkim, nem tudok normálisan ismerkedni, folyton azon jár az eszem, hogy mikor kerülök a kérdések miatt kínos szituba. Kezdek már bekattanni.



2020. márc. 30. 19:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

Gondolkozz el azon, hogy miért nem akar egy pasi sem veled komolyat.

Mondjuk én sejtem. Valószínűleg nehezen megközelíthető vagy. Nem mernek a normális srácok odamenni hozzád, viszont a csajozós, mindenkivel kalandozók igen (ők mindenkihez odamennek).


Ezen kell változtatni.

2020. márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
14%
Valószínűnek tartom hogy nagyon de nagyon válogatós vagy aki nem kezd ki akárkivel de még is a szerelmet keresi. Nem gondoltál arra hogy benned van a hiba hogy csak olyanok találnak meg akik szexet akarnak? :) Főzni,mosni,takarítani tudsz esetleg? Vagy csak a pic..sásgodás megy meg a siránkozás?
2020. márc. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem hiszem, hogy mindenki csak szexet akarna. Nagyon rossz helyen keresgélhetsz, ismerkedhetsz. Szerintem ne fusztráld magad és keress más utakat. Nem kell beérned ennyivel :) De ha ilyen morcos vagy, lehet hogy azért nem foglalkoznak veled többet, mit ami a szexhez kellene :( Szóóval kicsit pihenj rá, úgy is itt a vírus, és hidd el, sokan pont komoly kapcsolatot óhajtanak, de ehhez neked is alkalmasnak kell lenned rá, pl. kevesebb zsörtölődéssel :)

L

2020. márc. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Most a barátnőidnek akarsz megfelelni, vagy a saját életed élni? A boldogság nem a másoknak történő megfelelésről szól, hanem a saját vágyaidtól, igényeidtől.

Majd ágyba bújsz azzal akivel úgy érzed, másnak meg nincs köze hozzá!

2020. márc. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ök se igy muködnek, nyugi! Legtöbb csak a pofáját veri, mikor oda kerül a sor, nem áll fel . Nyugi

Érdemes volna szavukon fogd öket

2020. márc. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Aki már a legeslegelején (bár amúgy is kb eljegyzés előtt) csak erre hajt, arról örülj, hogy kiderült, így még idejében lepattinthatod. Ma már igazi kincsnek számít, aki nem ment még át 20 emberen. Inkább legyél szűz egy életre (bár ettől még közel sem biztos, hogy az leszel), minthogy ezzel elrontsd az egész életedet.


És ezt most nem csak azért írtam, mert ilyen "vér konzervatív" ember vagyok, hanem mert ez egy nagyon jó tanács és hidd el, hogy megéri megvárni az igazit! F

2020. márc. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

12.


Azért az ijesztő hogy 2020-ban meg ott tartott valaki hogy "Főzni,mosni,takarítani tudsz esetleg?" Mert egy nőnek csak ez a dolga vagy ha nem fogja be a száját....

2023. jún. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!