Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szeretnem hogy egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretnem hogy egy nő ujjaza vagy dugja a popsim, ahhoz mennyire kell bizalmi kapcsolat? F 40

Figyelt kérdés
2020. ápr. 28. 10:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
El nem tudnám képzelni férfi létemre, hogy valaki a seggemben matasson, eltudok menni anélkül is, semmi szükség rá!
2020. ápr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Csak azt nem értem,hogy a csomó észlény miért olyasmire válaszol,ami nem a kérdés! Senki se azt kérdezte tőlük,hogy mi a véleményük az anális behatolásról.De azért serényen válaszolgatnak ,gondolom saját maguknak...


Ha megvan az összhang közöttetek és gátlások nélkül tudtok egymással kommunikálni,elmondani,hogy mit szeretnétek egymástól,anélkül,hogy a másik visítozva elfutna,akkor nincs ennek akadálya szerintem.Ehhez kell két nyitott fél.

Ezt csak te tudod,te ismered a párod.Ezt nevezhetjük a szexuális kultúra egy részének,hogy felfogom,hogy nem mindenki egyforma,és lehetnek olyan vágyai,amivel eddig nem találkoztam,és ezt megértem,ahelyett,hogy elkezdenék cirkuszolni,és példálódzni a szomszéddal,a Marisnénivel,az eddigi kapcsolataimmal,meg összecsapni a kétkezem és szörnyűlködni.És még arról is szól a szexuális kultúra -,ugye 4#eske

"Az ,hogy ő mit élvez,vagy mit nem,nem rám tartozik"


,-hogy kölcsönösen örömet okozzunk egymásnak.

És nem arról,hogy "csak" neked mi a jó.


Ahogy az utolsó is irta prosztatamasszázs!A prosztata a férfi egyik legérzékenyebb pontja,és legnagyobb örömforrása.


Persze ez nem kell hogy tetszen az ideirogatóknak,a tényeken viszont ez nem változtat.



Pld

4eske:"Az hogy ő mit élvez,vagy mit nem,nem rám tartozik"

Hát akkor kire?

Öreganyámra?

A szex arról szól,hogy kölcsönösen örömet okozzunk egymásnak.

Nem csak arról,hogy neked mi a jó.

2020. ápr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%
Szerinted ki a fene akarná a vén popsidat dugni,nő létére?
2020. ápr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#13-as... ez egy ismerős duma, aztán fogadásból lefeküdt velem egy 18 éves lány.

Utána nem tudtam levakarni...

"öreg róka nem vén róka"

Egy másik 40-es Férfi. ;)

2020. ápr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#12ke 4eske vagyok,es hidd el hogy egy idegen 40eves pali vágyai nem rám tartoznak. ha öreganyad szeret a kakiba matatni egészségére.
2020. ápr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15 öske ha értelmezési gondjaid akadtak,akkor fordulj orvoshoz.Az,hogy neked milyen vágyaid vannak, ki,és mi kéne,senkit se érdekelt itt,a kérdezőt se.


Irjál ki kérdést a vágyaidrol,majd ott a tiédet megbeszélik meg.

2020. ápr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#15ke sötét vagy mint az éjszaka
2020. ápr. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!