Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak elrontottam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak elrontottam a szexuális életünket életem szerelmével? 21/n

Figyelt kérdés
Nagyon jó szexuális életünk volt. Olyan is volt hogy naponta többször voltunk úgy együtt. Egyik este be akart indítani és pont ugyan azt csinálta mint gyerekkoromban a molesztálóm. Sosem zavart ha taperolt fogdosott mert mindig tudta hol ennek a helye és az ideje és így még tetszett is. Most viszont ez nagyon rosszul esett és az csúszott ki a számon hogy ugyan olyan mint a molesztálóm. Akkor egyből lekonyult neki amiből éreztem hogy ezt nem kellett volna. Utána 1,5 órán keresztül bocsánatot kért hogy ne haragudjak nem akart semmi rosszat. Akkor mondtam neki hogy nincsen semmi baj. Valószínűleg érezte a hangomon hogy azért mondom hogy hagyjon már aludni. Másnap reggel felébredtem és ahogy kimentem részeg volt. Össze is tört pár tányért ahogy reggelit akart volna csinálni. Utána próbáltam az esetből viccet csinálni de nagyon nem működött mert minden egyes szónál csak rosszabbul érezte magát. Azóta a szexuális életünk nulla. Nem tudok nála merevedést elérni. Ha sikerült is akkor csak félig áll fel neki és mindig mikor próbálkozok azt mondja hogy ne most, nincs hozzá kedve majd máskor. Már 2 hónapja majd máskor. Ő életem nagy szerelme és azt hiszem most nagyon elrontottam. Mindig kiállt mellettem olyankor is ha nem volt igazam. Mindig mellettem volt. Nem sok okom lehet panaszra. Néha összevesztünk és ennyi. Ő életem nagy szerelme és egy ilyen pasit nem akarok elba**ni. Egy olyan párnak akiknél a napi 2 szex is előfordult 2 hónap elég sok idő.

2020. máj. 1. 01:10
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
28%

Bocs kérdező, de te nagyon hülye és tapló vagy. Nőként mondom ezt neked.

Eddig nem zavart,hogy fogdosott? Hagyjuk már. Hirtelen meg eszedbe jutott. Életszerű.

Ha ez igaz, akkor meg is érdemled ha ennek vége.

2020. máj. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Nem mert most pont úgy fogott meg ahogy gyerek koromban és egyből ez ugrott be. Ezért ez ki is csúszott a számon nem szándékosan volt.
2020. máj. 1. 02:02
 13/37 anonim ***** válasza:
95%

#10

Nem mondom, hogy a srác megérdemelte, amit kapott, mert nyilván nem, de úgy állítod be a történteket, mintha ez a kérdező részéről valami szándékos kicseszés/libidóleépítés lett volna, vagy legalábbis úgy, mintha lépten-nyomon sajnáltatni akarná magát, holott a kapcsolatuk alatt feltehetően először csúszott ki a száján ilyesmi, és ő maga is leírta, hogy miért. Akit kísértett valaha bármiféle múltbéli traumája, az tudja, milyen heves érzelmi reakciót képes kiváltani az emberből olyasvalami, ami erősen emlékezteti az ominózus esetre.

A barátjának rosszul esett ez a megszólalás, érthető, de ahogyan a kérdező realizálta, hogy nem ebben a formában kellett volna közölnie a problémáját, úgy a srácnak is tudatosítania kellene magában, hogy valójában nem a személyét érte támadás. Ha két hónap alatt ez nem sikerült, akkor tényleg feltételezni lehet, hogy más is áll a háttérben, nem itt inogott meg az önbecsülése először; és amennyiben ez így van, nem korrekt minden felelősséget a kérdező nyakába varrni.

2020. máj. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 (:Puszedli :) ***** válasza:
83%
Én az egyesnek és az ötösnek adok igazat.
2020. máj. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
63%

#13


Nem én, abszolút nem mondtam, hogy a kérdező szándékosan követte el ezt a sertést.

Én csak vitattam pl az első válaszoló írását.

És igen sajnálom a jólelkű srácokat, akik tényleg rendesek, és ok nélkül kapnak ilyen nem egyszerű bántást.


Képzeld el...


Tudsz a múltbeli incidensről ami történt a csajoddal.

Mellette állsz mindenben (kérdező maga írta)

Szereted, becsülöd.

Napi szinten 2-szer is kivánjátok egymást.

Minden ok.


Aztán jön a pillanat, amiről azt hiszed, hogy megint olyan lesz mint minden nap, erre minden előzmény nélkül, kapsz 1 ilyet..


És ezek után még te pedálozol, és reggelit csinálsz, és bocsánatot kérsz a semmiért.


Én csak azt akartam, hogy vegyük már észre, hogy a srácnak azért nem áll föl, mert lelkileg sértette a dolog, és ezen kattog az agya.

És ez a tökéletes kötődés a baratnőjéhez.

Ami eddig ment naponta 2-szer, az most már egyáltalán nem.

Tök mindegy, hogy szándékos volt volt, nem ezt vitattam, hanem az okot mondtam el, hogy mi történt a fiú lelkében, és ezt egy férfi tudja a legjobban át érezni.

Még még pár ember.

2020. máj. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
70%

#11-es már megbocsáss, de neked tényleg ennyire 0 az empátiád, vagy "csak" trollkodsz és élvezed hogy belerúghatsz egyet abba aki elszenvedett egy traumát amiből talpra tudott állni? Sajnálom a párodat előre is (ha lesz, mert ezzel a gondolkodásmóddal nem biztos).


Kérdező, nyugi nem hibáztál semmit és nincs minden veszve, kitartást!

2020. máj. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
87%

#15

Értjük, hogy mi játszódott le a csávóban, de ettől még nem lesz egészséges reakció két hónapon keresztül pörögni egyetlen megjegyzésen, ráadásul olyannyira, hogy a merevedés előidézése is lehetetlenné váljon. Értsd: ha én öngyilkos leszek az után, hogy te ledagadtoztál engem, az nem azt jelenti, hogy a halálom kizárólag a te lelkeden szárad, hanem azt, hogy eleve súlyos önértékelési problémáim voltak, megspékelve egy jó adag depresszióval.

Tudod mit? Elképzeltem a kérdésben (és egyben teáltalad) felvázolt szituációt. Most rajtad a sor: képzeld el, hogy 10 éves korodban megerőszakolnak téged análisan, miután a fenekedbe markoltak, megharapdálták a bal fülcimpádat és a füledbe suttogták, hogy "csak az enyém vagy, csibefasírtom". Most, x évvel később a barátnőd pontosan ugyanezt a cselekvéssorozatot végzi el, neadjisten hozzáteszi azt is, hogy szívesen nekiesne a popsidnak straponnal. Higgadt maradsz?

Fogalmad sincs, sosem történt meg veled és belegondolni sem próbálsz. Én is szúrjam ide utóiratként mellékesen, hogy "ezt egy nő tudja a legjobban átérezni"? (Nem gondolom, hogy ez feltétlenül igaz lenne, de igyekszem hűen visszaadni, hogy milyen stílusban érvelsz.)

2020. máj. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
29%

#17


"képzeld el, hogy 10 éves korodban megerőszakolnak téged análisan, miután a fenekedbe markoltak, megharapdálták a bal fülcimpádat és a füledbe suttogták, hogy "csak az enyém vagy, csibefasírtom". Most, x évvel később a barátnőd pontosan ugyanezt a cselekvéssorozatot végzi el, neadjisten hozzáteszi azt is, hogy szívesen nekiesne a popsidnak straponnal"


Legjobb tudomásom szerint, ilyen nem történt a kérdezővel.

Persze értem a hasonlatot, és a célzást.


A srác 1 hétköznapi mozdulatsort hajtott végre, amit eddig naponta többször is.


Aztán meg kapta amit már tudunk, és idezem a kérdezőt...

"egyből lekonyolt neki"

Addig naponta 2-szer feküdt le a csajával, minden erekciós probléma nélkül.


Amúgy meg igen, nem pont a kérdező, de sok ember van úgy, hogy tudat alatt áldozatnak érzi magát, és nem érdekli, hogy kit sért vele, meg kint aláz porig, mert ő igenis az áldozat.

Sajnos sok ember tényleg, akár tudat alatt is képes bele élni magát, a szenvedő alany szerepébe, ami elkiséri minden kapcsolatában.


De a merevedésre vissza terve,el mondok 1 rövid sztorit.

A szomszédom, barátom, boldog házasságban élt a feleségével.

Aki egyszer úgy döntött, hogy neki félre kell ba.sznia, mert el kábitotta 1 fiatal srác.

Szét mentek, aztán a nő vissza sírta magát a haveromnak.

Aztán megint szét mentek, mert a haverom képtelen volt lefeküdni a feleségével.

Nem állt fel neki soha többet rá.

Előtte mint a nyulak...

Egyszerűen olyan lelki sérelem érte, hogy egyáltalán nem állt fel neki.

Azóta új kapcsolatban van, és újra mint a nyulak...


Tehát ha a férfi igazán szeret egy nőt, akkor ez előfordulhat, főként, hogy eddig nem volt ilyen gond.

Igen a férfi is tud ilyet produkálni.


Értem én, hogy itt a csajok most összefogtak, de egy megértő, rendes férfi ettől még lehet ilyen állapotban.


De győzködni nem akarok én senkit, csak elmondtam a véleményem, és ha a kérdező, menteni akarja a kapcsolatot, akkor nem nem úgy tesz amit itt 1 pár ember tanácsolt, hanem megpróbálja, rendezni vele ezt a kérdést úgy, hogy nem magát sajnálja most, mert most nem erről van szó, ha em arról, hogy egy normális kapcsolatot menteni kéne, mert lehet a következő férfi, már nem lesz ilyen megértő, és esetleg úgy dönt, hogy ezt inkább ne...

2020. máj. 1. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
39%

Maximálisan a 18-as válaszoló, összes válaszával értek egyet.

A végén még a gyerek lesz a szemét. 😳😀

Olvassunk, értelmezzük!

Én pl ugyanolyan lelkületű embernek tartom magam mint a kérdező párja, de én lehet, hogy, egy ilyen visszataszító oktalan megjegyzés után, nem csináltam volna reggelit,és nem akartam volna a csaj kedvére tenni.

Engem amilyen ember vagyok, ne tegyen senki egy ilyen allathoz, azért mert neki épp olyanja van.

El ismerem, hogy az élmény, a zaklatás borzalmas lehet, de ne azokat az embereket bántsuk már, akik értünk vannak!

Amugy igen sok ember, tényleg nagyon beletudja magát élni a szenvedő szerepbe.

Kérdező, te meg próbáld menteni a menthetőt.

Ha sikerül szerencsés vagy, és legközelebb gondold át mit, és miért mondasz


F/34

2020. máj. 1. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
77%

#18

"Legjobb tudomásom szerint, ilyen nem történt a kérdezővel."

Ahogyan a kérdező párját sem csalta meg a felesége, és váláson sem esett át ennek a következményeképpen. Mellesleg írtad, hogy a szomszédod kielégítő nemi életet él az új barátnőjével, pedig néhány hozzászólással ezelőtt még azt olvastad a kérdező fejére, hogy "szétba$zta a srác libidóját ilyen fiatalon", mintha feltételeznél valami olyasmit (konkrétan azt, hogy életre szóló lelki törést szenvedett a gyerek), ami a szomszédoddal sem történt meg, noha súlyosabb trauma érte.


"Persze értem a hasonlatot, és a célzást."

Választ mégsem adtál.


"A srác 1 hétköznapi mozdulatsort hajtott végre, amit eddig naponta többször is."

Nem. Úgy ért hozzá a kérdezőhöz, ahogyan a molesztálója tette vele kiskorában, korábban pedig másképpen, legalábbis ez jön le a leírtakból. Hogy pontosan mi és hogyan történt, azt még nem tudtuk meg.


"Amúgy meg igen, nem pont a kérdező, de sok ember van úgy, hogy tudat alatt áldozatnak érzi magát, és nem érdekli, hogy kit sért vele, meg kint aláz porig, mert ő igenis az áldozat.

Sajnos sok ember tényleg, akár tudat alatt is képes bele élni magát, a szenvedő alany szerepébe, ami elkiséri minden kapcsolatában."

Lehetséges, de ha jelen esetben komolyan erről lenne szó és ennyire súlyos mértékben, akkor ez jó eséllyel nem az első (és eddigi egyetlen) alkalom lett volna.


"Tehát ha a férfi igazán szeret egy nőt, akkor ez előfordulhat, főként, hogy eddig nem volt ilyen gond. [...] egy megértő, rendes férfi ettől még lehet ilyen állapotban."

Lehet, persze, csak több kell hozzá annál, hogy az illető szerető, megértő és rendes legyen. Sőt, azt is ki merem jelenteni, hogy aki valóban megértő, ÉS emellett lelkileg is kiegyensúlyozott, az könnyebben emelkedik felül a saját sértettségén és képzeli bele magát a másik fél helyzetébe.


"Értem én, hogy itt a csajok most összefogtak"

Nem érdekel, hogy ki csaj meg ki nem csaj, az álláspontokat vizsgálom, és eldöntöm, hogy egyetértek-e azokkal vagy sem. Neked sem muszáj csakis a férfitársaid iránti szolidaritásérzéstől vezérelten pötyögnöd a soraidat.


"ha a kérdező, menteni akarja a kapcsolatot, akkor nem nem úgy tesz amit itt 1 pár ember tanácsolt, hanem megpróbálja, rendezni vele ezt a kérdést úgy, hogy nem magát sajnálja most, mert most nem erről van szó, ha em arról, hogy egy normális kapcsolatot menteni kéne"

Ezzel egyetértek, csak jó lenne, ha emellett megfordulna a fejünkben az a lehetőség, hogy a pasi lelkivilágának nem egyedül ez az eset tette be a kaput. Ha így van, nem ártana kezdeni valamit a többi gondjával sem.

2020. máj. 1. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!