Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a pasik akik Passzívan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik akik Passzívan próbálják ki egy Shemale lánnyal azok heteroszexuálisok?

Figyelt kérdés

Rengeteg nagyon sok pasival beszéltem már a neten aki vágyik a prosztata orgazmusra megakarja tudni hogy milyen, ezért sokan elmennek egy csajhoz prosztata masszázsra vagy felcsatolható eszközel kérik meg a lányt hogy kényeztese őket de vannak akik még tovább mennek és egy igazi Shemale lánnyal teszik meg magukat passzívan , tehát hogy a shemale lány d..gja meg őket és így érik el a prosztata orgazmust.


Na ezek közül a pasik közül akik Passzívan vágynak anális dolgokra felcsatolható vagy a lánynak az ujja nyelve vagy egy igazi Shemale lány nemi szerve ,ezek közül mind biszexuális?


Vagy az összes heteroszexuális?


Én szerintem egy igazi heteroszexuális férfi nem vágyik arra hogy bárhogyan legyen az sima egyszerű lány vagy shemale lány hogy piszkálgassa análisan és aki eszközt vagy ujjat d.ug fel magának az tuti legalább enyhe biszexuális.



2020. máj. 29. 11:54
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
95%

Heteroszexualitás: Szexuális vonzalom az ellenkező nem iránt.

Homoszexualitás: Szexuális vonzalom a saját nem iránt.

Biszexualitás: Szexuális vonzalom mindkét nem iránt.


Ezeket a fogalmakat kellene csak tudatosítani magadban. Az, hogy ha egy férfinek tetszik, ha a nő őt használja, vagy hogy felcseréljék a "szerepeket" (bármit is akarjon ez jelenteni) lényegtelen.

2020. máj. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
93%

"aki arra vágyik hogy nőt játsza a szexnél az nem hetero öcsém hanem enyhe biszexuális."


Nem kicsit vagy beképzelt kedves kérdező. Mégis miből gondolod hogy majd te jobban tudod hogy az egyes férfiak kihez vonzódnak és kihez nem? A heteró férfi a nőkhöz vonzódik, ezt jelenti a definíció. Az pedig csak a te agyszüleményed, hogy egy férfi aki szereti ha a nő használja szükségszerűen azt is akarja hogy egy férfi dugja meg...

2020. máj. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
89%

Na ezzel az "öcsémmel" jól elszóltad magad!


Egy ujjazás nem szex... ha a barátnőm megujjaz, hetero maradok.


Eszembe nem jutna elmenni fiúhoz szex miatt!!!

2020. máj. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

12# hiába fáj az igazság egy heteroszexuális férfi nem vágyik arra hogy a s..eggét kényeztesse egy nő.


Ennyi.


Aki erre vágyik az enyhe biszexuális.


De mondom ezzel semmi probléma nincs csak vállaljátok be hogy enyhe biszexuálisok vagytok.

2020. máj. 29. 12:32
 15/43 A kérdező kommentje:

13# te enyhe biszex vagy barátom egy heteroszexuális férfi nem vágyik arra hogy megujjazák.


A homoszexuális és a biszexuális férfiak vágynak arra hogy análisan kényeztetésék őket ennyi.


De nincs baj azzal ha a barátnőd megujjaz ,csak ne meséld be magadnak hogy hetero vagy ,mert nem vagy az hanem enyhe biszexuális.


De a enyhe biszexuális nem jelenti azt hogy a férfiak is vonzanak csak a passzív anális dolgok vonzanak ezért vagy enyhe biszexuális.

2020. máj. 29. 12:34
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
Idejössz kérdezni, aztán nekiállsz kioktatni...
2020. máj. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
86%
#14, de igen, egy hetero férfi is vágayhat arra, hogy a fenekét kéyneztessék. Például én is voltam már prosztata masszázson, női partnerrel, hatalmasat élveztem. Ettől még hetero maradok, mert egy férfinek nem engedném, hogy hozzám érjen.
2020. máj. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
95%

Hiába fáj az igazság kedves kérdező, attól a definíciók még definíciók maradnak. De engem amúgy nem zavar ha tévképzeteid vannak és gondolatolvasónak tartod magad, csak másnak ne próbáld meg félremagyarázni a saját szexuális érzelmeit.


Ennyi.

2020. máj. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

Az enyhe biszexualitás pont azt jelenti hogy nem vonzanak a férfiak titeket de olyan szexuális élményekre vágytok mint egy homoszexuális.


Felcsatolható mű szexuális segédeszköz ami úgy néz ki mint egy férfi nemi szerv?


Hahahaha na ne próbáljátok bemagyarázni hogy heterok vagytok.

2020. máj. 29. 14:18
 20/43 anonim ***** válasza:
Te se lehetsz hetero, ha ilyen pasikkal beszélgetsz...
2020. máj. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!