Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a pasik akik Passzívan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik akik Passzívan próbálják ki egy Shemale lánnyal azok heteroszexuálisok?

Figyelt kérdés

Rengeteg nagyon sok pasival beszéltem már a neten aki vágyik a prosztata orgazmusra megakarja tudni hogy milyen, ezért sokan elmennek egy csajhoz prosztata masszázsra vagy felcsatolható eszközel kérik meg a lányt hogy kényeztese őket de vannak akik még tovább mennek és egy igazi Shemale lánnyal teszik meg magukat passzívan , tehát hogy a shemale lány d..gja meg őket és így érik el a prosztata orgazmust.


Na ezek közül a pasik közül akik Passzívan vágynak anális dolgokra felcsatolható vagy a lánynak az ujja nyelve vagy egy igazi Shemale lány nemi szerve ,ezek közül mind biszexuális?


Vagy az összes heteroszexuális?


Én szerintem egy igazi heteroszexuális férfi nem vágyik arra hogy bárhogyan legyen az sima egyszerű lány vagy shemale lány hogy piszkálgassa análisan és aki eszközt vagy ujjat d.ug fel magának az tuti legalább enyhe biszexuális.



2020. máj. 29. 11:54
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Hát Én ujjaztam már meg férfit (nőként) és habár nagyon élvezte, egy idő után kínosan azt éreztem hogy a szexben felcserélődtek a szerepek és neki vannak rejtett meleg hajlamai, ami a szakításunk után be is bizonyosodott.

De természetesen mindenre van ellenpélda.

2020. jún. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Az emberek kb 99% nem full hetro ne is skatulyázz. Csináld ahogy akarod

21 f

2020. szept. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Ahány ember annyi gender rímel is😃
2020. szept. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!