Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a pasik akik Passzívan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik akik Passzívan próbálják ki egy Shemale lánnyal azok heteroszexuálisok?

Figyelt kérdés

Rengeteg nagyon sok pasival beszéltem már a neten aki vágyik a prosztata orgazmusra megakarja tudni hogy milyen, ezért sokan elmennek egy csajhoz prosztata masszázsra vagy felcsatolható eszközel kérik meg a lányt hogy kényeztese őket de vannak akik még tovább mennek és egy igazi Shemale lánnyal teszik meg magukat passzívan , tehát hogy a shemale lány d..gja meg őket és így érik el a prosztata orgazmust.


Na ezek közül a pasik közül akik Passzívan vágynak anális dolgokra felcsatolható vagy a lánynak az ujja nyelve vagy egy igazi Shemale lány nemi szerve ,ezek közül mind biszexuális?


Vagy az összes heteroszexuális?


Én szerintem egy igazi heteroszexuális férfi nem vágyik arra hogy bárhogyan legyen az sima egyszerű lány vagy shemale lány hogy piszkálgassa análisan és aki eszközt vagy ujjat d.ug fel magának az tuti legalább enyhe biszexuális.



2020. máj. 29. 11:54
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok.
2020. máj. 29. 14:33
 22/43 anonim ***** válasza:
91%

Tehát ha egy férfit vonz hogy egy nő dugja egy dildóval ami történetesen hasonlít egy péniszhez (bár nem tudom milyen más alakú tárggyal lehetne behatolni egy seggbe), akkor szerinted ez a férfi szükségszerűen biszexuális függetlenül attól hogyha éppenséggel nem is vonzza a férfiakkal való szex?


Ezt az "enyhe biszexualitás" dolgot egyedül te találtad ki.

2020. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

#22 nem én találtam ki , létezik olyan hogy enyhe biszexualitás.


Igen úgy ahogy mondod egy teljesen heteroszexuális férfi semmiféle képen nem vágyik olyan dologra hogy megd..gja egy nő egy tárgyal megalázza ,nőnek nézze.


Felcserélni a szerepeket természetellenes.


De természetesen mindenki azt csinál amit akar két felnőtt ember azt csinál amit akar nincs vele semmi baj.


De olyan hogy egy teljesen erős Heteroszexuális férfi arra izguljon hogy a nőt játsza a barátnője pedig egy shemale lányt játszon ,az ne nevezze magát heteroszexuálisnak mert az pont olyan vagy legalábbis hasonló mintha egy shemale lányt d..gná meg.



Azok a férfiak akik enyhe biszexuálisok nem jelenti azt hogy a férfiakhoz is vonzodnak vagy a péniszhez vonzodnak , a enyhe biszexualitás az pont azt jelenti hogy pl egy dildó vagy egy férfi nemi szervnek kinéző dolgot tesz fel magának análisan vagy pedig a barátnője játsza a shemale lányt felvesz felcsatolhatóst ,de már az is enyhe biszexualitásnak számít ha egy lány pl az ujjával vagy bármilyen tárgyal behatol neki.



Függetlenül attól hogy a passzív anális dolgok lányoságra vagy gyengeségre utalhatnak egy férfinél vagy pedig nem ,akkor is enyhe biszexuális ezt el kell fogadnia.

2020. máj. 29. 19:22
 24/43 anonim ***** válasza:
90%

#22 "nem én találtam ki , létezik olyan hogy enyhe biszexualitás."


Rákerestem, de csak a biszexualitásról találtam infókat, aminek köze nincs ahhoz amiket írtál. Tudnál esetleg linkelni egy forrást, ahonnan te tájékozódtál?

2020. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Haver ne idegesíts fel , a gyakorin is rengetegszer volt már feltéve az hogy enyhe bi ,meg a társkeresőkön pl amikor rám ír egy lány azt mondja hogy van pasija de enyhe bi és kipróbálná lánnyal.
2020. máj. 29. 20:16
 26/43 anonim ***** válasza:
93%
De attól nem fog létezni egy szakkifejezés, hogy gyakorin írja egy random felhasználó :D Ne írj már ennyi butaságot össze-vissza légyszíves, mert csak másokat zavarsz össze vele. A szexualitás még mindig a két féé biológiai nemétől függ, és nem a pózoktól meg minden más hülyeségtől... Ha egyszer valaki nem vágyik se farokra, se pasira, akkor nem lesz se enyhe biszex se rendes biszex. A shemale már bonyolultabb dolog, ott valóban beszélhetünk biszexualitásról, de egyébként van minden féle felállásra külön szakkifejezés is. És ezek között olyan, hogy enyhe biszex, nincs. A férfi nő felállás pedig akárhogy forgatod ki, heteroszexualitás lesz.
2020. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:

26# te komolyan ennyire hülye vagy?


elmagyaráztam ezerszer hogy létezik enyhe biszexualitás elmondtam mi az ,van akinek csak nagyon enyhe pl csak arra vágyik hogy megujjaza egy csaj de mű bré az nem izgatja.


DE AKI MŰ BRÉT TESZ A LIKÁBA VAGY A CSAJJAL TETTETI BE MAGÁNAK AZ NEM HETEROSZEXUÁLIS , HANEM ENYHE BISZEXUÁLIS.


De ettől még nem vonzák a férfiak és nem probálná ki férfival ,viszont aki már férfival is kipróbálná az viszont BISZEXUÁLIS.

2020. máj. 29. 20:42
 28/43 A kérdező kommentje:

EGY HETEROSZEXUÁLIS FÉRFI NEM TESZ BE ÉS NEM TETTET BE MAGÁNAK FELCSATOLHATÓS MŰ BRÉT , ENNYI.


Egy hetero férfit nem izgatja a mű bré még mindig nem világos?

2020. máj. 29. 20:45
 29/43 anonim ***** válasza:
93%

Nem, még mindig nem világos. Leírnád több CAPS LOCK-al légyszi? Elvégre biztosan ettől lesz igazad.


"meg a társkeresőkön pl amikor rám ír egy lány azt mondja hogy van pasija de enyhe bi és kipróbálná lánnyal."

Fantasztikus, tehát akkor beismerted te is hogy az enyhe bi is arra vágyik hogy a saját nemével próbálja ki. Innéttől kezdve nincs értelme 10-edszer is leírnunk neked hogy a biszexualitás mit jelent. Az enyhe biszexualitás pedig továbbra sem létezik úgy ahogy mondod. Maximum annyit jelent hogy az adott ember mondjuk 10-ből 9-szer az ellenkező nemhez vonzódik és csak 1 saját nemű valaki indítja be szexuálisan.


Amit te keversz össze magadban az a szerinted férfias férfi és a heteroszexualitás. Beszéltél te itt mindenféle "heteroszexuális bikáról", de a problémád csak annyi, hogy férfiatlannak tartod az anális szexet férfi részéről és ezért megpróbálod átdefiniálni a heteroszexualitás fogalmát. De a heteroszexuális férfi nem egyenlő a férfi bikával, ez csak a te fejedben van így.

A heteroszexualitásnak továbbra is csak egy definíciója van: Az ellenkező nemhez vonzódó egyén.

2020. máj. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Engem is megtalálhatna egy csini shemale!😜
2020. máj. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!