Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a pasik akik Passzívan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik akik Passzívan próbálják ki egy Shemale lánnyal azok heteroszexuálisok?

Figyelt kérdés

Rengeteg nagyon sok pasival beszéltem már a neten aki vágyik a prosztata orgazmusra megakarja tudni hogy milyen, ezért sokan elmennek egy csajhoz prosztata masszázsra vagy felcsatolható eszközel kérik meg a lányt hogy kényeztese őket de vannak akik még tovább mennek és egy igazi Shemale lánnyal teszik meg magukat passzívan , tehát hogy a shemale lány d..gja meg őket és így érik el a prosztata orgazmust.


Na ezek közül a pasik közül akik Passzívan vágynak anális dolgokra felcsatolható vagy a lánynak az ujja nyelve vagy egy igazi Shemale lány nemi szerve ,ezek közül mind biszexuális?


Vagy az összes heteroszexuális?


Én szerintem egy igazi heteroszexuális férfi nem vágyik arra hogy bárhogyan legyen az sima egyszerű lány vagy shemale lány hogy piszkálgassa análisan és aki eszközt vagy ujjat d.ug fel magának az tuti legalább enyhe biszexuális.



2020. máj. 29. 11:54
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

#30 Keversz mindent mindennel már. A csupa nagybetűs írásnak (kiabálásnak) nincs értelme, mi sem kiabáltunk veled, csak próbálunk meggyőzni valamiről. De ugyan azt a néhány mondatot hajtogatod már sokadszorra és nem érted meg, hogy miről beszélünk. A wikiről idéznék, miszerint "a transzneműség független a szexuális irányultságtól". Össze-vissza beszélsz már és kevered a transzneműséget a szexuális irányultságokkal, nem vagy tisztában egyiknek a jelentésével sem.


A biszexualitás azt jelenti, hogy az illető vonzódik a saját és az ellenkező nemhez is, ennyi. Nincs 3 meg 15 fokozata, nincs enyhe meg enyhébb meg mit tudom én milyen biszexualitás. Alapjáraton 3 fő szexuális irányultság létezik, ezek a heteroszexualitás, a homoszexualitás és a biszexualitás. Ezek mellé jöttek utólag a modern kornak megfelelően olyan szakkifejezések, amikkel pl. jellemezheted azt, ha valaki a nőkhöz, a férfiakhoz és pl. a shemale-ekhez is vonzódik, pontosabban figyelmen kívül hagyja a másik fél nemét és kizárólag a személyiség alapján választ párt. Ezt pl. pánszexualitásnak nevezik.


Tökmindegy hogy a férfi mit dug fel és hova, ha a nőkhöz vonzódik, akkor ő heteroszexuális. Elfogadom hogy számodra ez nem férfias, sokan vannak így vele, ezzel semmi probléma nincs. Valóban nem tartozik a macsó férfias tevékenységek közé, ez van. Itt inkább a fogalomzavarral van problémád, mert kevered a különböző szavak jelentéseit, és butaságokat beszélsz. Nyugodtan olvass utána hogy mit jelentenek pontosan ezek a kifejezések.


Az utolsó bekezdésedet nem tudom mire vélni, egyáltalán nem támadunk. Nem próbáltam még ki ilyesmit, de ha lenne rá lehetőségem, valószínű kipróbálnám a felcsatolhatóst is. Nem kell félnem a gondolattól, mert csak szavakkal dobálózunk. Nekem csak az számít, hogy jól érezzem magam, élvezzem amit csinálok, örömet okozzak a másik félnek is és ennyi. Nem érdekel hogy az ezzel foglalkozó szakemberek éppen milyen csoportba sorolnának, mert semmi jelentősége nincs. Az is lehet hogy biszexuális vagyok, de nem voltam még férfival és nem is tervezem, innentől pont nem érdekel a dolog. Mi csak azt szeretnénk, ha ezeket a kifejezéseket a jelentésüknek megfelelően használnád és nem csak vakon dobálóznál velük.

2020. máj. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

De van enyhe biszexualitás én is enyhe bi vagyok de én másként vagyok enyhe bi mert én lány vagyok,és én kiprobálnám lánnyal a csókolózást de csak a csókolózást mást nem.


Ugyanúgy te is enyhe bi vagy mert férfival nem tudnál lenni viszont MŰ BRÉ már volt a s..eggedben és ezért már nem vagy és nem leszel soha teljesen 100%-ig heteroszexuális.

2020. máj. 30. 00:52
 33/43 anonim ***** válasza:
90%

"Tudom hogy azért ellenkezel, mert valószínűleg te is próbáltad és félsz a gondolattól hogy nem hetero vagy"

Ó kincsem én olyan meleg vagyok mint a sivatag, nem félek én semmilyen gondolattól.


Itt a te egyik "enyhe biszexualitás" definíciód, tőled idézem:

"enyhe biszexualitás elmondtam mi az ,van akinek csak nagyon enyhe pl csak arra vágyik hogy megujjaza egy csaj"

Én ebben az egyenletben továbbra is csak egy férfit és egy nőt látok, dehát definíció szerint nem lehet szó biszexualitásról. Te tulajdonképpen azt próbálod most bizonygatni, hogy oké, van a biszexualitás amikor a férfi férfiakhoz és nőkhöz is vonzódik, de ennek van egy nagyon enyhe változata, ahol a férfi nem vonzódik férfiakhoz, csak a nőkhöz. Ha nem látod hogy ez hogyan értelmetlen, akkor kettőnk közül szerintem nem én vagyok az idióta :D


Továbbra is a férfiasságot kevered a férfi heteroszexualitással.

2020. máj. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

tulajdonképpen azt próbálod most bizonygatni, hogy oké, van a biszexualitás amikor a férfi férfiakhoz és nőkhöz is vonzódik, de ennek van egy nagyon enyhe változata, ahol a férfi nem vonzódik férfiakhoz, csak a nőkhöz. Ha nem látod hogy ez hogyan értelmetlen.



A enyhe biszexualitás nem csak arról szól hogy mindkét nemhez vonzodik a férfi , hanem arról hogy a férfi aki heteronak vallja magát úgy akarja kielégíteni magát a nővel mint egy passzív b..zi.


Mert a b..zik vágynak arra hogy d..gják egy heteroszexuális férfi nem vágyik egy kicsit sem arra hogy a s..eggében turkáljon a nő egy MŰ BRÉ-vel .


Ennyi vita lezárva B..zi vagy fiam ismerd el kész szevasz.

2020. máj. 30. 00:59
 35/43 anonim ***** válasza:
91%

Látom nem sikerült felfognod amit írtam.


Tehát akkor a véleményed az, hogy az enyhe biszexualitás (ami a biszexualitás egy válfaja, tehát annak definíciója erre is igaz) nem feltétlenül jelenti azt hogy a férfi mindkét nemhez vonzódik.


Tehát a biszexualitás szerinted nem feltétlenül jelenti azt hogy valaki mindkét nemhez vonzódik. Vicces hogy pont a hozzád hasonló b*zizók vitatkoznak alapszinttű definíciókkal :D


Harmadszorra írom le neked, de a te problémád az hogy kevered a férfi heteroszexualitást a férfiassággal.


"Ennyi vita lezárva B..zi vagy fiam ismerd el kész szevasz"

Én szó szerint leírtam hogy meleg vagyok, már az olvasásban is nekem kell segítenem? :D

2020. máj. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
91%
Nem akarjatok ezt mar befejezni? Semmi ertelme, amit csinaltok, nem tudjatok meggyozni egymast ugysem. Mint az ovodasok...
2020. máj. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
De anyu... :(
2020. máj. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

Akit vont a mű bré egy mű férfi nemi szerv az szerintettek nem biszexuális?


Hát de bizony az.

2020. máj. 30. 08:48
 39/43 A kérdező kommentje:
vonz
2020. máj. 30. 08:48
 40/43 anonim ***** válasza:
91%

Nem feltétlenül maga a mű farok vonzza, hanem az hogy a partnere (aki ugyebár nő) belé hatoljon vele.

És még ha a műfarok is vonzaná az se biztos hogy azt jelentené hogy egy másik hús vér férfi farkához is vonzódik. Továbbra sem vagy gondolatolvasó és a biszexualitás definíciója továbbra is fix.

2020. máj. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!