Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezen az oldalon miért hazudnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért hazudnak a pénisz méret fontosságával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Itt mindig az van, hogy nem számít, a nagy fáj, stb és aki azt írja, hogy jó a nagy, az megkapja, hogy valójában férfi, csak nőnek adja ki magát. Ezzel szemben az olyan közösségi oldalakon, ahol látni, hogy ki az illető vagy videóban, élőben, ahol ugye szintén látni, hogy tényleg nő, ott beismerik, hogy csak naggyal tud igazán jó lenni a szex. Ki lehet elégíteni átlagos vagy kisebb mérettel is egy nőt, de sose lesz olyan jó, mint egy nagy.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


Ennél a kérdésnél meg is lepett, hogy itt legalább őszintén válaszoltak. Lassan már a 10-13cm lesz a gyakorin az elfogadott ideális méret, miközben a valóságban ez 17-18cm. Tudom, hogy ez sokaknak rossz (nekem is), de egy bizonyos méretig minél nagyobb, annál jobb. És 20cm felett van, ami már túl nagy lenne.



2020. aug. 14. 20:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
96%

Miért a mások faszával foglalkozol? Amugy is annak a nőnek legyen jo akivel vagy. Minek kéne minden nőnek megfelelni?

Amugy meg ha választhat egy nő hogy nagy fsz vagy nagy buxa a masodikat választják

2020. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
94%
kifelejtetted azokat a kérdéseket, amiben arra panaszkodnak, hogy a 18-20 centis pélóval már nem élvezik a szexet, fáj nekik, stb.
2020. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
86%

Istenem...

Ahelyett, hogy a farkad méretén feszengsz, inkább ki kéne menned ma bulizni, ismerkedni, aztán megbizonyosodhatnál, hogy semmiben nem fog akadályozni.

Én is ezt tenném a 15 centimmel, ha nem feküdnék 39 fokos lázzal.

2020. aug. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
100%
Nők közt is van kismellű megis van pasija. Mert a nőt nezik nem csak egy par cicit. Ugyanez van itt is van aki a ferfiben nem csak egy faszt lat.
2020. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
86%

az a baj kedves kérdező, hogy neked sincs fogalmad arról, hogy mitől jó a szex.

Én nem is értem, hogy miből gondolja azt bárki is, hogy a 17-18 centis farok ideális.

Mikor elég egyértelmű, hogy a vastagság fontosabb. Hiszen hiába hosszú, ha amúgy nem tölti ki és kevés az inger.


Nyilván függ személytől de már egy 13cm farok, megfelelő vastagsággal is tud tökéletes lenni.

2020. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
74%
Általában a hosszabb pénisz vastagabb is. És igen szerintem kell legalább 16 centi. Kisebbel is van orgazmusom,de egy 13 centis nem tud akkorát okozni,mint egy 17 centis.
2020. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
100%
És te miért kérdezed meg havonta?
2020. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 A kérdező kommentje:

#4 A mell nem szükséges a szexhez.


#5 A 17-18cm nők szerint ideális. De biztos nem tudják mi jó nekik...


#7 Az utolsó kérdést még tavasszal írtam ki vagy régebben és más témában.

2020. aug. 14. 20:53
 9/79 anonim ***** válasza:
91%

A mell nem szükséges a szexhez?

Hát elég sanyarú életed van barátom

F28

2020. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül vastagabb a hosszabb. De a vastagabb élvezetesebb!
2020. aug. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!