Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezen az oldalon miért hazudnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért hazudnak a pénisz méret fontosságával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Itt mindig az van, hogy nem számít, a nagy fáj, stb és aki azt írja, hogy jó a nagy, az megkapja, hogy valójában férfi, csak nőnek adja ki magát. Ezzel szemben az olyan közösségi oldalakon, ahol látni, hogy ki az illető vagy videóban, élőben, ahol ugye szintén látni, hogy tényleg nő, ott beismerik, hogy csak naggyal tud igazán jó lenni a szex. Ki lehet elégíteni átlagos vagy kisebb mérettel is egy nőt, de sose lesz olyan jó, mint egy nagy.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


Ennél a kérdésnél meg is lepett, hogy itt legalább őszintén válaszoltak. Lassan már a 10-13cm lesz a gyakorin az elfogadott ideális méret, miközben a valóságban ez 17-18cm. Tudom, hogy ez sokaknak rossz (nekem is), de egy bizonyos méretig minél nagyobb, annál jobb. És 20cm felett van, ami már túl nagy lenne.



2020. aug. 14. 20:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
84%
Tudod mit? Ne te akard megmondani, hogy mikor hazudok, vagy mikor nem, vagy mi a jó nekem biztos, vagy mi nem. Számomra az ideális 15-16 cm. Kész. Nem is fér fel több, szóval a többi csak "felesleg" amit nem tudok befogadni. Ettől függetlenül lehet nagyobbal is jó a szex, de nem jobb. Emészd meg.
2020. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 anonim ***** válasza:
91%
Én meg azt nem értem, hogy miért mindig a hossz került előtérbe, mikor a méretről beszélnek, mikor hiába hosszú, ha vékony. Egy átlagos hosszúságú, de vastag farokkal sokkal intenzívebb ingerlést lehet elérni a nőnél mint egy vékonykával ami hiába hosszabb.
2020. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan!
2020. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:
90%
A vastag tuti bemegy tövig, a hosszu nem biztos, ha mégis lehet hogy fajni fog
2020. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 A kérdező kommentje:
#9 Mióta szükséges a mell a szexhez? Pénisz és hüvely kell hozzá, nem mell.
2020. aug. 14. 23:36
 16/79 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azért az beszédes, hogy összesen 9 válasz van a linkelt kérdésben, és abból 2 pasi. A méret pedig 3db 18cm, 1db 20,21,22cm, és egy kétkezes, amit nem próbáltak ki, de ezek több esetben kb. és azt hiszem ennyi.

Nem hinném, hogy reprezentatív, de mivel a le logikád szerint igen, akkor a 18cm már kifejezetten nagy a nőknek, hiszen erről szólt a kérdés! Szerinted 17-18cm az ideális, hidd el a nők nagy része életében nem találkozott ekkorával.

2020. aug. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek sose jut el a tudatokig hogy a fütyi szexre is való, nem méregetni kell.
2020. aug. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem amugy nem olyan ritka a 17cm. Szerintem inkabb a 15-17cm az atlagos.


De hosszateszem sose ertettem sz olyan kerdeseket, hogy 13cm eleg e? Hiszen a nok azt se tudjak hany cm a partner farka. Egy kapcsolatban a kutya se meregeti.

2020. aug. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 A kérdező kommentje:
"Szerinted 17-18cm az ideális" Nem szerintem ennyi, hanem nők szerint.
2020. aug. 15. 09:45
 20/79 anonim ***** válasza:
86%

szóval fiúként akarod megmondanni hogy milyen a nőknek és hogy minden nő hazudik ha nem esik jól neki pl a az afro méretű? Eletszakasztol is függ fiatal lányoknak mêg simán tud fájni ha túl nagy. Azért kitágul az ahogy oregszel is, ott is

megereszkednek a szövetek

és nem lesz ugyanaz 3szules utan se ,és nem mindenkinek megy gyorsan a tágulás se, nem gerjed be könnyen ha pedig nem tagulsz ki még az ujjazás is fáj

2020. aug. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!