Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezen az oldalon miért hazudnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért hazudnak a pénisz méret fontosságával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Itt mindig az van, hogy nem számít, a nagy fáj, stb és aki azt írja, hogy jó a nagy, az megkapja, hogy valójában férfi, csak nőnek adja ki magát. Ezzel szemben az olyan közösségi oldalakon, ahol látni, hogy ki az illető vagy videóban, élőben, ahol ugye szintén látni, hogy tényleg nő, ott beismerik, hogy csak naggyal tud igazán jó lenni a szex. Ki lehet elégíteni átlagos vagy kisebb mérettel is egy nőt, de sose lesz olyan jó, mint egy nagy.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


Ennél a kérdésnél meg is lepett, hogy itt legalább őszintén válaszoltak. Lassan már a 10-13cm lesz a gyakorin az elfogadott ideális méret, miközben a valóságban ez 17-18cm. Tudom, hogy ez sokaknak rossz (nekem is), de egy bizonyos méretig minél nagyobb, annál jobb. És 20cm felett van, ami már túl nagy lenne.



2020. aug. 14. 20:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:

#55


A péniszmérete miatt még senkivel nem jöttem össze.

De szakítani már kellett miatta.

Ez így érthető?


Nem vagyok képes hosszútávon szexuálisan nem kielégítő kapcsolatban létezni (bár nincsenek "nagy igényeim")

2020. szept. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:

61 voltam - kiemelném, hogy NEM a péniszméretet jelöltem meg a szakítás indokának.

Azt mondtam, hogy úgy érzem, nem illünk össze (stimmt), és nem szeretném az idejét rabolni, noha nagyon kedvelem (ez is stimmt), de szerelmes nem vagyok (ezt is tudta kezdettől fogva, nem nagy rózsaszín ködből alakult az a kapcsolat, csak közelebb kerültünk egymáshoz, mint eredetileg terveztük).

2020. szept. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 A kérdező kommentje:

#60 Mint írtam, nem is kell.


#59 Tanulj egy kis anatómiát. Látványra izgató a mell igen, de a szexhez nem szükséges. Szigorúan nézve a szexhez pénisz és hüvely kell.

2020. szept. 15. 18:28
 64/79 A kérdező kommentje:
#61 Hagyd, nem tudja felfogni. Köszönöm a válaszodat. Jó látni őszinte női választ ebben a témában itt.
2020. szept. 15. 18:30
 65/79 anonim ***** válasza:
71%
#62 Mekkora volt már neki? Csak kiváncsiságbol kérdezem. Nyílván mindenkinél vannak végletek.
2020. szept. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:
65%
#64 Ha neked nincs problémád a méreteddel, akkor mi is a bajod? Miért zavar ez az egész téged? Gondolom a méreted az egyetlen értéked, a személyiséged, kisugárzásod pedig egy hatalmas nulla, és zavar hogy a nők nem méret alapján randiznak.
2020. szept. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 A kérdező kommentje:
#66 Ha megtanultál szöveget értelmezni, szólj.
2020. szept. 15. 18:36
 68/79 anonim ***** válasza:

#65 Pontos adatot nem tudok mondani,életemben nem mértem még ilyet.

Ős mondta, hogy tudja, hogy nincs nagyon eleresztve: a gumival is szenvedett szegény srác, folyton csúszkált rajta és dörzsölte (őt, nem engem),pedig betonkemény volt.

Max 10 centit tippelnék a hosszára, ha megmozdultunk, azonnal kint is volt, a vastagsága meg... kb mint egy ásványvizes flakon /szörpösüveg kupakja.

2020. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
92%
#68 Így már érthető a döntésed. Nem ő tehet róla hogy ekkora neki, de ha neked kevés az élvezethez akkor nem illetek össze ilyen téren. Ez van.
2020. szept. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:

"Lassan már a 10-13cm lesz a gyakorin az elfogadott ideális méret, miközben a valóságban ez 17-18cm."


Valaki azt irta h a huvely kb 10-12cm, szoval ha 10 cm-s miert ne lehetne jo a 10-13 centis anelkul hogy megragalmaznal es a plusz cm csak dekoracio mint a mellnel,

meg a vastagsagatol is fugg ami valoszinuleg a vaginanal is valtozo van szukebb es egybol kitagulos stb nem csak eletkortol fuggoen

2020. szept. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!