Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezen az oldalon miért hazudnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért hazudnak a pénisz méret fontosságával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Itt mindig az van, hogy nem számít, a nagy fáj, stb és aki azt írja, hogy jó a nagy, az megkapja, hogy valójában férfi, csak nőnek adja ki magát. Ezzel szemben az olyan közösségi oldalakon, ahol látni, hogy ki az illető vagy videóban, élőben, ahol ugye szintén látni, hogy tényleg nő, ott beismerik, hogy csak naggyal tud igazán jó lenni a szex. Ki lehet elégíteni átlagos vagy kisebb mérettel is egy nőt, de sose lesz olyan jó, mint egy nagy.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


Ennél a kérdésnél meg is lepett, hogy itt legalább őszintén válaszoltak. Lassan már a 10-13cm lesz a gyakorin az elfogadott ideális méret, miközben a valóságban ez 17-18cm. Tudom, hogy ez sokaknak rossz (nekem is), de egy bizonyos méretig minél nagyobb, annál jobb. És 20cm felett van, ami már túl nagy lenne.



2020. aug. 14. 20:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 A kérdező kommentje:
"szóval fiúként akarod megmondanni hogy milyen a nőknek és hogy minden nő hazudik ha nem esik jól neki pl a az afro méretű?" Olvasd el, amit írtam.
2020. aug. 16. 21:07
 22/79 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ezen az oldalon. Némelyik még élőben is hazudik. Heccből meg akartam mérni a partnerem "17" centis répáját,de nem engedte. Mondta,hogy ő már mérte és az 17,fogadjam el. (Szemre kb 12-13 cm volt :)))
2020. aug. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 anonim ***** válasza:
100%
Tanács: ha dugni akarsz akkor a phinával foglalkozz ne a phasszal. Nyomhatják itt a sódert hogy 20 meg akárhány cm-s a jó, ettől a nők még tudni fogják maguktól hogy mire vágynak, senkit sem fognak meggyőzni a hasonló "műkérdések". A nőket változatlanul nem a cm-k érdeklik, hanem a pasi akihez az adott méret tartozik és hogyan tudja használni.
2020. aug. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 A kérdező kommentje:
"a nők még tudni fogják maguktól hogy mire vágynak" Ez tökéletesen így van. Ezért nem értem az itteni hazudozást. A nők mondják, hogy naggyal a legjobb. Persze nem anonim fórumon, ahol azt se látni, hogy ki. Nőtől még nem láttam/hallottam mást.
2020. aug. 28. 11:28
 25/79 Roman00SA ***** válasza:
84%
Szerintem egy csaj sem merte le meg senkinek es nem is igen volt partnerem aki kerdezte volna . Viszont a vastagsagra vastagnak tartottak es kb 14cm meg is jo volt . Az orgazmus meg nem csak a behatolason mulik hanem a hozza tartozo dolgokon pl elojatek, erzekiseg , simogatas , csokok . De ha lenne tapasztalatod tudnad ferfi 38
2020. szept. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 anonim ***** válasza:
100%

Dr. Veres Pál szexológus mondogatta: Minden kis pénisz megtalálhatja a maga kis hüvelyét! Mindkét nem nemi szerve változatos méretre, alakra. Nehéz lenne általánosítani, mekkora méretű a megfelelő.


Régi mondás az is, én még nagymamámtól halottam: Egy párkapcsolat akkor megfelelő, ha megértik egymást ágynál és asztalnál egyaránt.


Még annyit hozzátennék, a nők egy része hüvelyileg ki tud elégülni, míg mások csak csikló által, néhányan pedig mindkét módon. Tehát, ilyen szempontból is különbözők a nők igényei. Arról nem is szólva, lehet valakinek idealizált gyönyörű és méretes farka, ha odafent bajok vannak vele. Az értelem és szexuális kultúra hiányában nem számít a partner testalkata, adottsága egyik nem esetében sem! Ebbe beletartozik a kishitűség, hibás önkép, altruista jellem is. (pl. aki átlagos vagy kis intim mérete miatt nem rendelkezik önbizalommal) A férfi az legyen férfi! Ez pedig olyan sok tényezőből áll, hogy az intim méret csupán egy a sok közül. Az a férfi, aki a méretével van elfoglalva, cseppet sem ismeri a nőket!

48N

2020. szept. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 Mkdir ***** válasza:
96%
A kérdező borzasztó buta, flusztrált és szemellenzős. A világ összes válasza se fogja meggyőzni arról amit a világról hisz. Eleve a saját meggyőződése szerint tette fel a kérdést és mindent lepattint ami ezzel ellentétes. Egy nagyon-nagyon szomorú világban él, ami még keserű bé fogja tenni... Ha csak nem változtat... De innen már nehéz felkapaszkodni
2020. szept. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 A kérdező kommentje:
#27 Milyen jó neked, hogy ismersz :D Ja nem, semmit nem tudsz rólam.
2020. szept. 5. 09:26
 29/79 anonim ***** válasza:
Senki nem hazudik,ezt képekkel is tudják bizonyítani,csak kérj tőlük!
2020. szept. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 A kérdező kommentje:
Erről hogy kérjek képet? Lefotózza az igényét?
2020. szept. 5. 11:06
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!