Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezen az oldalon miért hazudnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért hazudnak a pénisz méret fontosságával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Itt mindig az van, hogy nem számít, a nagy fáj, stb és aki azt írja, hogy jó a nagy, az megkapja, hogy valójában férfi, csak nőnek adja ki magát. Ezzel szemben az olyan közösségi oldalakon, ahol látni, hogy ki az illető vagy videóban, élőben, ahol ugye szintén látni, hogy tényleg nő, ott beismerik, hogy csak naggyal tud igazán jó lenni a szex. Ki lehet elégíteni átlagos vagy kisebb mérettel is egy nőt, de sose lesz olyan jó, mint egy nagy.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


Ennél a kérdésnél meg is lepett, hogy itt legalább őszintén válaszoltak. Lassan már a 10-13cm lesz a gyakorin az elfogadott ideális méret, miközben a valóságban ez 17-18cm. Tudom, hogy ez sokaknak rossz (nekem is), de egy bizonyos méretig minél nagyobb, annál jobb. És 20cm felett van, ami már túl nagy lenne.



2020. aug. 14. 20:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 A kérdező kommentje:
#50 Igen, de ezt nem anonim helyeken a nők is beismerik, mert igaz. Ezért nem értem, hogy miért kell letagadni. De ezt eddig senki nem tudta megválaszolni.
2020. szept. 15. 17:48
 52/79 anonim ***** válasza:
#51 Mondtam. Mert nem minden hüvely méret egyforma és/vagy mert nem akarnak komplexusokat okozni a férfiaknak.
2020. szept. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:
30%

Azért, mert itt menő "smúzolni": valami tévesen értelmezett pc miatt azt gondolják, hogy azt kell mondani, hogy nem létezik túl kicsi pénisz.


Amint látod, aki itt ennek az ellenkezőjét meri állítani, azt sz.rrá pirosozzák, meg rásütik, hogy "az ilyenek miatt" nincs önbizalma szegény férfiaknak.


Tehát ha nem akarsz sz.rrá pirosozódni, akkor vagy nem reagálsz, vagy azt fújod, hogy .... (mint fentebb: az számít, hogy tudja használni / ha szeret,nem ez érdekli/ az a lényeg, hogy kihez tartozik és nem a mérete, stb.)


Ide lőjetek, hajrá. 😎

2020. szept. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 A kérdező kommentje:
De attól még a valóságban max úgy lesz kapcsolata annak, akinek nincs nagy farka, hogy a nő megcsalja. Hiába nyugtatja itt mindenki.
2020. szept. 15. 18:03
 55/79 anonim ***** válasza:
87%
#53 Azért van igazság abban amit mondanak. Ahogy normál esetben egy férfi se a mell mérete miatt jön össze egy nővel, ugyanugy egy nő se a pénisz mérete miatt jön össze egy férfival. Lehet hogy számodra ez idegen de egy férfi nem csak péniszből áll, és az élet sem.
2020. szept. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 A kérdező kommentje:
Hülyeség a mellhez hasonlítani. A mellnek nincs funkcionális szerepe a szexben.
2020. szept. 15. 18:11
 57/79 anonim ***** válasza:
72%
#54 Látom rajtad már nem lehet segíteni.
2020. szept. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 A kérdező kommentje:
#57 Rajtam szerencsére nem is kell.
2020. szept. 15. 18:18
 59/79 anonim ***** válasza:
49%
#56 Szerinted a nőknek miért fejldőtt ki nagy melle a többi emlőséhez képes te Einstein? Azért mert az emberek legtöbb esetben egymással szemben szexelnek, és a nagy női mell a férfi vizuális izgatására szolgál szexnél. A férfiakat a nagy mell látványa, és tapintása felizgatja. Persze minden férfi más méretet preferál. Minden nőnek más pénisz méret a megfelelő, és sok nő a nagyobbat szereti, de nem csak a méret számit.
2020. szept. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:
49%
#58 Az elmédre gondoltam. Azon nem nagyon lehet ahogy elnézem.
2020. szept. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!