Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezen az oldalon miért hazudnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért hazudnak a pénisz méret fontosságával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Itt mindig az van, hogy nem számít, a nagy fáj, stb és aki azt írja, hogy jó a nagy, az megkapja, hogy valójában férfi, csak nőnek adja ki magát. Ezzel szemben az olyan közösségi oldalakon, ahol látni, hogy ki az illető vagy videóban, élőben, ahol ugye szintén látni, hogy tényleg nő, ott beismerik, hogy csak naggyal tud igazán jó lenni a szex. Ki lehet elégíteni átlagos vagy kisebb mérettel is egy nőt, de sose lesz olyan jó, mint egy nagy.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


Ennél a kérdésnél meg is lepett, hogy itt legalább őszintén válaszoltak. Lassan már a 10-13cm lesz a gyakorin az elfogadott ideális méret, miközben a valóságban ez 17-18cm. Tudom, hogy ez sokaknak rossz (nekem is), de egy bizonyos méretig minél nagyobb, annál jobb. És 20cm felett van, ami már túl nagy lenne.



2020. aug. 14. 20:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 Mkdir ***** válasza:
64%
Hogy mért folyik itt az ami folyik? a miértre is ugyanez a válasz. Trolloktól hemzsegő, ezáltal torzított értékrenddel bíró névtelen platform.
2020. szept. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 A kérdező kommentje:
Én se tizenéves vagyok. És pont ezt mondom, hogy nem az itteni válaszokból indulok ki, mert itt mindenki azt ír, amit akar.
2020. szept. 6. 11:10
 43/79 anonim ***** válasza:

Ha beléd is szorult volna logikai érzék, azt is sikerülne beemelni, hogy mindenki a saját egyéni ízlése alapján dönti el, számára mi a fontos és komfortos - és - a lényeg most jön: a világ bizony ilyen.

Van mindenkinek véleménye, ami alapján a környezetét értelmezi és formálja.


Tehát az abszolút igazság nem az, amilyennek én személy szerint látom a világot és preferenciákat állítok, mint egyén. Hanem az, hogy sok - sok ilyen meg egészen másmilyen egyén alkotta véleménymassza az ún. igazság, amelyben lesz olyan, ami a kispéniszű férfiak egojának kedvez és olyan is, ami nem.

Az ő dolga az, hogy ezt a sok véleményt - amennyiben kíváncsi rá - megtanulja a helyén kezelni, és ne hagyja, hogy csorbítsa az önbizalmát és az önértékelését az, hogy nem a vélemények 100%-a kedvező számára. Ahogy mi nők is tudjuk, hogy van, aki a pici cicit szereti, van aki a nagyot és nem fogom elásni magam ha az enyém nem DD-s csak C kosaras, meg vannak a babapunci-rajongók meg a saláta/hamburger/torpedó,lángos, gofri - isten tudja milyen még - de a többi kategória képviselői is tisztában vannak vele, hogy nem ez az, ami a kapcsolat valódi sikerességének alappillére és hogy ha az egyik pasinak nem tetszik az ő adottságuk, akkor is létezik olyan, aki meg pont azt imádja, amilyen ő.

Ha mi fel tudunk nőni a feladathoz, a férfiak is tegyék ezt meg, és ne azon vekengjenek, hogy xy válaszoló számára az ő farkuk nem ideális, mert ott van még qz meg nk is, aki esetleg csak readonlyban van jelen és a valóságban az ő véleménye is formálja a világot. Remélem így érthetőbb.....

2020. szept. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok se orvos, se szexológus, de tudom használni a guglit. Az anatómia azt mutatja hogy egy hüvely 10-12 cm hosszú. Ha tövig nyomod és eléred a végét akkor már jó. Ha nem, akkor a genetika áldozata vagy. Nagyobb farokkal könnyebb, mint jobb. Nem fog kicsúszni és több pózban is működni fog a dolog, de ehhez nem kell elefántorrmány. Egy átlagos 14-15 centis pénisz bőven elég ha nem vagy életképtelen és tudod használni.
2020. szept. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 Mkdir ***** válasza:
49%

Látod, megy ez 🙂 tudsz te nem kétértelműen is fogalmazni.

Viszont ebben a témában nem létezik egyetemes igazság,nincs olyan, hogy etalon méret. Nincs szüksége arra a tudatra az embereknek hogy egyáltalán bármivel is "együtt kelljen élniük" mivel csak átlagok vannak max, amik matematikailag kimutathatóak (és az sem a lószerszámnak kedveznek) Mindenféle ember létezik egy képzeletbeli egyenes mentén. Az extremitások, mind kiugró tüskék ezen vonal mentén.

Ezt a masszát, ahogy fogalmaztál te is formálod, ezt sose felejtsd el. Ha belenyulsz ebbe az eljut másokhoz. Figyelj oda, mit és hogyan közvetítesz mások felé. Ha objektív akarsz maradni, légy az, ha szubjektív, légy az.

Nem sugallhatja senki sem azt se burkoltan, se nyíltan, hogy ez vagy az a normális, és az ettől eltérőnek együtt kell élnie úgymond a nem normális kinézetével.

Pusztán ezért emeltem fel a hangom.

2020. szept. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem a kérdezőnek mikropénisze van, és arra akarja fogni a nőknél való sikertelenségét, ezért akar mindenkit meggyőzni róla hogy márpedig a nőknek csak a nagy farok kell.
2020. szept. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 A kérdező kommentje:
#46 Hidd ezt, ha úgy jobb neked.
2020. szept. 6. 14:19
 48/79 anonim ***** válasza:
#46-os A kérdezőnek valószínűleg teljesen átlagos pénisze van, csak azt hiszi, hogy a gond a lába között van, nem pedig a fejében.
2020. szept. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 A kérdező kommentje:
Elvileg átlagos, de nem tekintem problémának.
2020. szept. 6. 14:47
 50/79 anonim ***** válasza:
53%
Az átlagos méret 16-18 cm, és a nők számára ez a tökéletes. Az alatt kicsinek számit nekik, csak nem akarják bevallani mert tudják hogy nem mi tehetünk róla. Vannak kisebb hüvelyű nők nekik a 13-15 cm az ideális, de ők lényegesen kevesebben vannak. Akik 16-18 centisekkel élvezik a szexet azoknak a kisebb soha nem fog akkora élvezetet nyújtani, hiába jó a férfi technikája.
2020. szept. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!