Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a baj, ha a férjem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj, ha a férjem már nem akar olyan gyakran szeretkezni?

Figyelt kérdés

43 éves vagyok, a párom 51. 11 éve vagyunk együtt, egészen eddig tökéletes volt a szexuális életünk, mind a kettőnknek nagy étvágya volt és minden alkalommal egymásra tudtunk hangolódni, de az utóbbi néhány hónapban egy héten max. 1-2 alkalommal csináljuk (van úgy, hogy egyszer sem), mert a párom állandóan kedvtelen és fáradt, ami részben érthető, mert iszonyat felelősségteljes munkát végez, de ezzel korábban nem volt probléma. Félek hogy esetleg benne van a hiba, hogy öregszem, hogy elhidegült tőlem, ne hagyj Isten, már nem szeret.


Nem tudom mit tegyek. Próbáltam vele erről beszélni, de kizárólag a munkája miatti fáradtságára fogja a dolgot, amiben én kételkedem.


Mit kéne tennem?



2020. szept. 29. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11 év után...nem is tudom. >:)
2020. szept. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Öregszik
2020. szept. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

51 éves...11 éve vagytok együtt...kemény a munkája. Szerintem tedd össze a kezed hogy eddig egyáltalán ennyit szexeltetek. Megmost heti 1-2? Az még mindig rohadt jó:D

Szerintem bízz benne egy kicsit ha azt mondja hogy most ez egy nehezebb időszak neki a munkában. Lehet hogy rég tudott úgy igazán pihenni, feltöltődni. Ki kéne vennie szabit stb. Te vagy a párja, csak ismerhetnéd ennyire. Nem kell azonnal a legrosszabbakra gondolni. Ő se mai csirke már. 50 felett már sokkal megterhelőbb minden és csökken az energiaszint, a tesztoszteron is

2020. szept. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
3.? Unjátok egymást nincs ezzel gond. Próbáljátok kicsit felpörgetni, játékszerekkel, bármivel ami nektek bejön. Fásultság semmi egyéb
2020. szept. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld otthon ellazítani amennyire csak lehet. Masszázs, stb. A szabi sem rossz ötlet.
2020. szept. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én férjem is 51 éves, 26 éve vagyunk együtt és ha rajta múlna mindennap szexelnénk. Nekem a heti két-három alkalom ideális lenne.
2020. szept. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van, életkor stimmel. Magától alig kezdeményez, de nemet sosem mond. Nálatok, ha te próbálkozol akkor sem sikerül elcsábítanod?

Nem lehet, hogy valóban csak fáradt? Vagy túl sokat maszturbál, és már elég neki az, utána a szexre már nincs igénye?

2020. szept. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ugyan mi sokkal fiatalabb par vagyunk, de nalunk is hasonloak a szamok...😀 Szoval eskuszom, ez nem keves.


Az en paromnak fizikai gond miatt volt lelki baja, elegge leszivta a kedvet a dolog, igy nem is nagyon szexeltunk.

Probald meg szerintem “belul” helyrehozni. Megerteni, beszelni vele. Hadd beszelje ki magabol a gondjat-bajat. Vagy...mozogjon. Karban tartja a testet, a lelket. Levezeti a feszultseget, onbizalmat ad neki...stb.

2020. szept. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tehát ha jól értelmezem, szeretnéd újból fellobbantani az urad szunnyadó vágyait?
2020. okt. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy a helyzet kedves kérdező, de nem hogy heti egy, hanem lassan havi egy sincs. Egyszerűen nem kívánom és kész, kár ezt hosszan magyarázni. 28 éves kapcsolat, én 47F, párom 43.
2020. okt. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!