Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a baj, ha a férjem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj, ha a férjem már nem akar olyan gyakran szeretkezni?

Figyelt kérdés

43 éves vagyok, a párom 51. 11 éve vagyunk együtt, egészen eddig tökéletes volt a szexuális életünk, mind a kettőnknek nagy étvágya volt és minden alkalommal egymásra tudtunk hangolódni, de az utóbbi néhány hónapban egy héten max. 1-2 alkalommal csináljuk (van úgy, hogy egyszer sem), mert a párom állandóan kedvtelen és fáradt, ami részben érthető, mert iszonyat felelősségteljes munkát végez, de ezzel korábban nem volt probléma. Félek hogy esetleg benne van a hiba, hogy öregszem, hogy elhidegült tőlem, ne hagyj Isten, már nem szeret.


Nem tudom mit tegyek. Próbáltam vele erről beszélni, de kizárólag a munkája miatti fáradtságára fogja a dolgot, amiben én kételkedem.


Mit kéne tennem?



2020. szept. 29. 10:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
46%

Add meg nekem bébi priviben a számod! Majd én megadom neked, amit a kiöregedett, impotens urad már nem tud.


Csókollak,

Miki 35/F

2020. dec. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nincsen kedve. Nem mindig kívánom meg a gyros kaját, ha elsétálok mellette. És elég sok vele a macera. Főleg, ha jó a szex. Nem furunk fel félig egy polcot. Lehet, csak nekiállni nehéz. Sok minden lehet. De a lényeg, hogy most nem kíván. A 11 év. Arra ne fogd. Sok csajom van, de van olyan, hogy befordulok az utcába ahol lakik, és áll a farkam. Heti kétszer dugom, alkalmanként kb 4 órát.6 éve... 40 felett vagyok. Szóval, ha kívánok valakit akkor kívánom. Érdemes bevallani, hogy nem. Sztem elvárni, hogy megkívánja a szilvás gombócot :-);hülyeség. Mit kell ezt erőltetni.
2021. jan. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!