Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rá fognak jönni, hogy szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá fognak jönni, hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Mivel 20 éves lány vagyok, nagyon nyitott, kedves és nem is nézek ki rosszul, ezért szerintem fél nem merül senkiben a feltetelezes, hogy én még szűz vagyok... Vannak új barátaim akik kb 0-24ben a szexrol beszélnek, amivel nincs semmi baj, csak félek h le fognak nézni ha egyszer kiderul, hazudni róla meg szintén kínos, nem?

2020. nov. 17. 20:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
85%
Barátnőm is későn vesztette el, 22 évesen mikor velem lefeküdt, de mondta hogy nem bánta meg hogy eddig várt vele és nem valami random hapival csinálta. Nincs kitéve egy határidő szóval azt csinálsz amit akarsz és amikor akarod, elvégre a te tested.
2020. nov. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
40%
Keress magadnak egy jó pasit, és szexelj sokat, amíg fiatal és szép vagy!
2020. nov. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
83%
Igen rá fognak jönni. Egyrészről viszont ha csinos fiatal csaj vagy akkor piszkosul nem fogja érdekelni a pasit hogy szűz vagy-e (pláne ha párkapcsolatban történik és szeret is a pasid). Másrészt a pasik nagyobb része inkább örül neki, mintsem nem. A többséget az zavarja jobban nagyon sok pasid volt előtte nem az hogy szűz vagy.
2020. nov. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem folosleges titkolni. De a lényeg, hogy ezt ne szegyenkent eld meg. Ha kello magabiztossaggal tudod eloadni, es erzed belul h nem erdekel a tobbiek velemenye, akkor csak vallat rantanak, vag izzitjak a jopasi haverjaikat, h legyen olyan, aki jó neked. Ha nyuszikent az orrod alatt mormogod el meg mismasolsz, akkor lehet kapsz egy kis cikizest. De a baratokat nem fogja zavarni hidd el.
2020. nov. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
38%
Mennyiért adnád el a szüzességed?
2020. nov. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
71%
A barátoknak semmi köze a nemi élethez.
2020. nov. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
95%

nyugi csajszi nem gáz...

engem is b_sztatnak mert szűz vagyok

16 évesen mert ugyebár az a menő ha szét b_szatom magam...

2020. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!