Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar mindenki csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki csak szexelni?

Figyelt kérdés

Lehet velem van a probléma amiért folyamatosan olyan pasikkal ismerkedek meg akik csak szexelni akarnak. Vagyis inkább úgy fogalmaznék "a szex az első utána majd meglatjuk". Szűz vagyok 20 éves mindig is szerelemben akartam elveszíteni de kezdem elveszteni a reményt hogy a mai vilagban találok még olyan pasit akinek nem ez az első. Egyszer volt egy pasi ő legalább elhivott randizni de már a második randin meg akart dönteni...

Nem tudom miért de nekem ez nem normális és lehet emiatt nem találok párt mert azt vettem észre manapság már úgy működnek a dolgok hogy szex minél hamarabb akár már a megismerkedés napján és utána ha az működik jöhet a többi.

Lehet lentebb kéne adnom az igényeim és nekem is lefeküdni mindenkivel az első randin vagy menjek bele a szexbe? (nagyon sokan felajánlották már hogy feküdjek le velük és ez is valamilyen szinten sértő hogy dugni mindenki akarna velem kötetlenül de az hogy mondjuk megismerkedni az nem)

Lehet haladnom kellene a korral és élvezni az életet?



2020. nov. 22. 11:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Mert szexelni jó. És igazából te is arra vágysz, hogy szexelj, közben mégsem. Fura ez.
2020. nov. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos, ahogy a legtöbb nő, te is áldozatul estél a disney és társai kaliberű "szocializáló" mesének...nem is feltétlen a fehér lovas herceget várod csak magát a kontextust azt az elsöprő szerelmet...le kell hogy törjelek de ez így nem létezik és ami hasonlít is ehhez az sem ilyen és nagyon ritka ahogy fentebb is írták.


Az amire te vágysz sz első sorban a szex mint mindenkinél és csak másod sorban a kötődés.


Azt javaslom hogy válasz ki evy pasit aki tetszik akiben úgy érzed bízhatsz és szerelem helyet éld meg először a vágyaidat...aztán késöbb kitudja...akár még az is lehet...csak olyat válasz szexre aki rendes, odafigyel rád és érdekli hogy hogyan sikerül az elsőd....egy érzelmes pasit kell fognod de nagyon vigyázz mert kevés van belőlük.

2020. nov. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
83%

Másféle pasikkal kellene ismerkedned, ennyi.

Aki ahhoz van szokva, hogy a csajok első szóra ledobják a bugyit, az nem fog rád várni. És a jelek szerint az eddigiek ahhoz vannak szokva.

2020. nov. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ti, csajok cseszitek el magatoknak, amikor az első szóra odadobjátok magatokat a pasiknak. Nem te, hanem a többiek. De mindegy, mert a pasi megszokta, hogy nem kell megismerni a nő lelkét, nem kell a számára ismeretlen gondolkodásmódját feltérképezni, a "hisztijével" törődni, hisz úgyis hamar lekerül a bugyi.
2020. nov. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
79%
Na, én meg pont fordítva vagyok. Ismerkedés, és utána meglátjuk. F
2020. nov. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonymousreview60 ***** válasza:
77%

Túlromantikázod a dolgot. Nincs kizárva, hogy működik a dolog, de azt 14-17 éves lányokkal szokták tenni az egykorú vagy kicsit idősebb pasik.

1. Valószínűleg az lehet az oka, hogy nem akarják azt, hogy a nyolcadik randin, több hét vagy néhány hónap után azt mondd, hogy "ne haragudj, mégsincs kémia".

2. Mire várjon egy 20-23 éves pasi? Ebben a korban a nők alig ötöde szűz már. Ha rossz a szex a partnerrel, akkor minek törje magát érte még 3-5-10 randival? Ha nem jó a szex, de van kémia, akkor megérheti a lányt kiművelni, és tenni érte, hogy a lánnyal legyen jó összhang. Ha jó a szex, akkor meg nyilván lesz folytatás.

Most is ki tudsz fogni olyan pasit, aki ezt nyújtja neked, de Megéri?

2020. nov. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
66%

"A szex az első, utána majd meglátjuk"

Nőként mondom, hogy van benne valami... Akivel nem jó a szex, azzal nincs hosszú távon jövő. Ráadásul a szexből sokminden kiderül. Van akivel egy dugópajtinál nem jutsz tovább, mert van szikra, de az nem szerelmes, csak szexuális. Van, aki elkezd rengeteget jelenteni neked, mert jo vele a szex. Ezt sosem tudhatod, van akinek ez a fokmérő.

Ettől függetlenül tartsd magad ahhoz amit a saját értékrendednek gondolsz, sosem jó ha valamit kényszerből vagy mások unszolására csinálsz.

2020. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
36%
Mert a szex JOBB, mint a szerelem
2020. dec. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok a netes társkeresők ellen, de magamon is észreveszem, mennyire más így. Tinder, Facebook date, és ott van most is vagy 15 csaj, és azt sem tudom, kire figyeljek jobban, melyikkel beszélgessek. Van olyan is, aki tetszik, csak épp valamivel messzebb van, 1-2 alkalom után nem is tudott már annyira érdekelni, hogy néha megkérdezzem, mi van vele. Pedig ha élőben találkoznék vele, biztos odalennék tőle. Mindezt úgy, hogy én egyáltalán nem vagyok különösebben jó pasi.

Szóval ez, hogy 2 kattintásból összejön a match, és aztán ott várnak, és tudom, hogy jön még hozzá jövő héten, meg jövő hónapban, meg folyamatosan új csaj, így már nem biztos, hogy megcsinálnám azt, amit 20 évesen, hogy hónapokig udvaroltam egy lánynak, mire eljutottunk odáig, hogy megfoghattam a kezét, meg megcsókolhattam. Pedig úgy a szép, amikor meg kell dolgozni, amíg tart az izgalom, hogy lesz-e belőle valami egyáltalán. Azt hiszem, én voltam az egyik utolsó generáció, aki még megélte, a jövő más irányba halad. 1-2 nap alatt kell elvarázsolni valakit, és ha sikerül is ki tudja, meddig tart, mert mindig ott lesz a fejekben az, hogy jöhet másik bármikor, bármelyik félnek.

Szerencsésnek érzem magam, hogy én még nem ebben nőttem fel.

2020. dec. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a szex akkor lehetsz szerelmes! Ha szerelmes leszel, és nem jó a szex, akkor ott baj van! Nálam ez működött.
2020. dec. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!