Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtem a mostoha bátyámmal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a mostoha bátyámmal..mit csináljunk?

Figyelt kérdés

1 éve ismerem őt, anyum össze jött az apjával és hozzájuk költöztünk, és így ismertem meg a mostoha bátyámat, aki velem egyidős, 18-ak vagyunk mindketten. (én csak 1 hónapja, ő 5 hónapja)

Nekem már az első pillanattól bejött, tényleg ilyen tipikus "lányok álma" fiú. Na, és többször érintette már meg a fenekem "véletlen", meg ahogy nézett rám az mindent elmondott. Aztán 1 hete lefeküdtem vele, úgy volt az egész, hogy borozgattunk (1-1 üveggel megittunk) és hát aztán jött aminek jönnie kellett. Azóta titokban csókolózunk, nem feküdtünk le azóta újra. A szüleinknek természetesen nem mondtunk semmit, de nagyon nem tudom, hogy mit kéne most csinálni.

Anyukám alapból rohadt mérges lenne rám, így is ki van akadva, hogy állítása szerint qrvásan öltözködök, meg hogy mennyi fiúval voltam együtt..

Szóval, szerintetek mit kéne tennünk?


2020. nov. 29. 17:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/151 anonim ***** válasza:
6%

nos nem sok lehetöség van.

Beválaljátok a család előtt és készültök a botrányra.

Tovább titkoljátok lesz ami lesz.


És a srác amúgy szerelmes beléd vagy csak kapóra jösszneki?

Mert ez nagyon nem mindegy...

Mert a 3 lehetőség az,hogy probálod ezt a kapcsolatot offolni valahogy...

2020. nov. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/151 A kérdező kommentje:
#31 Szerelmes belém, egy éve..:)
2020. nov. 29. 23:14
 33/151 anonim ***** válasza:
80%
Semmit, megesett, visszaforditani ugy se elhet.
2020. nov. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/151 anonim ***** válasza:
40%

Tartsatok titokban amíg külön nem költözik az egyik, bár lehet megértőek lesznek a szülők is mivel semmi rokonság nincs kozetetek teljesen normális ha ennyire odavagytok egymásért.

Szerintem ebben semmi kivetnivaló nincs, bejöttok egymásnak egykoruak vagytok, akit ez zavar vagy beszologat az valószínűleg féltékeny kis sz*r. xd Amikor a csaj nála 4-8-+12 evvel idosebb csavoval akar összejönni 20- éves létére na az ami dühítő.

2020. dec. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/151 A kérdező kommentje:
#34 Így van<3
2020. dec. 1. 18:41
 36/151 anonim ***** válasza:
6%
Teljesen normalis ha mostohatestverek odavannak egymasert? Te honnan jottel?
2020. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/151 A kérdező kommentje:
#36 Bazdmeg, semmi rokoni kapcsolat nincs köztünk 1 ÉVE ISMERJÜK CSAK EGYMÁST
2020. dec. 1. 18:50
 38/151 anonim ***** válasza:
78%

Te jó isten. Hogy lehet valaki annyira degenerált, hogy ne fogja fel azt hogy semmilyen vérrokonság nincs a pasi és a kérdező között :-D Csak szimplán annyi a szitu, hogy az anyja összejött egy pasival és annak a fia. Ennyi. Ebben mi olyan nagy dráma, hogy éreznek egymás iránt valamit?

És? Nem testvérek!!!!!!!! Egymáshoz sodorta őket az élet a szüleik által.

Teljesen normális, hogy 2 fiatal egymásba habarodik főleg, hogy már az elejétől fogva éreztek egymás iránt valamit. Itt nincs szó vérfertőzésről. Szimplán annyi, hogy egymásra találtatok. Kész ennyi.

Kérdező : én nem tartanám titokban, hiszen semmi titkolnivaló nincs ebben.

2020. dec. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/151 A kérdező kommentje:
#38 KÖSZÖNÖM<3 végre valaki
2020. dec. 1. 18:54
 40/151 anonim ***** válasza:
6%

Mostohatestvért írtam nem vértestvért, kövi körben a mostohafater száll be? Az sem vérrokon <3

A ba***megezős stílus után már ez sem lepne meg.

Érdekes, hogy a kérdezőnek csak azok a válaszok tetszenek amik támogatják az aberrált viszonyát. De legyünk igazságosak, anyu a mostohatesóval, te meg a mostohafaterral nyomjad, legyen kiegyenlített a helyzet mindenki mindenkivel <3 <3

2020. dec. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!