Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért erőltet rám ilyesmit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erőltet rám ilyesmit?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt (heti 3-6 alkalommal van szex, ez változó) van egy 2 éves kisfiunk.

Ma már pl voltunk együtt, mikor aludt a kicsi és most akart megint, ami nem lenne baj, néha sikerül egy nap 2x.de iszonyúan fáj a fejem, már jobb, de migrénes volt órákig és fény felé se tudtam nézni.

Teljesen meg sértődött (próbálkoztam) hogy nem sikerült, mert nem tudtam el lazulni. Ilyenkor mindig duzzog pár órát vagy fél napig.

És mindig ez van, mindent rám erőltet, és kezdem át látni, h ez mindig így volt. Nem csak szexben. Hanem mindig, milyen színű legyen a nappali, hova menjünk enni. Amint elmondtam,hogy én mit gondolok az már nem jó úgy és akkor legyen úgy ahogy én akarom ő majd nézi a szrt.pedig szerintem lenne esély mindig közös nevezőre de semmit sem hajpando normálisan megbeszelni, mindig akkor dobalozik szavakkal, amikor már rég le kellett volna üljünk beszélni. Ha mégis elmondom az én gondjaim, ő azt sértésnek, kritikának és bántanak veszi. Nem tudom egyedül megoldani a kommunikáció részt.

És az utóbbi egy évben kb már egyre kevésbé tudom ezeket tolerálni, nincs kedvem egyedül küzdeni és vitatkozni, vagy szimplán elmagyarazni neki h ahelyett h szex vagy más témával zaklat segíthetne.

Nenreg 2 hétig beteg voltam, de nagyon! (covid) 3. Nap már hallgattam h mi bajom, főzzek már vmit mire haza ér és dugni is kéne. Egyre jobban távolodik el tőle, mert nagyon primitívnek tartom ahogy viselkedik és ahogy hozzám szól.. Nem értem h van az, hogy én ezt csak most vettem észre, vagy most kezdett el zavarni, de sokszor semmi kedvem hozzá szólni sem, mert rögtön Olyna hangnemben szól hozzám vagy néz rám, hogy ki nyílik a zsebemben a bicska is.. Mar egyszer 2 hónapra szét mentünk emiatt, ígért persze változást de nem lett.. Akkor rengetegszer beszéltük át, h hiányzik a kommunikáció és ronda beszél velem (néha mostanában kezet emel, de eddig nem ütött meg)

Azon kaptam magam h elkezdtem félre tenni pénz, és tervezni mi lesz, ha ennek vége lesz. A gyerek miatt próbáltam ezt elhessegetni de már nem megy


2020. nov. 30. 18:13
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Jó sok hiba van, bocsánat, ugrált mellettem a kisfiam.
2020. nov. 30. 18:18
 2/26 anonim ***** válasza:
91%

Hat év után még együtt vagy vele?

Garantálom, hogy ha most még nem is bántott fizikailag, de rövidesen MEGTESZI!

Ffi.

2020. nov. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nagyon úgy érzem, h muszáj lenne megszabadulni tőle, a kisfiúnkkal nagyon szépen elvannak, jól bánik vele. De ha a kicsi azt látja h így lehet viselkedni anyával (egy nővel) mi lesz így belőle? Vagy ha úgy nő fel h MINDEN nap vitatkozunk? :(
2020. nov. 30. 18:25
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Beszélj a fejével, hozd fel a kisfiatokat, hogy mit fog látni, tanulni (és főleg) ÉREZNI, ha ezt továbbra is így folytatódik. Említsd meg azt is, hogy észre vetted, hogy kezet emelt rád. Mennyire látja ő ezt jó módszernek a másik "átnevelésére"?
2020. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Rengetegszer mondtam ezt el neki az utóbbi 1-1,5 évben, ideig óráig hatásos, de ha olyan napja van akkor csak megsertodik rajta, hogy mindig ő a hibás, és h mi a bajom már vele..
2020. nov. 30. 18:34
 6/26 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj meg, de egy igazi f@szkalappal vagy együtt.

"néha mostanában kezet emel, de eddig nem ütött meg" - még.. hidd el, hogy ha nem lépsz, akkor ez is el fog jönni.

"Nenreg 2 hétig beteg voltam, de nagyon! (covid) 3. Nap már hallgattam h mi bajom, főzzek már vmit mire haza ér és dugni is kéne" - Remélem ezt nem teljesítetted, 6 év után szerintem elvárható, hogy osszátok kicsit a munkát, pl. csináljon ő kaját, ha rajtad sok a teher.

"Mar egyszer 2 hónapra szét mentünk emiatt, ígért persze változást de nem lett ... Azon kaptam magam h elkezdtem félre tenni pénz, és tervezni mi lesz, ha ennek vége lesz. A gyerek miatt próbáltam ezt elhessegetni de már nem megy" - Ezt ne akard elhessegetni, egy f@szkalap az f@szkalap marad, ritka a kivétel. Az ilyen "miattad majd megváltozom" az tipikus bullshit, hogy ne hagyd ott.. valószínűleg tudja magáról, hogy egy gyökér és nem akar egyedül maradni. Tudom, könnyű ezt mondani, és a közös gyerek is sokat nehezít ezen, de ennek nem sok értelme van így, és ha nem akarsz előbb-utóbb verve lenni, akkor valamit lépni kell.

2020. nov. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Mondtam neki az erőszakot is, vagyis hát hogy h kezet emelt, és vagy tagadja vagy épp azt mondja h "de megutottelek?"

Nem ugye? Ugye h nem?


Na ilyenkor mindig távolabb kerül tőlem.

2020. nov. 30. 18:36
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Szóval mar bántott?
2020. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Na jó, volt már eset rá h bántott, de azért nem írtam mert akkor ezzel tele lenne minden komment ugye és nem sajnalatert jöttem vagy ilyesmi.
2020. nov. 30. 18:41
 10/26 A kérdező kommentje:

6# az a baj, h apukám folyton lelki ismeret furdalast okoz h akkor az unokája serulni fog.. Többször tudtára adtam h a személyisége igyis serulni fog és torz példával nő majd fel, amiben fölényeskedni, ordibalni, kezet emelni lehet..

Nagyon tartok tőle h én leszek hibáztatva, ha én szakitok.

2020. nov. 30. 18:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!