Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért erőltet rám ilyesmit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erőltet rám ilyesmit?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt (heti 3-6 alkalommal van szex, ez változó) van egy 2 éves kisfiunk.

Ma már pl voltunk együtt, mikor aludt a kicsi és most akart megint, ami nem lenne baj, néha sikerül egy nap 2x.de iszonyúan fáj a fejem, már jobb, de migrénes volt órákig és fény felé se tudtam nézni.

Teljesen meg sértődött (próbálkoztam) hogy nem sikerült, mert nem tudtam el lazulni. Ilyenkor mindig duzzog pár órát vagy fél napig.

És mindig ez van, mindent rám erőltet, és kezdem át látni, h ez mindig így volt. Nem csak szexben. Hanem mindig, milyen színű legyen a nappali, hova menjünk enni. Amint elmondtam,hogy én mit gondolok az már nem jó úgy és akkor legyen úgy ahogy én akarom ő majd nézi a szrt.pedig szerintem lenne esély mindig közös nevezőre de semmit sem hajpando normálisan megbeszelni, mindig akkor dobalozik szavakkal, amikor már rég le kellett volna üljünk beszélni. Ha mégis elmondom az én gondjaim, ő azt sértésnek, kritikának és bántanak veszi. Nem tudom egyedül megoldani a kommunikáció részt.

És az utóbbi egy évben kb már egyre kevésbé tudom ezeket tolerálni, nincs kedvem egyedül küzdeni és vitatkozni, vagy szimplán elmagyarazni neki h ahelyett h szex vagy más témával zaklat segíthetne.

Nenreg 2 hétig beteg voltam, de nagyon! (covid) 3. Nap már hallgattam h mi bajom, főzzek már vmit mire haza ér és dugni is kéne. Egyre jobban távolodik el tőle, mert nagyon primitívnek tartom ahogy viselkedik és ahogy hozzám szól.. Nem értem h van az, hogy én ezt csak most vettem észre, vagy most kezdett el zavarni, de sokszor semmi kedvem hozzá szólni sem, mert rögtön Olyna hangnemben szól hozzám vagy néz rám, hogy ki nyílik a zsebemben a bicska is.. Mar egyszer 2 hónapra szét mentünk emiatt, ígért persze változást de nem lett.. Akkor rengetegszer beszéltük át, h hiányzik a kommunikáció és ronda beszél velem (néha mostanában kezet emel, de eddig nem ütött meg)

Azon kaptam magam h elkezdtem félre tenni pénz, és tervezni mi lesz, ha ennek vége lesz. A gyerek miatt próbáltam ezt elhessegetni de már nem megy


2020. nov. 30. 18:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
54%
Tulajdonképpen mit vársz tőlönk? Faragatlan tuskó a férjed, vagy bárki is ez. Nem tudom, miért hagyod magad alázni. Szerintem az ember nem kapja azon magát, hogy hoppá féreteszek pénzt, hanem tudatosan teszi. Vállald fel hogy mit akarsz. Közöld vele, mondd el, hogy neked mi nem jó, mi lesz a vége, stb., stb. kommunikálj és ha egyáltalán nem foglalkozik vele, nem érzed jól magad, akkor csak jó tudatosan tedd azokat a pénzeket félre aztán húzzál el. Nem sok mit lehet tenni. És hogy miért leszel hibáztatva...Felnőtt ember vagy, tudatosan gondold végig, hogy mi kinek az érdekét szolgálja. Nem az a lényeg, hogy MÁS mit mondd, hogy mi a te hibád, mi nem, hanem hogy te mit látsz annak. Ha ennyire gyenge az egyéni véleményfomálási képességed, na meg az önbecsülésed, segítséget is kérhetnél szakembertől. Mert szerintem ez utóbbiak azok amik hatnak a gyerekre. Tudod, mindent éreznek, nem azt amit mondanak nekik, hanem amilyen lelkiállapotban vannak a szülők. Ha te nem értékeled önmagad, hidd el azt fogja megsinyleni ő is.
2020. dec. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Vártam már h kapjam minek emeltem ki, őszinte leszek. Véletlenül. 😅 De azért köszönöm szépen!
2020. dec. 3. 10:12
 23/26 A kérdező kommentje:

De azért azt megjegyeztem h én hiába kommunikálok, ha ő leszarja. elutasitja, hogy beszélgessünk a gondokrol.

Én elmondom a gondom, a véleményem és h nem lesz jó, vége lesz, elveszít.. Hallgat, nem sok mindent mond, főleg nem olyat amit felnőtt ember mondana. Tehát EGYEDÜL NEM TUDOM HELYRE HOZNI... Ezt azért érted ugye? Másrészt kva könnyű kívülről okosnak lenni, ezt jegyezd meg. Voltam már én okos mikor barátnőm volt ilyen kapcsolatban, mégis másképp cselekszik az ember ha benne van. És nyugodtan írd, hogy te csak azért se, NEM! nem voltál pontosan ilyen szituban, nem vagy a helyemben. De benned is kevesebb az emberség és empátia mint az arrogancia. Csak ezt nehéz meglatni saját magunkban. Nem bantasbol írom. Csupán észre vétel. :)

2020. dec. 3. 10:15
 24/26 A kérdező kommentje:

2.oldal utolsó valaszadójának :

Nem volt mindig ilyen, volt benne egy kis arrogancia és sértődés is volt olykor. De közel sem volt ilyen, mint most, és mint tudjuk NINCS hibátlan ember, tehát azt amilyen az elején volt, simán ki lehetett bírni. Mindnekinek vannak rossz tulajdonságai. Nekem is, neked is, mindnekinek. Amit elvisel az, aki téged szeret, de arról már nem tehet az ember, ha ez rosszabb lesz és eldurvul!

2020. dec. 3. 10:17
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Nos én azt hiszem írtam már ide. 20 éves vagyok szóval nem vagyok a te helyzetedben, de velünk is történt már ilyesmi a családban. Apukám alkoholista volt(még most is az), anyát sokszor bántotta fizikálisan.

Anya a válás mellett döntött. Apa a bíróságokon sem jelent meg annyira nem akart válni. Szerette anyát, de az alkohol mindig ezt hozta ki belőle. Ott voltam én 3 éves és bátyám 5 éves. Mi voltunk anyának az elsők. Itt nem kioktatni akarlak, de ha nem megy a beszélgetés vele akor hagyni kell. Ilyen ember miatt még csak meg sem éri elmagyarázni neki hogy mi a rossz és mi a jó. Válni kell.

2020. dec. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Természetesen nem fogom így le élni az életem és ennek ki tenni a gyerekem.. De ezt nem is lehet egyik napról a másikra meglepni.

Hitel van a házon, nincs munkám, és hiába is keresek amíg nem ovis a fiam addig főleg. De most amúgy sem keresnek a környéken munka erót, be van állítva pár oldal h jelezzen ha van fent új állás, de semmi amihez értek nem került fel.. 🙄

Egy kisgyerekkel, kevés megtakarítással érvágás lenne.

2020. dec. 3. 14:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!