Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm nem tud elmenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem tud elmenni?

Figyelt kérdés

Én (29F) párommal (27N) együtt vagyunk 5 éve és eddig egyszer sem tudott elmenni vaginálisan. Már nem tudom hogy vagy mit próbáljak. Minden egyes lépést, tippet, trükköt kipróbáltam, ami tanácsadó oldalakon elérhető. Semmi nem segít.


Nagyon zavar engem. Már a saját méretem tartom kifogásoltnak (átlagos), hogy azért nem megy, de még ez is fáj neki néha. Állítása szerint egyszerűen nincs kellemes érzés a vaginájában, legalábbis nem éli meg kimondottan jó dolognak.


Csikló orgazmusa van, amit mindig elér, de az is csak egyszer, nagy intenzitású és utána érzékeny neki. Nedvesedése rendben van. De azon túl semmi. Egy hal az ágyban. Barátaim meg dicsekednek, hogy ez a nőjük hogy spriccel, másik meg 2 percen keresztül van önkívületi állapotban orgazmuskor.



Nem tudom hogyan tudnám megoldani ezt a helyzetet.



2020. dec. 5. 01:15
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
21%

"eddig egyszer sem tudott elmenni vaginálisan. Már nem tudom hogy vagy mit próbáljak."

Semmit.

Minek?

2020. dec. 5. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
19%
4: Vagy nem vagy megfelelő partner neki, vagy nem jó a póz, vagy nem elég kemény a fütyi.
2020. dec. 5. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
42%

6: Akkor az az egy póz legyen más!

Hátulról! Állva, térdelve...

2020. dec. 5. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
26%
Hal? 5 év után ne csodálkozz. A legtöbb kapcsolatban már ilyenkor nincs szex.
2020. dec. 5. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
76%

Itt valami nagyon nincs rendben.

30 perc nagyon sok egy orgazmushoz. Mármint nem az a gond, ha vannak fél órás aktusok, izgatások, de nyelvvel eddig minden barátnőmet kb. 5 perc volt kielégíteni.

Váltsatok pózt! Olyan nincs, hogy csak egy pózban megy be! Feküdjön hasra a párod és ne sajnáljátok az időt a behatolsára. Nem fog olyan gyorsan menni, mint a misszionáriusban, de lehet, hogy sokkal jobban fogja érezni, élvezni.

2020. dec. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
0%
Kevés neki a méret..
2020. dec. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a furcsa, hogy ha kiveszed mondja mar ne rakd vissza. Lehet fel kene keresnie egy nodokit mert ha kellemetlen neki a szex, a behatolas az priblemara utal
2020. dec. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
68%
Sehogy. A nők nagyrészének nincs ilyen orgazmusa. Valszeg a haverok is csak mondták. Vagy a nőjük megjátsza, azok meg balgák és nem veszik észre.
2020. dec. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
16%
Mi az hogy nem tud elmenni? Lezsibbadt a lába?
2020. dec. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
miert nem reagalsz egyik vibrator ajanlasra sem? feltekeny lennel ra? ne legyel onzo, vegyel egyet a csajodnak. az lenne az alap ha az o elvezeteert barmit megtennel, erre egy szaros vibratort se vagy kepes benni 4ezerert
2020. dec. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!