Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm nem tud elmenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem tud elmenni?

Figyelt kérdés

Én (29F) párommal (27N) együtt vagyunk 5 éve és eddig egyszer sem tudott elmenni vaginálisan. Már nem tudom hogy vagy mit próbáljak. Minden egyes lépést, tippet, trükköt kipróbáltam, ami tanácsadó oldalakon elérhető. Semmi nem segít.


Nagyon zavar engem. Már a saját méretem tartom kifogásoltnak (átlagos), hogy azért nem megy, de még ez is fáj neki néha. Állítása szerint egyszerűen nincs kellemes érzés a vaginájában, legalábbis nem éli meg kimondottan jó dolognak.


Csikló orgazmusa van, amit mindig elér, de az is csak egyszer, nagy intenzitású és utána érzékeny neki. Nedvesedése rendben van. De azon túl semmi. Egy hal az ágyban. Barátaim meg dicsekednek, hogy ez a nőjük hogy spriccel, másik meg 2 percen keresztül van önkívületi állapotban orgazmuskor.



Nem tudom hogyan tudnám megoldani ezt a helyzetet.



2020. dec. 5. 01:15
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:

Megbeszéltünk. Igen, olyasmi módon közöltem a mondandómat, ahogy írtad. Nem ultimátumoztam, mert az szerintem nagyobb terhet rak az emberre, mint kellene és visszafele sül el a dolog.


Egyelőre úgy beszéltük meg, hogy két hellyel meg kell próbálkoznia: pszichológus és nőgyógyász. Majd segítek neki benne választani meg támogatom, hogy ezúttal meg maradjon a bizalma doktorokkal szemben, ha egy rossznak bizonyul, akkor elemezzük a helyzetet és max váltunk. Szexuálpszichológus sajnos nincs a városunkban, a legközelebbi minimum 45 perces autóútra van innen.


A dildót se zárom ki a póz ötletek megsegítése közül.


#38: nem aszexuális, esetleg alacsonyabb a libidója a pajzsmirigy alulműködése miatt (gyógyszert szed rá), de általánosságba véve kívánja a szexet.

2020. dec. 6. 17:59
 42/42 anonim ***** válasza:

#41

Esetleg online is jarhat szexuálpszichológushoz. Ez lenne a legjobb talán. Vagy ha nincs mas megoldas akkor klinikai/tanacsado szakpszichológus

2020. dec. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!