Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm nem tud elmenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem tud elmenni?

Figyelt kérdés

Én (29F) párommal (27N) együtt vagyunk 5 éve és eddig egyszer sem tudott elmenni vaginálisan. Már nem tudom hogy vagy mit próbáljak. Minden egyes lépést, tippet, trükköt kipróbáltam, ami tanácsadó oldalakon elérhető. Semmi nem segít.


Nagyon zavar engem. Már a saját méretem tartom kifogásoltnak (átlagos), hogy azért nem megy, de még ez is fáj neki néha. Állítása szerint egyszerűen nincs kellemes érzés a vaginájában, legalábbis nem éli meg kimondottan jó dolognak.


Csikló orgazmusa van, amit mindig elér, de az is csak egyszer, nagy intenzitású és utána érzékeny neki. Nedvesedése rendben van. De azon túl semmi. Egy hal az ágyban. Barátaim meg dicsekednek, hogy ez a nőjük hogy spriccel, másik meg 2 percen keresztül van önkívületi állapotban orgazmuskor.



Nem tudom hogyan tudnám megoldani ezt a helyzetet.



2020. dec. 5. 01:15
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

Ahh, arra is kizárt, hogy elmenjen. Azon kívűl, hogy a szülei tartják el (nincs állása, tanul), járt már pszichológushoz. Sajnos kiderült, hogy a pszichológus és az anyja jó barinők és a pszichológus (aki mellesleg gyermekpszichológus) kikotyogott mindent az anyjának. Azóta az agyturkászokat is mellőzi, legalábbis nem hiszem, hogy rá tudnám venni.


Pedig igazad van, kellene, mert mostanában már minden nap depressziós és én már sehogy sem tudok segíteni rajta.

2020. dec. 6. 00:03
 32/42 anonim ***** válasza:

#28

Nagyon szelektiven reagalasz a hozzaszolasokra kb mintha semmi konstrukivat nem vennel figyelembe ha barmi valtoztatassal jar.

A baratnodnel lehet vaginizmust diagnosztizalni de a kulcs sztem itt nem a nőgyógyász hanem a kettotok kozos egyuttmukodese. Szerintem mindket oldalon dolgozni kene a szexen, nem csak neked kene itt valaszokat keresgelned hanem a baratnodnek is, neki is kiserleteznie kene hogy mi esik jol, megtanulnia ellazulni (pl lefogadom hogy nem hasznal tampont se mert ennyire gorcsol ez pl egy jo elso lepes lehet h megbaratkozzon a vaginajaval), ugyanakkor neked is lehet valtoztatnod kene pl mennyire hagysz ra dolgokat, mennyiben probaltok ki újakat,mert eddig ugy tunik zavar hogy hal a baratnod de sem uj pozokrol sem uj megoldasokrol eddig nem hallottunk nyilatkozni.

En nem szerettem az exemmel pl a szexet, es vele vesztettem el. Mondjuk ott mas gondok is voltak de tobbek kozt az volt a gond hogy nem voltunk megoldaskozpontuak az hogy en elelvezzek nokent vmilyen szinten elvart volt de ha nem sikerült sem o nem hozott javaslatokat sem en nek probalkoztam. Aztan ahogy a kezembe vette a dolgokat es talalkoztam egy olyan parral akinek igenis fontos hogy elelvezzek hirtelen elkezdtem elvezni a szexet. Rajottem hogy kello izgatassal nem faj, kenyelmetlen es mik azok a pozok amik mukodnek, plusz nem feltem hozzanyulni a csiklomhoz szex kozben sem.

2020. dec. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

#32 valóban nem használ tampont, nagyon kitölti és fáj neki


Ha új pózt vetek fel (ami nem misszionárius), addig húzza a száját rá, mert új dolog, amíg nekem elmegy tőle a kedvem, így ezt nem nagyon szoktam már erőltetni.


Alacsony az önbecsülése, nem szokott masztizni, hogy kiismerhesse magát.


5 éve próbálkozom a támogatásával ebben a tekintetben, de mindig ugyanaz a nóta. Így ahogy kimondtam belegondolva ez elég hosszú idő. De amúgy velem látszólag élvezi a szexet.

2020. dec. 6. 00:08
 34/42 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy nekem igenis fontos, hogy ő is elmenjen az aktuskor.
2020. dec. 6. 00:09
 35/42 anonim ***** válasza:

#33

Hat most erre nehez mit mondani ha neked igy jo a szex akkor hajra mostmar van par otleted miert nem tud elelvezni a bnod.


De ha nem jo, akkor talan nem artana valami konkret terven is gondolkodni te mit tudsz csinálni. Nem azt mondom hogy szakitsal, hiszen lehet neked a szex annyira nem fontos, de lehet egy komolyabb beszelgetes kene.

En olyan voltam mint a baratnod azt hittem exem mellett hogy a szex csak szukseges rossz egy kellemetlen feszito erzes vagy éppen fajdalmas. Persze oralt en is elveztem. Aztan ahogy elkezdtem lepeseket tenni lelkileg es fizikailag is, szerintem segitett ahhoz hogy elkezdhem 3 ev utan elvezni a szexet. Mostani parommal nagyon szeretem. En jártam pszichologushoz (nyilvan akinel baratnod jart egy etikátlan es palyara alkalmatlan személy) de magamat is treningeztem pl azzal hogy legyoztem a blokadot a sajat testemmel szemben, betetttem az ujjam, aztan elkezdtem direkt tampont hasznalni hogy hozzaszokjak.

Es kiderult hogy nincs errol szo hogy extrém szukosseg pedig korabban a nogyogyasz is alig tudott megvizsgalni hanem ez egy gorcs volt. Feltem a szextől, a szexszel jaro lehetseges fajdalmaktol, meg meg egyeb dolgok amik most nem irnek le.

Szoval na nem egyedi eset a baratnode, de mivel nem o van itt csak azt tudom tanacsolni azon gondolkodj el TE mit akarasz kezdeni ezzel a helyzettel. 29N

2020. dec. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

Igen, az a gond, hogy ezúttal is én agyalok ezen. Ha leülnék vele erről beszélgetni (már próbáltam pár éve), nem jutnánk sehova. Elvből elutasít bármi inszertációt, ami nem az én ujjam vagy farkam, és habár még a kapcsolatunk elején nehézkesen ment, most már legalább tudunk relative normálisan szexelni. Erre büszke vagyok mondjuk, hogy ezt sikerült elérnünk.


Viszont nem, fingom nincs, hogy mit tudnék kezdeni a helyzettel, azért fordultam ide, hátha jutok valamerre, erre visszairányítasz a saját kérdésem felé.

2020. dec. 6. 00:22
 37/42 anonim ***** válasza:

#36

Hat talan neked kene megfogalmazni hogy tudjuk mi a kerdesed. Leirtuk mik lehetnek az okok a hatterben, ez pl egy valasz a helyzet megoldására. Te mindegyiket visszadobtad. Szerinted van valami olyan meg nem hasznalt szo vagy mondat amit ha valaki leir attol a baratnod megváltozik?

En mondjuk par lehetoseget latok

1) megelegedsz a mostani szexminoseggel aztan talan par ev mulva mar egy harmadik pozt is hajlando kiprobalni


2) leultok parkent megbeszelni meg egyszer kihangsúlyozva hog ez neked fontos es szeretenes megoldani ezt meg ezt szeretned kirpobalni (na es erre pl boven kaptal javaslatokat), o meg talan ezt meg ezt probalhatna meg, es megkerdezni higy ezt o higy latja?


3) ha nem nyitott a valtozasra de ugy erzed hogy neked nem jo igy a szex minosege lehet ultimátumot allitani neki, ami vszinuleg nem fog sokat segiteni a gorcsossegen


4) vagy vegso esetben el lehet valni.

2020. dec. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Lehet siman aszexualis
2020. dec. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:

Csak ez nagyon nehéz nekem, mert a szemtől szembeni kommunikáció nekem sem az erősségem. Nem tudom, hogy tudnék-e nélküle létezni és ez az érzés kölcsönös kettőnknél, ezért ultimátumokkal nem dobálózok.


A szex pózokra azért nem válaszolgattam, mert túlsúlyosak vagyunk és az + a farkam hossza ellehetetleníti a megvalósításukat.

2020. dec. 6. 13:17
 40/42 anonim ***** válasza:

#39

Ez nem kene hogy akkora gondot jelentsen pl forditott lovaglo pozban. De misszionáriust is lehet ugy csinalni h hozzáférjen a csiklojahoz. Az agymagassagtol is fugg de ha o a szélére kiul te meg az agy mellol hatolsz be akkor megvan egy derékszog neked max a labait kell tartanod. O tudja kulsoleg izgatni magat. Alternatíva az is hogy vesztek valami jatekot hogy szokja az erzest. Az en paromnak pl tetszik az az otlet hogy dildot hasznaljon rajtam. Par evvel ezelott el sem tudtam ezt kepzelni most meg benne lennek. Dildobol is van olyan ami egyszerre rezegteti a csiklot.

Az az igazsag hogy marha sok megoldas van erre a kerdesre de sztem inkabb itt nalatok van azzal problema hogy beszeljetek.

Neked is meg neki is kene dolgozni ezen a nyilt kommunikacion mert a szexen kivul meg ezer masik dolog elojohet majd amit meg kell tudni beszelni.

Egyebkent ha abbol indulsz ki hogy szivem szeretnem hogy meg jobban elvezd a szexet, nem fogja ugy venni hogy kritizalod. Ha a parom ezt mondaná csak meg jobban szeretnem

2020. dec. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!