Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm nem tud elmenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem tud elmenni?

Figyelt kérdés

Én (29F) párommal (27N) együtt vagyunk 5 éve és eddig egyszer sem tudott elmenni vaginálisan. Már nem tudom hogy vagy mit próbáljak. Minden egyes lépést, tippet, trükköt kipróbáltam, ami tanácsadó oldalakon elérhető. Semmi nem segít.


Nagyon zavar engem. Már a saját méretem tartom kifogásoltnak (átlagos), hogy azért nem megy, de még ez is fáj neki néha. Állítása szerint egyszerűen nincs kellemes érzés a vaginájában, legalábbis nem éli meg kimondottan jó dolognak.


Csikló orgazmusa van, amit mindig elér, de az is csak egyszer, nagy intenzitású és utána érzékeny neki. Nedvesedése rendben van. De azon túl semmi. Egy hal az ágyban. Barátaim meg dicsekednek, hogy ez a nőjük hogy spriccel, másik meg 2 percen keresztül van önkívületi állapotban orgazmuskor.



Nem tudom hogyan tudnám megoldani ezt a helyzetet.



2020. dec. 5. 01:15
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

#13 ez az elején se volt más, nagyon gátlásos volt és nagyon nehezen nyílt meg (első fél évben nem is szexeltünk egyáltalán). De szép lassan megnyílt nekem, de ettől még nem tud elélvezni


#15 nem tudom, a végére (utolsó öt percben nagyon benedvesedik) és akkor már könnyű húzni az agyát, de elég nehéz odáig eljuttatni, akár nyelvel is, de szerintem nem ott van a probléma elásva, ő csak egyszerűen ilyen. Én se tudnék 5 perc alatt elmenni, hacsak nem vagyok nagyon-nagyon beindulva.


#17 egyszer volt nőgyógyásznál, de az is annyira kellemetlen élmény volt számára, hogy lehetetlen rávenni, hogy elmenjen megint. Ott is kíméletlen volt a doki, nem vette figyelembe, hogy neki fáj a behatolás és érzékenyebb a nyálkahártyája belül


#20 farokgyűrűvel próbáltuk már (nem úgy, hogy rajtam van), de annyira csiklandozta a rezgés, hogy feladtuk a harcot, egyszerűen mindig elröhögte magát amikor hozzáért és úgy elég nehéz szexelni, ha mindig kizökkensz a pillanatból



@Mindenki: én úgy hiszem, hogy el tudna menni vaginálisan, mert amikor a misztikus G-pontját ingerlem, érzi a "pisilnem kell" érzést, de kb ennyi. Akármeddig csinálom, akármilyen szögben, akármilyen intenzitással vagy erősséggel, semmi.


Annyit még hozzáfűznék, hogy nagyon szűk lány és maximum egy ujjam fér be. A farkam persze vastagabb, az nem tudom hogy tud bemenni, de megfelelő előjáték után könnyen becsúszik. Viszont megint, ha egyszer kijött a farkam belőle, akkor másodjára már jobban fáj neki a behatolás, ha visszateszem.

2020. dec. 5. 12:34
 22/42 anonim válasza:
62%
Hagyd ott. Ha ennyire zavar ebből nem alakul majd semmi jó hosszútávon.
2020. dec. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
De hat pont azert kell egy masik poz nek a misszionarius hogy behatolas kozben is legyen izgatva a csikloja!!! Sokan igy mennek csak el!
2020. dec. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Amugy a vibrator is igazabol kivulrol jo. Ha nem akarja maganak izgatni kezzel a csiklojat mikozben benn van a farkad egy vibratort is odatarthat ráadásul az sok pozban odafer a csiklohoz.
2020. dec. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

#13

Hatulrol egy ennyire gatlasos csajnak nem lesz jo a szex meg melyre megy a penisz ami tud fajni.

Forditott lovaglo vagy oldalt fekve az agyon, ott meg az intimitas is megvan ha az kell neki hogy ellazuljon

2020. dec. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Nodokihoz pedig rendszeresen jarni kell es ez h ennyire erzekeny az egy panasz! Ennyire nem erdekli a sajat egeszsege?? Ha ennyire erdektelen akkor az az o baja
2020. dec. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Nekem nincs olyan nő ismerősöm, aki rendszeresen járna, bár ez lehet mellékes.
2020. dec. 5. 23:49
 28/42 A kérdező kommentje:

De amúgy alapjáraton nagyon fél és messze elkerüli a nőgyógyászt a párom. Egyszer volt nála, azt akarta, hogy én is bemenjek vele. Doktor úr természetesen kiküldött és a párom nagyon nagy fájdalommal jött ki utána. Nagyon fájt a vizsgálat szegénynek.


Azóta említésbe se volt nőgyógyász, bár megmondom őszintén férfiként nekem ez eszembe se jutott.

2020. dec. 5. 23:55
 29/42 anonim ***** válasza:
Ez azert mar extrem, mindenhogy nezve, nem azert de nem gondoljatok? Akkor szexualpszichologusnal probalkozzatok. Itt mar nem az a kerdes h a baratnodet hogy juttasd el a csucsig.
2020. dec. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Erre nem az lesz a megoldas h ilyen poz meg olyan poz...
2020. dec. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!