Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiderült, hogy szűz, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy szűz, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A baratnőmről van szó, 3 hete jöttünk össze és úgy gondoltam, hogy itt az ideje felhozni a szexet, mint témát. Én vagyok az első kapcsolata, 23 éves. Bevallotta nekem, hogy szűz és még soha sem volt semmilyen szexuális élménye. Kinevettem, ő meg elment. Annyira abszurd a dolog,hogy szűz,de nagyon bánom, hogy így reagáltam. Egyébként izgat a gondolat, hogy valakinél első legyek. A lényeg, hogy azóta nem válaszol nekem, hogyan békíthetném meg?

26/F


2020. dec. 5. 11:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
96%
ezt eltoltad haver. ha van esze offol
2020. dec. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
98%
Szerencsés lány, hogy időben kiderült.
2020. dec. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
98%

Van is mit bánnod! Ha a lánynak van esze és önbecsülése akkor ahogy #1-es írta offol.

Minimum addig amig nem leszel érett.

N/24

2020. dec. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
98%

Mi ezen a nevetséges, hogy kinevetted?


Ez egy olyan dolog amit valószínűleg félve mondott el. Azt megértem, hogy van amikor lehet meglepő ez az információ de vicces/nevetséges miért?


Kérjél bocsánatot és mond el, hogy megbántad. (Már, ha tényleg így gondolod.)

2020. dec. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
97%
Mekkora balek vagy. Szerencse hogy időben tud tőled a csaj menekülni
2020. dec. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
87%

Az ő szüzessége érték. Te meg bebizonyítottad, hogy éretlen vagy és ostoba.

Őszintén remélem, hogy többé nem áll veled szóba!

2020. dec. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
87%

Belegondoltál abba, hogy ő mennyire izgult mikor bevallotta hogy szűz? Valószínűleg nem tartja értékének a GYK népével ellentétben, hanem szégyenkezik miatta.

Bevall neked egy féltve őrzött, kicsit megalázó titkot, erre te arcon röhögöd? Ez iszonyú megalázó.

Elszúrtad.

2020. dec. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
97%
Bízzunk benne, hogy minden a lehető legjobban alakul! Ő talál egy normális párt, te meg hátralévő életedben egyedül szexelsz.
2020. dec. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
13%
Mi a fenéért szégyenkezne??
2020. dec. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim válasza:
94%

Ha nagyon megbántad, akkor mész és szánod-bánod - de ha neki is van egy kis esze, rád se fog bagózni. Csak reménykedj, hogy nem nulláztad le teljesen a valószínűleg alapból nem túl nagy önértékelését. A második X-től ez már inkább teher és már ismerkedni se nagyon merünk, mert "már úgy is mindegy". Abba belegondoltál, hogy mennyi minden miatt lehet még szűz?

Mindenesetre taps, ritka éretlen vagy a korodhoz képest. Szedd össze magad, kérj nagyon-nagyon szépe bocsánatot és egy kicsit jegeld a csajozást, mert nagyjából a 13 éves kissrácoktól elfogadható ez a szint.


Ha meg csak azért érdekelne továbbra is, mert izgat, hogy valakinél első legyél... nos, akkor nem szimplán éretlen vagy, hanem még tapló is.

2020. dec. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!