Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiderült, hogy szűz, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy szűz, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A baratnőmről van szó, 3 hete jöttünk össze és úgy gondoltam, hogy itt az ideje felhozni a szexet, mint témát. Én vagyok az első kapcsolata, 23 éves. Bevallotta nekem, hogy szűz és még soha sem volt semmilyen szexuális élménye. Kinevettem, ő meg elment. Annyira abszurd a dolog,hogy szűz,de nagyon bánom, hogy így reagáltam. Egyébként izgat a gondolat, hogy valakinél első legyek. A lényeg, hogy azóta nem válaszol nekem, hogyan békíthetném meg?

26/F


2020. dec. 5. 11:27
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
97%
Én 25 évesen vesztettem el a szüzességem, mivel nem találtam megfelelő párt, és nem akartam strigula lenni senkinek. Jól tette, hogy otthagyott. Kinevetted, holott nem tudhatod, miért alakult neki így. Valószínűleg te is bekerülsz nála a "nem megfelelő" listára. 28N
2020. dec. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
96%
Itt nincs mit remélni, tuti otthagyott. Rengeteg üzenetre nem is reagált. Ő is azon véleményen van mint mi szóval semmi esélyed. A sok üzenet meg még ront is a helyzeten. Hála Istennek, hogy így elbsztad. Keress hozzád való csajt.
2020. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
84%

Igen, normális amit reagált, neked meg le kéne hajolnod a szappanért, hogy egy 25 centis rúd felhatoljon a végbeledig. Mi az hogy gyerekes hiszti? Én el nem tudnám képzelni, hogy képen röhögöm a barátnőmet akármiért is, nem hogy egy féltve őrzött titok miatt.


Ha van egy kis csepp esze továbblép(őszintén remélem), te csak annyit tudsz tenni, hogy vársz, meg is érdemled F

2020. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
95%
Ezt buktad. Jogosan. Remélem a lány talál megfelelő társat az elsőhöz.
2020. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
87%

Kinevetted amiért elmondott neked, a párjának valami számára fontosat és kellemetlent,nem kinevetésre lett volna szüksége hanem megnyugtatásra, támaszra, vagy valami normális emberi reakcióra. Mert ő ezt kellemetlennek érzi és ezen te se segítettél valami sokat.

Nem hogy a szexhez a párkapcsolathoz is gyerek vagy még. Nőj fej, azután próbáld a felnőttet játszani.


Amúgy meg, szerinted nem normális, hogy 23 évesen szűz? Te buta kis pöcs :D

Pont, hogy ő az. Kincset találtál a sok szemét közt és most el is vesztetted. Meg is érdemled és remélem soha többet nem akar tőled semmit.


Undorító a mai értékrend btw.

Régen házasságig szűzek is voltak a lányok, nők.És ezt el is várták a pasik, mert ők sem voltak ekkora véglények.

Ma már tényleg mindenki azt keresi a másikban aki ki tudja elégíteni, ha a szex megy jöhet a házasság meg legalább 3 selejtesebbnél selejtesebb gyerek..

Mit érdekel, hogy max 5 év után válni fognak, mert a szex önmagában nem alapja egy jó kapcsolatnak, több kell ahhoz.. :')

2020. dec. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
81%

Na szép, én is otthagytalak volna.. Miért kell ezért kinevetni? Örülnöd kellett volna, hogy "neked" tartogatta. Gratu, ezzel elvesztette a férfiakban vetett bármennyi bizalmát is...


Én is szűz vagyok 21 évesen, és ha ezt kapnám a barátomtól, inkább az is maradnék.


Amúgy, ha még is visszajönne (vmilyen okból...) akkor legalább 5 évig ne hozd fel neki, hogy lássa nem azért kellett (bár a reakciódból ítélve...)

2020. dec. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
16%
Ennyi buta embert istenem, kinevette es akkor mi a fsz van? Ez lehojetett volna ugyis a kis picsnak h mennyire orul a kanja h o fogja felszurni eloszor. De nem megijedt a nagy dardatol es inkabb bedugta a fejet a seggelikaba. Az ilyen meg is erdemli ha szuzen patkol el, de en meg azert drukkolok kerdezonek hatha lesz + hamvas pncika a vagancslistajan
2020. dec. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
19%

Nagy dardatol ..


[link]

2020. dec. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
82%
#57 hú de frusztrált valaki.... igazi megkeseredett véglény vagy.
2020. dec. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
0%
és ezt miből állípotottad meg te 59 éves szűz majom? haha tessék kivagy te is nevetve
2020. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!