Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiderült, hogy szűz, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy szűz, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A baratnőmről van szó, 3 hete jöttünk össze és úgy gondoltam, hogy itt az ideje felhozni a szexet, mint témát. Én vagyok az első kapcsolata, 23 éves. Bevallotta nekem, hogy szűz és még soha sem volt semmilyen szexuális élménye. Kinevettem, ő meg elment. Annyira abszurd a dolog,hogy szűz,de nagyon bánom, hogy így reagáltam. Egyébként izgat a gondolat, hogy valakinél első legyek. A lényeg, hogy azóta nem válaszol nekem, hogyan békíthetném meg?

26/F


2020. dec. 5. 11:27
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
95%
Növessz gerincet
2020. dec. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
96%
Áltasd csak magad, de ő már rég túllépett rajtad. Kinek kellene egy ilyen görény, amikor a világ tele van normális férfiakkal, akik tisztelik és szeretik?
2020. dec. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
96%
Szegény csaj, bár remélhetőleg talal majd vkit.
2020. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
96%
"Csak túlreagálja az egész helyzetet": nem, nem reagálja túl a helyzetet. Amit műveltél az simán van ennyire gáz. Te vagy elképesztően érzéketlen, talán pszichopata.
2020. dec. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
96%
Én szilankosra pofoznám az állcsúcsodat. Remélem lebeszélik rólad a szülei, barátai. Utálom az ilyen féreg embereket. F
2020. dec. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 A kérdező kommentje:
Nem értem mit kell pálcát törni rajtam. Ő hisztizik és nem reagál nekem. Borzasztóan gyerekes ez a viselkedés amit tanusít, mert még megbeszélni sem hajlandó velem. Hogy kérnék így bocsánatot?! Küldtem neki vagy 100 üzenetet hogy sajnálom, megnézte, de nem válaszol... Ez a gyerekes hiszti egy ilyen kis dolog miatt...
2020. dec. 6. 01:03
 47/67 anonim ***** válasza:
97%
Kinevetni talán nem volt megalázó és gyerekes?
2020. dec. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem sem akkora tragédia ez. Na de tanultam legalább valamit most én is.
2020. dec. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
97%

Azért, mert te nem vagy képes - vagy akarod - felfogni, hogy ezzel mennyire durván megbántottad, még nem lesz gyerekes hiszti. Amit ő csinál (hogy látni, beszélni sem akar veled), az külső szemlélő számára nagyjából indokolt és arányos azzal, ahogy viselkedtél. Értsd már meg, hogy nagyon durva voltál vele. Akkor is (!), ha te nem érzed így. Itt nem a többiek ítéletében, hanem benned van a hiba.


Itt te vagy gyerekes, bunkó, önző, érettlen, ostoba és érzelmileg nulla. Teljesen pszichopata módon közelíted meg a kérdést: egy pillanatig nem említetted, hogy átéreznéd a megalázottságát és mindazt a fájdalmat, amit okozhattál, hogy tényleg sajnálnád. Nem, küldtél neki vagy 100 üzenetet, hogy sajnálod, miközben valójában csak hisztinek gondolod, amit csinál (=nem tartod komolynak, tehát nem őszintén kérsz bocsánatot). Csak az érdekel, hogy neked mi a jó, szeretnél egy olyan kedves barátnőt, mint ő, meg szívesen felavatnád, de az, hogy ő mit érez, mit akar, lényegében nem is számít neked.


Amit leírtál, az nagyon passzol erre: "A pszichopata embert leginkább a fejletlen erkölcsi ítélőképesség, a többi ember érzelmeinek figyelmen kívül hagyása, a megbánás és bűntudat hiánya jellemzi" -- a Wikipedia leírásából: [link]

2020. dec. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
96%
Te kibasszott pszicho... teeee... remelem ott hagy a csajod!!!
2020. dec. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!