Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiderült, hogy szűz, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy szűz, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A baratnőmről van szó, 3 hete jöttünk össze és úgy gondoltam, hogy itt az ideje felhozni a szexet, mint témát. Én vagyok az első kapcsolata, 23 éves. Bevallotta nekem, hogy szűz és még soha sem volt semmilyen szexuális élménye. Kinevettem, ő meg elment. Annyira abszurd a dolog,hogy szűz,de nagyon bánom, hogy így reagáltam. Egyébként izgat a gondolat, hogy valakinél első legyek. A lényeg, hogy azóta nem válaszol nekem, hogyan békíthetném meg?

26/F


2020. dec. 5. 11:27
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
13%
Ennyiért szakítani?
2020. dec. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
86%

De egy kis p@cs vagy.

Remélem a csaj keres jobbat,

(ami nem lesz nehéz) es akkor majd más veszi el a szüzességét, nem te. :)

2020. dec. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
92%

Sehogy, hagyd békén.

Elmondott neked valamit, amitől alapvetően tartott és erre te kinevetted mindenféle ok nélkül. Undorító vagy, de legalább a lány nem is pazarolt rád több időt.

Úgyis összejön majd egy nálad értelmesebb férfival (ami nem lesz nehéz), aki szeretni és tisztelni fogja, nem megalázni.

2020. dec. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
8%
De most mivan ha elmosolyodott ezen? Inkább marad még szűz a csaj kitudja meddig, amíg megtalálja a szent, megértő, mindig jól reagáló pasit?
2020. dec. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
96%
Nem elmosolyodott, hanem még saját maga szerint is kinevette.
2020. dec. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
91%
Ezen mi volt vicces, te paraszt?
2020. dec. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy, hagyd hogy találjon egy igazi férfit.
2020. dec. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
92%

Kinevetted, mert 23 évesen szűz?

Remélem adott egy b@szott nagy pofont is, mielőtt elment. És remélem, hogy soha többé nem áll szóba veled.

Ismerkedj nyugodtan olyan ribikkel, akiken már 18 éves korukra minden f@szi átment. Kb ilyen párt érdemelsz...

36F

2020. dec. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
89%
Elmondott valamit ami őt bántja, te kinevetted, mintha ez szégyen lenne. Ne is csodálkozz. 23f
2020. dec. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim válasza:
88%

Huhhujaj! :D


26 vagyok és szűz, sőt még nem is csókolóztam, akkor erre mit léptél volna?

Amúgy aki azt írja hogy ez bántja a lányt az ezt honnét szedte? Inkább becsülted volna, de nem baj, majd más elintézi helyetted. ;)

Mázli hogy így sikerült, legalább hamar kiderült kivel áll szemben. Hagyd szépen békén! Egyáltalán nem érték neked a csaj ha így kiröhögöd. Secfej!

2020. dec. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!