Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiderült, hogy szűz, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy szűz, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A baratnőmről van szó, 3 hete jöttünk össze és úgy gondoltam, hogy itt az ideje felhozni a szexet, mint témát. Én vagyok az első kapcsolata, 23 éves. Bevallotta nekem, hogy szűz és még soha sem volt semmilyen szexuális élménye. Kinevettem, ő meg elment. Annyira abszurd a dolog,hogy szűz,de nagyon bánom, hogy így reagáltam. Egyébként izgat a gondolat, hogy valakinél első legyek. A lényeg, hogy azóta nem válaszol nekem, hogyan békíthetném meg?

26/F


2020. dec. 5. 11:27
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
97%

A lány semmit nem veszített, főleg, hogy most is csak a szex miatt szeretnéd.


Engedd el, keress mást.

2020. dec. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
92%
És mi olyan furcsa van abban, hogy még szűz? A nők akkor veszítik el amikor akarják, a férfiak amikor tudják. Én is megtehetném h az első szembejött pancserrel csinálom, de minek, ha válogathatok. Addig válogat amig akar, a magyar férfiak amúgy se híresek a szép kinézetükről.
2020. dec. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom mit szólnál ha amikor előveszed kinevetne egy nő.

Otrombán, éretlenül viselkedtél.

Mennyire lenne őszinte a bocsanatkérésed, ha úgy tartod túl reagálja? Semennyire!

Remélem csak troll kérdés volt!

N/24

2020. dec. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
22%

"Addig válogat amig akar, a magyar férfiak amúgy se híresek a szép kinézetükről."


Mostanában divat lett a magyar pasikat szidni? A magyar nők se szebbek semmivel se a többinél. Sokat voltam külföldön, nekem az ottaniak jobban tetszettek. A románok szerint meg a román nők szépek. Az oroszok szerint meg ők. Szóval se a magyar nő se a magyar férfi nem híres a szépségéről.

2020. dec. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
85%
Idiota vagy, teged kene megbaszni egy zuhanyzoban
2020. dec. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
97%

Te Isten barma: megbízik benned már annyira, hogy ilyen intim dolgot elmond, te pedig képenröhögöd. Aztán pedig hajtasz, hogy visszaszerezd, mert "izgat a gondolat, hogy valakinél első legyek".


Tudod, jobb, hogy otthagyott, mert az emberi fejlődésben, érzésekben még egy értelmesebb tini is megelőz. Egy nőt ne akarj pusztán ennyiért visszaszerezni.

2020. dec. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
74%
Fogadjunk, hogy a kérdező mindenkit lepontozot😂
2020. dec. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 A kérdező kommentje:
Nem csak azért akarom visszaszerezni, mert izgat, hogy én legyek nála az első... Nagyon aranyos és kedves lány, keresve se találhatnék jobbat nála. Csak túlreagálja az egész helyzetet.
2020. dec. 5. 20:28
 39/67 anonim ***** válasza:
97%
Nem reagálja túl, te vagy féreg
2020. dec. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 A kérdező kommentje:
Azért lennék féreg, mert nevettem? Nem hinném. Úgyis meg fog bocsájtani, kötődik hozzám. Csak idő kérdése. Most kicsit csinálja a női hisztit, megesik.
2020. dec. 5. 20:32
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!