Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiderült, hogy szűz, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy szűz, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A baratnőmről van szó, 3 hete jöttünk össze és úgy gondoltam, hogy itt az ideje felhozni a szexet, mint témát. Én vagyok az első kapcsolata, 23 éves. Bevallotta nekem, hogy szűz és még soha sem volt semmilyen szexuális élménye. Kinevettem, ő meg elment. Annyira abszurd a dolog,hogy szűz,de nagyon bánom, hogy így reagáltam. Egyébként izgat a gondolat, hogy valakinél első legyek. A lényeg, hogy azóta nem válaszol nekem, hogyan békíthetném meg?

26/F


2020. dec. 5. 11:27
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
3%
23 évesen szűz lol, jobb is hogy kinevetted
2020. dec. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
97%
Férfiként mondom, hogy remélem végleg elástad nála magad. Bunkó is voltál, de ezek után is csak az érdekel, hogy megdugd. Keress másik lányt! Tedd meg ezt ő érte.
2020. dec. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 A kérdező kommentje:

Nem normális az, ha valaki 23 évesen szűz lányként. Most őszintén, ti nem nevettetek volna ilyen helyzetben? Sosem hittem volna róla.

Nem veszi fel a telefont, fb n sem válaszol, úgyhogy lehet átmegyek hozzá egy csokor virággal, csak megbékél. Hisz nem öltem meg senkit, csak kinevettem. Túlreagálja...

2020. dec. 5. 14:58
 24/67 anonim ***** válasza:
92%
Szerencse hogy ideje koran kimutattad a valodi arcod . Jobban jar a csaj is ha bèkèn hagyod
2020. dec. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim válasza:
97%
Kérdező, ilyen hozzáállással inkább át se menj, örülj, hogy csak elment és nem kaptál egy pofont.
2020. dec. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
97%
Ja, persze, túlreagálja... még jó hogy a válaszolok 90%-a a te oldaladon áll.
2020. dec. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 A kérdező kommentje:
#26 Túlreagálja, mindenki hibázik, de ez nem volt akkora baklövés, hogy offoljon végleg engem.
2020. dec. 5. 15:05
 28/67 anonim ***** válasza:
97%
De, ez óriási baklövés volt. De nem érted meg mi a probléma pedig többen leírták, szóval ideje fejlesztened az EQ-d
2020. dec. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
93%
Én a szemed előtt taposnék rá a virágokra, bár valószínűleg ajtót se nyitnék egy ilyen pancsernak.
2020. dec. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező ez egyáltalán nem vicces, azért baklövés, mert olyanon nevettél ami nagyon nem vicces.
2020. dec. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!