Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiderült, hogy szűz, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy szűz, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A baratnőmről van szó, 3 hete jöttünk össze és úgy gondoltam, hogy itt az ideje felhozni a szexet, mint témát. Én vagyok az első kapcsolata, 23 éves. Bevallotta nekem, hogy szűz és még soha sem volt semmilyen szexuális élménye. Kinevettem, ő meg elment. Annyira abszurd a dolog,hogy szűz,de nagyon bánom, hogy így reagáltam. Egyébként izgat a gondolat, hogy valakinél első legyek. A lényeg, hogy azóta nem válaszol nekem, hogyan békíthetném meg?

26/F


2020. dec. 5. 11:27
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
94%
#60 gondolom a kutyának sem kellesz, azért tombolsz itt a gyakorin, mint egy 5 éves óvodás. Te nőgyűlölő sz*rdarab.
2020. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
95%

Had verje csak a nyálát, neki csak ez jutott.

Aki ki nevet egy nőt csak mert nem ugrott rá 80 faxra mielőtt össze jöttek volna az meg is érdemli, hogy egyedül pusztuljon meg. Nem való párkapcsolat érzéketlen majmoknak.

2020. dec. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
94%

26?

Látszik hogy a kor nem egyenlő az érettséggel...

2020. dec. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim válasza:
94%
Inkább örülnél ,hogy nem egy krva aki fűvel fával lefekszik
2020. dec. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
68%

#64


Lehet azért van kiakadva mert csak egy-két menetet akart nem pedig barátnőt.

2020. dec. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
20%
Nem győznék minden nap hálát rebegni a jó istennek, ha én találnék egy szűz nőt, de én bezzeg állandóan csak olyanokat fogok ki, akik minimum már csókolóztak előttem. 😩 Más meg nem képes megbecsülni, ha keresés nélkül az ölébe pottyan az "érintetlen". 😕
2020. dec. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon bunkó vagy! Én is 23 éves szűz lány vagyok és soha többet nem állnék veled szóba ezek után. Remélem ő sem fog.
2020. dec. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!