Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A páromnak van egy 15 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak van egy 15 éves lánya, aki iránt úgy érzem egyre inkább vonzódom. Néha úgy érzem, akár intim helyen is hozzáérnék vagy akár még annál többet is tennék, bár tudom nem szabadna. Mit tudnék tenni e helyzetben? 32/f.

Figyelt kérdés

2020. dec. 12. 16:24
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
89%
Verd ki a fejedből, ebből semmi jó nem sülhet ki!
2020. dec. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
92%
Külön ront a dolgokon, ha esetleg a lány nem viszonozza a vonzalmadat...
2020. dec. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
26%
Álom lenne egy ilyen hármas.
2020. dec. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
94%

De ha ketten össze beszélnek ellened akkor akár azt is modják majd hogy te megerőszakoltad a kislányt.

Ez nagyon sokszor előfordult bosszuból már és nagyon szar vége lett.

Hidd el egy nő nagyon kegyetlen tud lenni és a lánya pedog mellé fog állni.

2020. dec. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
50%

Ebben a helyzetben az a fő kérdés hogy a kiscsaj is érdeklődik?

Én a magam részéről addig tudnám visszafogni magam, és megmaradni a nézelődés szintjén amig a kiscsaj el nem kezd incselkedni. ha kezdeményez onnantól azonnal ráhúznám a répára. :D

2020. dec. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Tudom nagyon nehéz ez a helyzet mert tényleg szeretem a páromat, azért se értem ezt a vonzalmat, mert teljesen harmonikus a kapcsolatunk és a szexuális életünk is rendben van, de egyszerűen nem tudom visszafogni a vágyaimat a lány iránt.
2020. dec. 12. 18:11
 17/43 anonim ***** válasza:
31%
15 éves az még pont az a korosztály akit könnyen ellehet szédíteni. Egyszer élünk, jól dugd meg a feszes, sima kis p*nciját.
2020. dec. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
79%
Inkább ne eröltesd.
2020. dec. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 Lazy Lover ***** válasza:
29%
a helyedbe megkapná a kis ribizli amit akar 1 jó nagy kőkemény farkat :D
2020. dec. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
85%
Kisebb fokú intelligencia kérdése csupán, hogy kordában tudd tartani a vágyaidat. Lehet szupercsinos, de könyörgöm, még csak gyerek, formálódó személyiséggel és szexualitással. Legalább ez tartson már vissza. Nekem ha összejött bármelyik haverom a nekem tetsző lánnyal vagy a testvéremnnek is tetszett, onnantól kezdve tabu lett egyszerűen, mert nem relevána, nem ér annyit. Itt is ez a helyzet egy más szituációban.
2020. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!