Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A páromnak van egy 15 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak van egy 15 éves lánya, aki iránt úgy érzem egyre inkább vonzódom. Néha úgy érzem, akár intim helyen is hozzáérnék vagy akár még annál többet is tennék, bár tudom nem szabadna. Mit tudnék tenni e helyzetben? 32/f.

Figyelt kérdés

2020. dec. 12. 16:24
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
68%

Vágnálak ki a pcsába, ha a lányomat akarnád megkefélni.


N

2020. dec. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 Besenyő Pista Bá ***** válasza:
72%

Tisztelt Uram!


Legyenszíves megadni a lakcímét és a teljes nevét! Türhetetlen a maga gondolatmenete. Remélem majd nem lepődik meg, amikor a TEK nyit magára!


Üdv Pista

2020. dec. 14. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 Tseppkoe ***** válasza:
92%

Mi a helyzet veletek...?

Sztem gyorsan találj ki valamit, admíg nem késő!!

Kérj segítséget!

Nagyon komoly bajba sodródhattok!

(Addig is legalább fantáziában éld ki magad, habarás-habverés orrba-szájba, hogy lenyugodj valamennyire!)

2021. febr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
86%
A #21. válasz érthető, de szerintem most ide azért mégiscsak kevés az effajta nyers indulatosság!
2021. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
91%

Első lépésként pont jó, hogy írtál ide.

Gondolom ez a vágy önmagától nem fog elmúlni!

Időnyerés képpen és gyorssegély képpen képzelegj arról, hogy ő már 19 éves, és együtt vagytok, és éppen nagyon-nagyon nagyot élvez a kezeid között és hálás neked, hogy megmutatod neki a nagybetűs életet és kezditek elölről az egészet ájulásig...

CSAK NEHOGY HOZZÁÉRJ!

2021. febr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
74%

Hahó, dec. 13. 11:30

Nekem úgy tűnik, hogy akarni azé' nem akarja. Pont, hogy küszködik.

De jó is annak, aki sohasem volt még lelkileg nehéz helyzetben, mert mindent meg tud oldani agresszióval!

Ha a stílusodat folytatom, vágnám(lak)...aki iyen primitív, érzéketlen, leegyszrrűsítő....

2021. febr. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Régen írtam már ide. Szóval azóta elmondtam neki, hogy mit érzek és kiderült, hogy neki is hasonló vágyai vannak. Az aktus nem történt meg bár vágyom rá, de orális dolgok igen. Szóval ennyi változott azóta.
2021. márc. 13. 10:27
 28/43 anonim ***** válasza:
64%

#26

Amint látod nagyon is akarta, ki is nyalta. Leszrom, hogy indulatosnak, aggresszívnek, stb.gondolsz.Na de aki az én társam lenne elvileg és a kiskorú lányommal szexelget, az mehet a pcsába, de gyorsan. 1 másodpercet kap, hogy magától távozzon, különben két lábbal rúgom ki az ajtón. Szégyen az ilyen kiskorúakra izguló fsz.

2021. márc. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
59%
Kár, hogy jogilag nem vagy büntethető. Nagyon kár. De a lány is megéri a pénzét, hiába gyerek még. Ha már most ilyeneket művel egy apjakorúval, mi lesz belőle később? Ideje lenne az anyját felvilágosítani, hogy kikkel él együtt, ha ennyire nem veszi észre, hogy mi folyik a háta mögött. Egy undorító kislányokra nyáladzó féreggel van "párkapcsolatban", aki ott veri át, ahol tudja.
2021. márc. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
57%
jól tetted, teljesen igazad volt!!
2021. márc. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!