Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Női logika szerint ez hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női logika szerint ez hogy működik ?

Figyelt kérdés

Ha elmondom hogy kicsi a farkam ismerkedéskor , törölnek mert bunkó vagyok .

Ha ismerkedés után az első együttlétkor derül ki hogy kicsi , kidobnak mert nem jó a szex.

De mindeközben hangoztatják hogy nem a méret számít ...

Most akkor ez logikus ?



2021. febr. 19. 13:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/119 A kérdező kommentje:

# 4 köszi dr professzor tökéletes szerető.

Kiváncsi lennèk neked mekkora a méreted és ki mernéd e írni ha nem anonim oldal lenne

2021. febr. 19. 13:56
 12/119 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, a partnerre kéne figyelni, amikor adott a lehetőség. Nem pedig itt sajnáltatni magad és önigazolást nyerni. Ha ilyen a mentalitásod, akkor meg is érdemled a helyzeted.
2021. febr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/119 anonim ***** válasza:
66%
ja sok csaj ha 10 cm vagy az alatt vagy. alapból kuka. persze erről a csaj se tehet. hísz nem élvezi vele a szexet, és így halára van itélve a kapcsolat. szóval jogos ha nem marad vele. de ez az álszent duma amit itt levágtok az borzalmas. nyilván van kivétel, és az ne vegye magára. de fura mód itt csak kivételek vannak
2021. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/119 A kérdező kommentje:

#12 teljesen igazad van , csak tapasztalat nélkül nehéz úgy teljesiteni hogy az egy második alkalomra is elég legyen.

Mint a jogsinál hiába van ha nem vezettél vagy egész életedbe 2-3 modellbe ültél. Max sejtésed van hogy működik rendesen egy új model , csak a nőknél max egy próba út van . Ha ott nincs élvezet akkor nincs második lehetőség hogy kitapasztald

2021. febr. 19. 14:15
 15/119 anonim ***** válasza:
100%

Miért pont anonim oldalon lenne mindenki álszent. Ha máshol nem is, itt mindneki lehet nyugodtan őszinte.

Másrészt meg nem a farok méretétől függ hogy kielégülök vagy nem, mert csak csiklóizgatással tudok elmenni annak meg nincs köze a mérethez. Alapból kevesebb nő képes a hüvelyi orgazmusra mint aki nem.

2021. febr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/119 anonim ***** válasza:
93%
Ugyan mar. A tampon sem esik ki. Kis farokkal is lehet jo a szex, plane ha valaki nem ment szet szulesek utan.
2021. febr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/119 anonim ***** válasza:
91%
9! Nem tudom, én szerencsére nem ilyen körökben mozgom, nálam sosem volt téma az aktuális pasim farokmérete. Igaz, soha nem is barátkoztam "prolikkal", hanem végzettségtől függetlenül igyekeztem értelmes embereket gyűjteni magam köré.
2021. febr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/119 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként minél több hozzászólást olvasok a kérdezőtől, annál biztosabb vagyok benne, hogy nem a méretével van a gond.
2021. febr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/119 A kérdező kommentje:

#18 ahogy kifejtettem közvetve mindenképp az a gond.

Kérdezd meg a tini lányokat ...

2021. febr. 19. 17:44
 20/119 anonim ***** válasza:
95%
Vagy csak a méretedet “hibáztatod” mert könnyebb arra fogni és elkönyvelni hogy emiatt nem lesz senkid, mint elgondolkodni azon hogy máshol van a hiba.
2021. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!