Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogos a nő felháborodása, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a nő felháborodása, ha szex előtt nem tisztázódik, hogy egyéjszakás vagy komoly lesz, akkor a férfi a sunyi, hogy hallgatott róla, mit akar?

Figyelt kérdés

Tehát:

1. munkahelyi ismerettség.

2. férfi meg akarja fektetni a nőt, kölcsönös szimpátia alapján sikerül

3. nő azt hiszi, komolyan gondolta a férfi, de csak utána derül ki, hogy nem


A férfi teregesse ki minden lapját aktus előtt, vagy a nő naiv?


2021. márc. 6. 21:25
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
De ha én kinyitom a számat és megmondom, hogy össze akarok jönni vele, az nem azt jelenti, hogy ő akkor tisztességes lesz és nem fog lefeküdni velem. Ha nem akarja "kiteregetni a lapjait", ahogyan a kérdező fogalmazott, akkor simán megdug az őszinte szándékközlésem ellenére, majd otthagy.
2021. márc. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sunyi nincs abban ha egy nő reménykedik. A férfi azonban ezzel könnyen visszaélhet. Szánalmas ha egy pasi azért hazudik hogy lukhoz jusson. Lehet találni erre a mulatságra nőket. Akkor mindenki jól jár. Ne olyannal csinálja aki többet akar. Ez csak úgy jöhet létre ha a férfi kinyitja szépen a száját és megmondja mit szeretne vagy mit nem.
2021. márc. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
0%
11# Szerintem változtathat a kimenetelen, ha nőként előre lefekteted a szabályt, ha van komolyabb elvárásod. Azzal meg pláne, hogy nem adod oda magad rögtön, így felmérheted, hogy azonnali, szexuális éhségét akarja a férfi kielégíteni, vagy tényleg veled akar lenni.
2021. márc. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:

#14

Abban az esetben változtathat, ha arról van szó, hogy a férfi tényleg azt feltételezte, hogy ugyanazt akarom, mint ő. Aki abban a tudatban kezdett ki velem, hogy jó eséllyel nem egyeznek a szándékaink, annak valószínűleg csak ürügy a "de hát nem beszéltük meg előre", és ha megbeszéltük/beszéltem volna, az sem tartotta volna vissza végső soron.

2021. márc. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
30%

Vittél neki virágot?

Mondtad, hogy szereted?

Szoba hoztál házasságot, vagy gyermekeket?


Ha a válasz mindhárom kérdésre nem, akkor nem vagyok okolható a történtekért. Valójában az lehet, az is lehet, hogy a nő


1) pontosan tudta mit csinál, csak nem érte volna felvállalni nyíltan

2) sejtette a szándékaidat,de azt hitte akkora megnes van a lábai között hogy nem fogsz tudni kiszabadulni az erőtérből.

2021. márc. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
48%

#11 hát pedig tök benne van, hogy simán lekoptat akkor. én simán offolom az ilyen lányokat, akik ennyire paráznak minden lazaságtól és már az elején komoly dologban gondolkodnak, mert nem kell ez az érzelmi szenvedés. pláne munkahelyen szerintem kevés az esélye, hogy valaki direktbe hazudjon neki.


csak az van, hogy a csaj sacc sejti, hogy a csávó laza dolgot keres, csak próbálja beterelni valami másba. reménykedik, hogy majd szexelget vele és a csávó majd tartósan akarni fogja. szóval ő is játszmázik.


egyébként nekem a legjobb tartós kapcsolataim is olyanokból voltak, ahol az elején mind a ketten lazát akartunk. de ott nem az volt, hogy a lány kamuzott, hanem ő sem gondolta komolyan az elején, mind a ketten tök szabadok voltunk. itt meg a lány nem hagyja, hogy szabadon történjenek a dolgok.


szerintem próbáljátok ki. ha közelitek az elején, hogy csak komoly akapcsolat szerintem kevesen fognak hazudni, hogy ők is azt akarnak, amikor nem. a többség ha nem ilyen nagyon komolyna tervezős lelép majd.

2021. márc. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
#14 Ebben teljesen egyetértek, le is írtam korábban.
2021. márc. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

14 helyett 13-at akartam írni, bocsánat.

(14. vagyok, az "igazi".)

2021. márc. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
32%

#16 vagyok még. Amúgy ez most fogalmazódott meg bennem és szerintem tényleg így van.


Valójában a legtöbb jó kapcsolat is úgy kezdődik, hogy spontán történnek a dolgok. Nem úgy, hogy kb szerződést kötnek, hogy ez komoly lesz, mert ez egy szürke nem izgalmas dolog.


És ezt a lányok is tudják és ezért nem mondhatják azt az elején, hogy márpedig ha nem lesz komoly akkor bele se kezdjünk. Mert ezzel pont annak az esélyéről mondanának le, hogy valami jó dolgokra leljenek. Egy ilyen közléstől az elején, hogy márpedig ez komoly legyen a legtöbb embernek elmenne a kedve. Ha pasi mondaná ezt lánynak szerintem a lányok jó része is beijedne ettől, hogy most el van döntve mi lesz.


Szóval az történik, hogy a lány belemegy a spontán lesz a mi leszbe, de aztán ha ez épp az amiből nem lesz akkor nem fogadja el, hogy ennyi volt, hanem közli, hogy őt átverték. Pedig semmi átverés nem volt az esetek nagy részében.

2021. márc. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
65%

Én a régimódi típus vagyok. Tőlem aranyból is lehet a pasi farka, de nálam még a csók is csak akkor csattant el, ha kimondtuk, hogy ez kapcsolat.

Sosem féltem attól, hogy ezért offolnak. Mindig komoly kapcsolatban gondolkodtam, de utálom a homályos területeket és sajnos az emberek ezzel a bizonytalansággal, ki nem mondott dolgokkal sokszor visszaélnek. Én inkább buktam egy kialakulóban lévő kapcsolatot, de akinek nem volt töke elém állni, hogy járjunk, azzal én nem akartam mókázni.

2021. márc. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!