Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogos a nő felháborodása, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a nő felháborodása, ha szex előtt nem tisztázódik, hogy egyéjszakás vagy komoly lesz, akkor a férfi a sunyi, hogy hallgatott róla, mit akar?

Figyelt kérdés

Tehát:

1. munkahelyi ismerettség.

2. férfi meg akarja fektetni a nőt, kölcsönös szimpátia alapján sikerül

3. nő azt hiszi, komolyan gondolta a férfi, de csak utána derül ki, hogy nem


A férfi teregesse ki minden lapját aktus előtt, vagy a nő naiv?


2021. márc. 6. 21:25
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
32%
#20 ez nem tök kérdése. hanem egyszerűen van aki nem ilyen típus, hogy tudja ilyen kiszámítottan csinálni, hanem inkább valami pezsgő izgalmas ki tudja mi leszre indul be. én tuti ilyen vagyok. én csak lazából tudok komolyat is. de tényleg nem bánom, ha valaki közli, hogy ő ilyen csak komoly dolgok, mert soha nem hazudtam azt senkinek, hogy ez így nekem menni fog. hanem valahogy kitértem.
2021. márc. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
#15 A volt férjem sem hozott nekem elsőre virágot. A kapcsolatok többsége ugyanúgy kezdődik, tehát jogosan feltételezem, hogy az én reakcióimból látszik, mit akarok.Pláne, hogy nem is adom magam rögtön. Ha előbb meg akarom ismerni, akkor talán abból egyértelmű, hogy nem egyéjszakásra gondolok, nem? Hát, úgy tűnik nem. Itt is hány pasi írja, hogy lefeküdtem vele, tetszik, de nem vagyok szerelmes, én csak dugni akarok, hogy mondjam meg neki, mert ő azt hiszi, járunk. Milyen görény dolog ez?
2021. márc. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
55%

A kérdés még mindig így szól : "Jogos a nő felháborodása, ha szex előtt nem tisztázódik, hogy egyéjszakás"


Hiába itt a kertelés meg mosdatás. Igen jogos, hát mikor kellene tisztázni ha nem szex előtt? Biztos akadnak azért spontaneitást kedvelő nők, de szerintem ott ők maguk fogják mondani hogy csak szex. Egy felnőtt férfi ne sunnyogjon hanem vállalja fel a szándékait.

2021. márc. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

#23 Itt nem a szándék fel nem vállalásáról van szó. Egész egyszerűen, amikor ott tartunk, hogy lefekszem a nővel, nem gondolom végig, hogy akarok-e még a jövőben is vele kapcsolatot, vagy sem, és ilyen választ nem is kényszeríthetsz ki senkitől.

Úgy gondolom, hogy azért mert te rögtön bele akarsz ugrani egy kapcsolatba, nem biztos, hogy más is egyből így tervez. Ha kellemes az együtt töltött idő, majd alakul a jövőben.

2021. márc. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
A külsejére tett megjegyzésekkel csábítom el, meg amúgy is van már köztünk egyfajta vonzódás, legalábbis így látom. Ha azt mondom neki, találkozzunk, abból még nem következik, hogy járni is akarok, sőt, most a járvány miatt csak lakásban lehet, túl jó idő sincs. Tehát adja magát a helyzet. Nem lesz hazugság, nem hazudok szerelmet, ahogy az 1-es írta, de ha el is kezdünk beszélni ilyesmiről, bizony van kibúvóm a kapcsolat alól, pl. elmondom neki, hogy bánt velem az exem, és nem vagyok kész egy kapcsolatra, ami már lehet füllentés, de van benne némi igazság is.
2021. márc. 7. 10:14
 26/42 anonim ***** válasza:
84%

*" Ha kellemes az együtt töltött idő, majd alakul a jövőben"

Igen én ezt nőként úgy oldom meg, hogy addig barátok vagyunk. Eljárhatunk ide-oda, szórakozhatunk, tanulhatunk együtt, programjaink lehetnek. Csak épp addig se csók se szex nincs a kapcsolatba. Amikor úgy érzi többet akar, és ezt el tudná mélyíteni, akkor megkér, hogy legyek a barátnője és minden meg van engedve közöttünk. Tehát az ismerkedés részemről nincs kizárva és én is szeretem megismerni a másikat, mielőtt elkezdenék vágyni rá mint férfi. De ehhez nekem nem kell szex.


Kérdező: ha látod rajta, hogy többet szeretne, akkor " vétkesek közt cinkos aki néma". Hiába nem hazudsz vagy csúsztatsz attól te még csak szexre fogsz játszani kicsavarod ami van és állsz tovább. Szerintem ha egy nőt már azzal megtisztelsz, hogy a farkad neki kínálód, akkor tiszteld annyira mint ember, hogy tisztázod vele a helyzeted.

Ha egy embernek nincs becsülete akkor mi marad neki? Túl könnyen adunk fel helyzeteket a kényelmünkért. De megéri mindig bujkálni mint egy tolvaj?

2021. márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
A problémám az okozza, hogy évekig nem sikerült csajozni, most meg kissé úgy érzem, be kell pótolnom 1-2 dolgot.
2021. márc. 7. 11:07
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

Jó, de fordítsuk meg a dolgot! Ha mondjuk a nő meg gyereket akar, mert mindenki már babázik és rájött, hogy neki a babázás élményét kell pótolni, erről neked nem szól, de lefekszel vele (és most tételezzük fel, hogy beetett a tabit szedek dumával, vagy ő adja a kilyukasztott óvszert) akkor ha ez kiderülne (most lényegtelen, hogy terhes lesz-e vagy sem), akkor te mit szólnál?

Nem jobb lenne tisztán látni, hogy mi a nő szándéka, ahelyett hogy arra használ, hogy tenyészkan legyél mert neki meg a terhesség az álma?

2021. márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Ez azért nem túl gyakori, ráadásul az illető fiatal, nem hiszem, hogy velem akar fedeztetni. :D :D Amúgy ha ez történne, bevállalnám, hogy enyém a gyerek, és felnevelném. Csak aztán nehogy ő rúgjon ki 5 év múlva, és nevelje egyedül a gyerekem... komolyan is tudom, gondolni, ha akarom.
2021. márc. 7. 11:24
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most mi akadályoz meg abban, hogy felelőssen viselkedj? Itt nem is egy gyereket kell felvállalnod, sem életed szerelmét meg keresned. Csak tisztáznod a helyzetet.



???????

2021. márc. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!