Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogos a nő felháborodása, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a nő felháborodása, ha szex előtt nem tisztázódik, hogy egyéjszakás vagy komoly lesz, akkor a férfi a sunyi, hogy hallgatott róla, mit akar?

Figyelt kérdés

Tehát:

1. munkahelyi ismerettség.

2. férfi meg akarja fektetni a nőt, kölcsönös szimpátia alapján sikerül

3. nő azt hiszi, komolyan gondolta a férfi, de csak utána derül ki, hogy nem


A férfi teregesse ki minden lapját aktus előtt, vagy a nő naiv?


2021. márc. 6. 21:25
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
#26 Teljesen korrekt az elvárásod, csak a probléma ott van, hogy olyan férfinek, akinek a szex kiemelten fontos, az mindig tudni akarja, hogy mennyire passzoltok szex terén is. Lehet, hogy komolyan gondolja veled, összejöttök, majd amikor az első szex megtörténik, még sem akarja.
2021. márc. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
#31 és én ezt el is tudom fogadni! Akinek nem tudom azt nyújtani amit remél, ott jobb ha elválunk. Mondjuk eddig még nem volt ilyenre példa. Amire odajutottunk hogy szex, addigra már annyira akartuk, szerettük egymást, hogy ez már nem volt probléma.
2021. márc. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ezek szerint te magad gondolod úgy, hogy a viselkedésed félreérthető lehet, tehát tudatos megfontolásból akarod elkerülni azt a beszélgetést, amelyben tisztáznod kellene a szándékaidat, mert tartasz attól, hogy ha a nő tudná, hogy mit akarsz valójában, akkor te elesnél a friss puncitól. Mi nem egyértelmű azon, hogy ez gyökérség?
2021. márc. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Úgy olvastam, hogy szex előtt nem tisztálkodik :DD
2021. márc. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kérdező. Ha egyértelműn megkérdezné lány, hogy komolyan gondolod e vele, mit mondanál? hazudnál vagy megmondanád, hogy nem?
2021. márc. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Nem hazudnék. Sőt, épp ezért nem volt sok nőm, mert elkezdtem velük randizgatni, vagy érdeklődésünk kölcsönös volt, míg oda jutottunk, hogy mégsem akarok mást, csak szexet, inkább elváltunk, és én voltam a fő kihátráló, semmint csak egyéjszakás legyen. És évekig pont hogy ezért el se vesztettem a szüzességem, mert nem akartam őket kihasználni. Viszont érzelmi szintem és céljaim azóta se változtak, pedig eltelt pár év.
2021. márc. 7. 18:30
 37/42 anonim ***** válasza:

#36 tök mást írok. nekem ebből amit írsz az jön le, hogy nem a megfelelő nők kerülnek az utadba. az alap gond az, hogy nem ugrik meg tőlük igazán a pulzusod. szóval független attól, hogy itt mi lesz, szerintem valahogy bővíteni kellene azokat a felületeket ahol tök más típusú emberekkel tudnál érintkezni, mint eddig.


amúgy ezt el lehet mondani az illetőnek akkor is, ha már szexeltetek, hogy tök jól érzed magad vele, csak ez az érzelmi dolog neked hiányos. és akkor majd ő dönt folytatja e így hogy ennyi van benne.

2021. márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
37 igen, épp ez a kérdés, hogy ha utána ő eldönti, akkor jogos-e a felháborodása, hogy szex utána beszéljük meg. Amúgy ha már hozzájárul a talihoz lakásban egy hétvégén egy üveg pia társaságában, akkor asszem félig igent mondott, és késő, hogy lelkizni kezdjen szex előtt.
2021. márc. 7. 19:32
 39/42 anonim ***** válasza:
#38 Na várjál, várjál. Tehát beleegyezett, hogy nála vagy nálad iszogattok egyet egy hét végén, és szerinted késő, hogy most kezdjen lelkizni szex előtt????? Tehát ha meg akarná beszélni az lelkizés és ne tegye, de ne sértődjön meg amikor utána dobod? Eddig is látszott, hogy gyökér vagy, de ennyire.....és még van aki lefekszik veled, döbbenet.
2021. márc. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Lássuk be ez a pali nem a legélesebb kés a fiókban. Fingja nincs a nőkről azok alapján amit ír.
2021. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!