Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor egy nagyobb intim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy nagyobb intim méretű partnerrel véget ért a kapcsolat, milyen volt egy nála lényegesen kisebb méretű férfival szeretkezni?

Figyelt kérdés

Nagyon érezhető volt a különbség?

Nem hiányzott a nagyobb méretű exetek?

Melyikkel volt hüvelyi orgazmusotok?



2021. ápr. 13. 08:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%
Érezhető. Hónapokig hiányzott...
2021. ápr. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Orgazmus volt a kisebbel is ennek ellenére?
2021. ápr. 13. 08:37
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
Volt.
2021. ápr. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%

#1


De azért a méret nektek nem számít, ugye?

2021. ápr. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%
#4 Dede, számít. Miért ne számítana???
2021. ápr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
35%

Azért, mert mindenki bekamuzza, hogy a méret az nem számít, nem azon múlik a jó szex, blablabla...


Tudatosan b*sszák át a kisebb mérettel rendelkezőket, nem merik leírni, hogy de, a méret igenis számít...

2021. ápr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
#6 Ez csak itt a GYK-n van így. De azokat nem nők írják, hanem kisfarkú pasik. Ki tudja miért, de saját magukat áltatják. Ha nőket kérdezel (nem itt), egyik se fogja azt mondani, hogy nem számít.
2021. ápr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
#1 nagyon sok különbség volt a fent említett 2 ffi között?
2021. ápr. 13. 10:45
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi az a méret, ami nektek már ténylegesen jó lenne?


Mert amúgy ott van a másik véglet is, ami tényleg igaz, hogy a túl nagy, 18 cm körüli péniszeket sok nő már nem szereti annyira...


Akkor most mi az igazság?

2021. ápr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%
Az a kérdés, hogy "nektek" nem értelmezhető. Ahány nő, annyi féle. Úgy van értelme pl, hogy "nekem". Én egy 16-17 centissel tök jól elvagyok ha nem túl vékony, de az első kommentemben említett hiányérzet egy 19centis pasi után volt. Nagyon imádtam, a pasit is, a farkát is. Egyszer közösen is megmértük, mert nem hittem el, hogy csak 19cm, szopás közben én nagyobbra tippeltem volna. Mindegy. De ez én vagyok. Legjobb barátnőm nem ilyen, ő nagyon szűk és gyakran fájt neki a szex. Évekig keresett egy olyan kisfarkú pasit aki normális, nincsenek komplexusai sem, meg amúgy minden oké vele. Szóval ahogy minden pasinak más a nemi szerve, a nőknek is más. Meg kell találni azt aki passzol hozzá.
2021. ápr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!