Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor egy nagyobb intim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy nagyobb intim méretű partnerrel véget ért a kapcsolat, milyen volt egy nála lényegesen kisebb méretű férfival szeretkezni?

Figyelt kérdés

Nagyon érezhető volt a különbség?

Nem hiányzott a nagyobb méretű exetek?

Melyikkel volt hüvelyi orgazmusotok?



2021. ápr. 13. 08:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ez egy korrekt válasz. :)
2021. ápr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
#10 es a barátnődnek mekkora az ideális?
2021. ápr. 13. 11:03
 13/27 anonim ***** válasza:
82%
A barátnőm azóta férjhez ment és nyolc hónapig tartott mire kiszedtem belőle, hogy a párjának 12cm és elég vékonyka is. Azt mondja "Egész életemben őt kerestem"... Jó neki, hogy megtalálta.
2021. ápr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Pici kislányos alkatú nő?
2021. ápr. 13. 11:10
 15/27 anonim ***** válasza:
75%
Nem mondanám kislányosnak. Vékonyka, de én is az vagyok, szóval az alkat semmit nem jelent. Amúgy kifejezetten nőies és szép, senki nem gondolná, hogy ilyen gondjai is lehetnek egy nőnek...
2021. ápr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
39%
Amelyik nő azt mondja, a nagyot szereti, annak hatalmas mellei vannak, hibátlan popsival, alakkal, lábakkal és arccal? Csak azért kérdezem, mert a farok méret olyan, amiről nem tehet az illető.
2021. ápr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
54%
És ennek a csodás logikának a mentén egy nő tehet arról, hogy neki a nagy méret "kell"? Nem azért, mert az divatos vagy jobb, mint a kicsi. Hanem egész egyszerűen azért, mert neki is nagy a mérete...
2021. ápr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
20%
#16 Egyszerű vagy mint a faék...
2021. ápr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
28%
Ez a méret téma 😅 annyira sokszor elő jön főleg ha problémája van saját magával egy férfinak. Én azt mondom hogy aki ügyes az ügyes kisebb /vekonyabbal is illetve nagyobb /vastagabbal is. De kövezzetek meg ha rosszul gondolom 😁
2021. ápr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
49%

1. Igen, érezhető volt a különbség, végre nem éreztem magam felnyársalva.

2. Nem hiányzik, mert nekem szörnyű volt a nagy méret.

3. Nem volt még hüvelyi orgazmusom, de a jelenlegi párommal jó úton járunk.

2021. ápr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!