Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nálam betelt a pohár. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam betelt a pohár. Mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés

Szóval, ez egy kényes téma számomra, viszont már úgy érzem, hogy betelt a pohár, ezért bocsássatok meg ha kicsit nyersen fogok fogalmazni, mert egyébként nem ilyen vagyok.

Tehát, a barátommal 2 éve vagyunk együtt (mindketten 23 évesek vagyunk) és eljutottam arra a szintre, hogy kezd zavarni egy egy dologhoz a hozzáállása. De most speciel az orális kielégítésről van szó, ami bezárta nálam a kaput. Tény, hogy ritkán csináljuk, de mostanában egyre többet kéri. De valahogy nekem ez nem esik ínyemre. Nem kérem, hogy ő is csinálja nekem, viszont ő imádja csinálni, de én nem kötelezem rá. Viszont ha már csinálja, persze, hogy követi a "ha én is, te is" elvet. Egy ideig még csak nyalogattam meg húzgáltam neki, de ő mindig azt akarja, hogy kapjam be és a torkomba akar élvezni. Nekem nagyon érzékeny a nyelőcsövem és ahogy bekapom, egyből öklendezek. De ő ezt nem érti meg, azt mondja, hogy mindenkinek kell ezt tudni egy idő után, mert a szex velejárója. Mostmár arra a szintre jutottam, hogy elegem van. Szeretem, de nem kényszeríthet olyanra, amit nem akarok.

Fiúk! Az lenne a kérdésem, hogy miért hiszitek azt, hogy ez nekünk egyszerű meló? Nem gondoltok arra, hogy egy punciba belebújni és nyalogatni sokkal egyszerűbb, mint bekapni egy egész banánt és miközbe öklöndözöl, még szorítják a fejedet is? Ne hasonlítsuk már össze a kettőt könyörgöm.



2021. ápr. 15. 08:29
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
59%

#20 ehhez kapcsolódóan lenne egy kérdesem illetve nem csak hozzád hanem sokakhoz, mert felmerült bennem:


Az orál kérdése mennyire ugyanolyan férfiaknál és nőknél? Mennyire lehet megkülönböztetni? Már csak amiatt is, mert a legtöbb nő nem képes hüvelyi orgazmusra tehát maga az aktus során nem valószínű hogy az átlagnak orgazmusa lesz max ha a pasi vagy a nő maga kézzel bizonyos pózokban rásegít.


Ellenben a férfi orgazmusnak általában nem alapfeltétele az orál, hisz a férfiak maga az aktus során is képesek orgazmusra.


És ezzel nem azt akarom kifejezni hogy ne kezeljük egyenlő módon vagy nem a kettősmércét akarom batorítani.


Inkább kérdezem hogy ennek tudatában hogyan állnak a férfiak az orálhoz? Lehet-e ugyanúgy kezelni?

2021. ápr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

#21

Teljesen más, minden szempontból. A hüvelyi orgazmus már miért ne az aktustól lenne elérhető, én eddig azt hittem fordítva van, alégből kapott elméletekkel nem tudok mit kezdeni. És az is egy tévhit, akárhányan mondják ezt a hülyeséget. Nem, nem csak a nők élik meg máshogy az orgazmust. El lehet menni úgy is hogy a férfi nem is érez lényegében semmit és benne marad a "feszültség", meg úgyis hogy 1.5 napig érzi a tegnapi hancúr "hatását", nagyon különböző csak kívülről ugyanaz. Viszont (ha már itt tartunk) olyat még nem hallottam hogy férfi valaha képes akkora orgazmust megélni mint a nők, ilyen rángatózós, lezsibbadós, "sikítós" élvezés nem létezik, ilyesmit csak nők tudnak átélni. De a férfiak is tudnak "nagyot menni" ha jól sikerül, ami nagyon jó, csak ilyen brutálisat nem.

2021. ápr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
A nők kb felének nincs hüvelyi orgazmusa. Ezt felmérések állapították meg. Nekem sincs, soha nem is volt senkivel. Csak orálszextől. És az is csak akkor, ha jól csinálják.
2021. ápr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
22-es nemrég ugyanezt írtam valamelyik kérdés alá, hogy a nőknek nagyobb az orgazmusuk és lepontoztak. Pedig pont zeket a példákat hoztam fel. Egy pasi nagyon nem fog sikongatni, ordítani, rángatózni, dobálni magát, nem akad fel a szeme és úgy amblokk nagyon ritkán grimaszolnak csak. Sok pasi élvezés közben még beszélni is szokott, egy nőt az életbe nem hallasz dumálni orgazmus közben. Nem lehet, én nem tudok...
2021. ápr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
89%
Senki nem kényszerít, hogy örömet okozz neki. Macskás néniként is lehet élni. :)
2021. ápr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

#24

Én csak azért gondoltam, hogy leírom, mert már ideje volt kicsit rendet tenni egyesek fejében. Hihetetlen, mennyit tudnak úgy hisztizni, hogy a végén elkezdik relativizálni a nemeket és természetesen úgy beállítani, mintha nekik milyen nehéz dolguk lenne. Közben csak kicsit rá kéne nézni a valóságra.

2021. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
52%

[link]

Ez csak egy cikk az ezerből. Az összes felmérés szerint a nők legalább harmada-fele nem ér el orgazmust soha.

Az a nő aki ordít, sikong, dobálja magát az vagy megjátssza vagy egy hisztérika.

2021. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

#27

Persze, és véresre harapja az öklét amikor "nem szabad" kiabálni. Persze világos, nyilván van akinek fontos hogy így legyen

2021. ápr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
63%

20as

Erre így sosem gondoltam ebben az összefüggésben, amit írtál, de qrva nagy igazság. 5 zöldet nyomnék ha lehetne. Nem utálom a nőket, így imádom őket, ahogy vannak, de tényleg, amíg nem találod meg a nagy Ő-t, mindenért a férfi szenved: nekünk kell kezdeményezni a randit, nekünk kell hódítani, nekünk kell szórakoztatni és felmutatni valamit a lányoknak, szexben ha nem élvez el a csaj, csakis a férfi a hibás, és sorolhatnám. Oké, nincs is ezzel gond, emiatt vagyunk férfiak, de a sok pofáraesés után már rendkivül frusztráló ez a dolog :((

2021. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
29 Talán nem ostoba libákkal kellene ismerkedni,akik nincsenek oda értetek csak elviselnek benneteket. De akinek nem fontos a belső,a jellem, az intelligencia, csak a szép pofi meg a jó test, az így járt.
2021. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!