Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátság extrákkal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal?

Figyelt kérdés
40+ nő vagyok. Közel 30 éves monogám házasság után Egy ilyen"kapcsolatban" az első együttlét során meddig "illik" eljutni. Főleg ha a partner egyébként sűrűn váltogatja partnereit, de tudom, hogy órál párti. Nem vagyok sem prűd, sem sznob. Egyszerűen csak nincs tapasztalatom.

#barátság #Extrákka
2021. ápr. 19. 13:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

7. “ De ha ilyen 100-200nőv dugott életében és most is folyamat másokkal van nekem még kb a szexhez se lenne gusztusom de ahogy érzed:)”


A 100-200 miért undorítóbb, mint a 20-30? Csak kérdezem.

2021. ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
11. Szerintem egészségügyi szempontból érti elsősorban,es mert így gondolja. Teljesen normális. Nyilván sok. De eü. Szempontból sztem mindegy hogy tizzel vagy 200-al van valaki..A barátom egyébként kifejezetten jó pasi, és népszerű volt mindig is a nők körében.50+ egyébként.En nőként viszont ezt nem mondhatom el magamról sajnos... Azt nem tudom, hogy amit a 7-es írt vajon el lehet e várni egy BE. kapcsolatban, hogy akkor csak egymással, még ha az egyik fél így is tesz. Nem hiszem, hogy a másik féltől elvárhatha ugyanezt.
2021. ápr. 19. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!