Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolja a nők nagyrésze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja a nők nagyrésze elítélendőnek ha egy férfi prostizott már?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 20:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/132 anonim ***** válasza:
36%

9

Nem, mivel a prosti pénzért csinálja, ezért nem akar dugni veled. Ha ennek ellenére dugsz vele, az erőszak. Itt nem azzal van a gond, hogy a prosti sok emberrel szexel, hanem azzal, hogy te azt gondolod, hogy az egy normális dolog, hogy megveszed egy másik ember testét használatra.

2021. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/132 A kérdező kommentje:
Mitől lenne erőszak? Ő egyezik bele, ráadásul pénzt kér érte és még hirdeti is magát.
2021. ápr. 23. 21:06
 13/132 anonim ***** válasza:
51%

10

Abban különbözik, hogy egy "ribi" akar szexelni veled, a prosti meg nem. Ennyire nehéz ezt megérteni? Ennyire ratardáltak vagytok?

2021. ápr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/132 anonim ***** válasza:
40%
És mivan azokkal, akik voltak már életükben 8 nővel, de előfordult velük hogy ilyet is igénybe vettek? Csak mert én ilyet is ismerek, hogy egyszerűen csak nem volt rest kipróbálni. Vagy a tipikus kokainozós, kurvázós felsővezető kategória jellemzően nem az "életképtelenek" közé tartozik, csakhát leszarják az ilyen erkölcsi mércéket. Viszont azt valahol ironikusnak tartom, hogy az eddigi válaszolók hogy kikérték maguknak az egészet meg undorítonak tartják, miközben ez utóbbi kategóriát mindegyikük kivétel nélkül leszopná 🤷
2021. ápr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/132 anonim ***** válasza:
64%

13

A beleegyezés nem számít, ha a másik opció az, hogy éhenhal. A teste nem egyezik bele, nem akar szexelni veled, nincs felizgulva rád. A körülmények kényszerítése nem beleegyezés.

2021. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/132 A kérdező kommentje:
A prosti is akar szexelni, csak más mostiválja: a pénz. Ha nem akarna akkor mondhatna nemet és már megyek is, de kell neki a pénzem . Ennek melyik része az erőszak?
2021. ápr. 23. 21:09
 17/132 anonim ***** válasza:
80%

15

Én írtam, hogy senkit se szopnék le, aki prostizott. Az, hogy gazdag, kokainozós fajta az nem fog változtatni a véleményemen.

2021. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/132 anonim ***** válasza:
72%

Egyetértek, kihagytam a válaszomból ezt a fontos 3. pillért: egyáltalán nem oké erkölcsi szempontból az, hogy egy nő testét pénzért veszi igénybe valaki. A szex egy intim dolog, nem szolgáltatás.

Tehát ez is különbség a buliban felszedett csaj és a prostik közt. Meg az is hogy ha a buliban szeded fel, legalább TE teszel érte, te csábítod el a nőt. Van kölcsönös szimpátia, ha elmegy veled. Nem pedig undorodva teszi meg a pénz miatt.. Na meg az a nő biztos nem volt közel se annyi pasival, mint egy hivatásos csaj. Még ha minden hétvégén a buliban részegedik és hazamegy valakivel akkor SE dugott annyi pasival amennyivel egy prosti.

Láttam én már nem 1 nem 2 prostit gangbang-ben is részt venni... csak 1 óra alatt benne volt vagy 30 fasz minimum. Kopasz/kövér/alacsony/ cigány/fogatlanoktól kezdve minden volt ott. Ha ezek után oda beteszed a faszod, akkor számomra megszűntél férfinak lenni. Ennyi

#3

2021. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/132 anonim ***** válasza:
64%

17

Nem akar szexelni veled. Egy döntés meg egy testi rekció az teljesen más. A prostizás nemi erőszak, mert pénzért nem lehet megvenni egy valódi szexuális ingerületet.

2021. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/132 anonim ***** válasza:
26%

Valami nőt szexre összeszedni...igen, csak az ember nem "valami" nőt akar szexre összeszedni, hanem olyat, aki tetszik neki. Volt már dolgom "valami" nővel, annyit mondhatok, hogy a "lyuk az lyuk, csak a keret más" szólás nem állja meg a helyét, nálam legalábbis nem.

A legtöbb prostit futtatják...akik kint állnak az utcán esetleg azokat, a lakásosok nagy része önként vállalta ezt: "Inkább csinálom ezt, mint egy gyárban dolgozzak." "Ez a munka jobban bejön, mint amit előtte csináltam, jobban is élvezem."

Mindenki előtt ott van a lehetőség, hogy tanuljon, hogy normális állása legyen, vagy ha nem tanult, akkor végezhet tisztességes munkát is. Teszem azt Kitti képes 3 műszakban húzni az igát, DiaVIP27 meg nem? Képes lenne ő is, csak nem akarja, ő maga választotta, hogy prosti lesz.

2021. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!