Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolja a nők nagyrésze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja a nők nagyrésze elítélendőnek ha egy férfi prostizott már?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 20:32
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/132 anonim ***** válasza:
36%

Én csak megosztanék egy statisztikát a személyeskedés helyett, 2017-es adatok. A prostizók mindössze 23%-ot tettek ki a nemi betegséget elkapók közül.

[link]

2021. ápr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/132 anonim ***** válasza:
80%

"A prostizók mindössze 23%-ot tettek ki a nemi betegséget elkapók közül."

Talán azt lenne érdemes megnézni, hogy a prostizók hány %-a nemi beteg, és ezt az értéket összevetni azzal, hogy a prostihoz NEM járók hány %-a az. Abból a statisztikából, amit megosztottál, nem derül ki, hogy a prostihoz járás mennyiben növeli a nemi betegséggel való megfertőződés esélyét. Ha harmincszor annyi ember NEM jár prostihoz, mint ahány igen, akkor nyilván a fertőzöttek között is ők lesznek felülreprezentálva.

(Ezt én is az állásfoglalás szándéka nélkül írom.)

2021. ápr. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/132 A kérdező kommentje:
Te is tudod hogy nem 30szor annyi ember az aki nem járt prostinál, mint aki igen. Szerintem a férfiak közel fele már volt vagy fog menni legalább egyszer élete során.
2021. ápr. 24. 00:33
 74/132 anonim ***** válasza:
74%
Én nem tudom, hogy hányszor annyi ember nem jár prostihoz, mint ahány igen, mert eddig nem végeztem szociológiai kutatómunkát a témával kapcsolatban, de feltételezem, hogy te sem; pont ezért csak akkor érne valamit a feljebb prezentált statisztika, ha tartalmazna adatot erről. Ennyit írtam.
2021. ápr. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/132 A kérdező kommentje:
Így is egyértelmű a statisztika. A nemi betegek 23%-a járt prostinál. Az hogy te mit próbálsz ebbe belemagyarázni az már a te dolgod.
2021. ápr. 24. 01:00
 76/132 anonim ***** válasza:
80%

Átfogalmazom úgy, hogy neked is esélyed legyen megérteni.

Tételezzük fel, hogy van egy, a lakosságból random merített mintában összesen 1100 ember. Közülük 100-an már voltak prostinál, 1000-en még soha. A 100 prostizónak az 50%-a nemi beteg, tehát összesen 50 ember. A maradék (nem prostizó) 1000 ember 10%-a nemi beteg, ami 100 főt jelent. Így van összesen 150 nemi betegünk, akiknek a 33%-a jár prostihoz, a 67%-a pedig nem – a statisztikában csupán e két adat van feltüntetve. És akkor jössz te a mogyorónyi agyaddal levonni azt a következtetést, hogy a qrvázás nem is rejti magában a nemi betegségek összeszedésének a magasabb kockázatát, mert hát a statisztika szerint a fertőzöttek között azok vannak kevesebben, akik igénybe vesznek fizetős szexuális szolgáltatásokat.

Nem látod, hogy hol van itt a probléma?

2021. ápr. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/132 anonim ***** válasza:
95%

#76

Meg egyébként teljesen biztosra vehetjük, hogy nem ugyanannyi ember jár prostihoz, mint amennyi nem, hanem biztos hogy az összes férfinak csak egy töredéke. Szegény prostik nagyon hamar beledöglenének, ha a férfi társadalom felét rendszeresen ki kellene elégíteniük, ha nem azt feltételezzük, hogy kb mind 5. nő szintén prosti :DDDD

2021. ápr. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/132 anonim ***** válasza:
79%

Isten látja lelkemet, nekem a 23% is sok.

De ha ez azt bizonyítja, hogy a prosti biztonságos, mindenkinek lelke rajta.

2021. ápr. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/132 A kérdező kommentje:

76: Ott a probléma hogy csak találgatsz, feltételezgetsz, de tőled még nem láttunk egy ilyen statisztikát vagy konkrét adatot se. Elsőre is értettem mire akartál kilyukadni, de így ezzel nem megyünk semmire.

77: Eddig arról volt szó aki életében legalább egyszer megfordult prostinál, nem aki rendszeresen jár. Tehát ebben bőven vannak olyanok is akik elmennek 20 évesen hogy kipróbálják aztán soha többé. Ezért hibás a feltételezésed.

2021. ápr. 24. 10:21
 80/132 anonim ***** válasza:
6%
#67 akinek gyereke van annak úgy amblokk kell lemondani a szexről? Vagy szerinted mit kéne csinálnia egy, a gyerekeit egyedül nevelő, szülőnek? Tényleg kíváncsi vagyok, hogy te hogy oldanád meg (próbáld férfi oldalról megközelíteni a kérdést, tehát az pl nem játszik, hogy társkeresőn alkalmi kapcsolatot keresel).
2021. ápr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!