Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolja a nők nagyrésze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja a nők nagyrésze elítélendőnek ha egy férfi prostizott már?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 20:32
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/132 anonim ***** válasza:
80%

47

ebben teljesen igazad van.

Csak sokszor olvastam itt gyikon, hogy az orális szexhez nem mindig használnak gumit prostinál, és az nem kockázatos, sokak szerint csak a nyalás az.

Gondoltam leírom, hogy tévhit, mert így is sok szépet el lehet kapni.

2021. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/132 anonim ***** válasza:
63%
Fizetni szexért egy parazita viselkedés.
2021. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/132 anonim ***** válasza:
88%
#50 Engem erőszakoltak már meg, feminista is vagyok. Mégsem gondolom azt, hogy ez erőszak lenne, hiszen a prosti TUDATÁBAN VAN, hogy mit csinál, a nemi erőszak azt jelenti, hogy ellenedre szexuális dolgokra kényszerítenek. Másrészt meg tanulj meg vitatkozni, mert nem tiszteled a másik véleményét,azért, mert valaki nem ért egyet az nem azt jelenti, hogy retardált.
2021. ápr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/132 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy nem erőszakoló, mivel az aktus közös beleegyezéssel történt. Ennyi. Sőt van olyan, hogy a prosti elküld a p..csába, ha nem felelsz meg neki, pl. ápolatlanság, tehát fentartja magának a jogot, hogy megválogassa kivel létesít intim együttlétet, már ebből kiindulva sem beszélhetünk erőszakról, hiszen, ha nem küld el, akkor beleegyezett a dologba. Még ennyibb. Legennyibb!
2021. ápr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/132 anonim ***** válasza:
60%

"Ti férfiak mindig elterelitek a prostira a figyelmet. Holott itt arról van szó, hogy ti vagytok a disznók. Mégis ki képes arra, hogy egy másik ember testét használja annak akarata ellenére? Paraziták vagytok"

Akarata ellenére? Vicceltél, amikor ezt írtad igaz? Ha nem akarja, akkor szedje le a hirdetését és menjen dolgozni, ilyen egyszerű, írtam már, hogy ha más nő képes dolgozni, akkor egy prosti is képes lenne, csak nem akar. Semmi nem indokolja, hogy valaki prosti legyen.

2021. ápr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/132 anonim ***** válasza:
26%

Azért ítélem el, mert egy prostizó férfi tárgyiasítja a nőket.

Minek legyek egy ilyen barommal, ha lehetek normálissal is?

2021. ápr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/132 anonim ***** válasza:
13%

58

Látszik, hogy nem vagytok tisztába a prostik realitásával. A prostik nagy része nem önszántából választotta a prostizást vagy környezeti faktorok kényszerítették rá, tehát ez igenis nemi erőszak.

2021. ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/132 anonim ***** válasza:
5%
59: Vannak ám férfi prostituáltak is. Olyanok is, akiknek nők veszik igénybe a szolgáltatásait. Szóval akkor ennyi erővel a nők is disznók.
2021. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/132 anonim ***** válasza:
54%

"Látszik, hogy nem vagytok tisztába a prostik realitásával. A prostik nagy része nem önszántából választotta a prostizást vagy környezeti faktorok kényszerítették rá, tehát ez igenis nemi erőszak"

Nem egy prosti mondta nekem, hogy inkább ezt csinálja, mint egy gyárban dolgozzon! Ezek szerint csak önszántából választotta! Senki nem kényszerítette erre. Hogy kevés a gyári fizetés? Lehet tanulni egy piacképes jól fizető szakmát.

2021. ápr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/132 anonim ***** válasza:
81%
Nálam ez attól függ, hogy milyen prostiról van szó. Bármilyen furcsán hangzik, van tudomásom olyan nőről, aki – amikor szexmunkát végzett – megengedhette magának azt a "luxust", hogy megválogassa a kuncsaftjait, és élvezte is, amivel foglalkozott, mert ezáltal sok és változatos szexben lehetett része. Ezek az ő szavai, nem az enyémek. Más szóval nem azért fogadott el pénzt szexért cserébe a férfiaktól, mert ingyen undorodott volna hozzájuk érni, hanem mert így két legyet üthetett egy csapásra; jól is érezte magát és meg is lett fizetve érte. Nekem azzal nincs különösebb bajom, ha egy férfi elmegy egy hasonló kaliberű örömlányhoz. A stricik által prostitúcióra kényszerített nők testének a megvásárolásával van bajom, szerintem nem szükséges részleteznem, hogy miért.
2021. ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!