Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolja a nők nagyrésze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja a nők nagyrésze elítélendőnek ha egy férfi prostizott már?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 20:32
 81/132 anonim ***** válasza:
96%

79-es:

Mond, miért is akarná kipróbálni bárki is a prostizást, ha van más lehetősége? E mögött csak az a tipikus prosti-fétis lehet, amit bizony nincs nő, aki díjazna.

2021. ápr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/132 A kérdező kommentje:
🤦‍♂️ 🤦‍♂️ 🤦‍♂️ 🤦‍♂️ 🤦‍♂️ 🤦‍♂️ 🤦‍♂️ 🤦‍♂️
2021. ápr. 24. 10:50
 83/132 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, látom nem csak a statisztikához nem konyítasz, de az angolhoz sem. "Clients of sex workers and partners of key populations" - vagyis nem azokról van szó akik életükben kipróbálták, hanem akik legalább időnként bevallottan élnek vele. De azt egyszerű józan ész alapján be lehet látni, hogy nem a férfiak fele kurvázik és egyébként azt is, hogy nem a férfiak fele próbálta ki :D De tőlem megerőltetheted ezt az égbekiáltó fa​szságot, csak elég mókás olvasni. Most miért olyan nehéz beismerni, hogy a kurvázással könnyen lehet elkapni nemi betegségeket? Ez szánalmasabb a kurvázásnál, mert azok legalább nem akarnak ennyire kamuzni önmaguknak és elhitetni ezt az amúgy elég közismert és többezer éves tényt. Te meg itt játszod az eszed, uhh, na ez a nagyon gáz.
2021. ápr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/132 A kérdező kommentje:

Megint írtál egy hosszú szöveget amiben semmi konkrétum nem volt. Statisztikát, felmérési adatot még mindig nem látok, csak a véleményedet. Na ez a gáz :D

Több ezer év alatt feltaláltak egy jó pár védekezési és higiéniai megoldást amivel meg lehet előzni a betegségek terjedését és ezt meg is követelik a szexmunkások. Vagy neked nem gyanús hogy szinte mindegyiknek az oldalán fel van tüntetve hogy mindent csak gumival enged? (most tekintsünk el az útszéli szutykoktól)

Mitől lenne akkor bármivel nagyobb a kockázat mint egy hétvégi bulin összeszedett random csajnál akivel esetleg ittasan eszedbe se jut védekezni? Főleg ha valaki nem is rendszeresen jár prostihoz csak mondjuk évente egyszer, akkor semmivel nem nagyobb a fertőződés veszélye.

2021. ápr. 24. 11:47
 85/132 anonim ***** válasza:
81%

Ha csak a saját véleményedet osztod és fogadod el, miért tettél fel kérdést?

Ha nem nyitsz és nem próbálod megérteni a többiek nézőpontját, akkor csak vitatkozni kívánsz nem kérdésedre választ találni.

2021. ápr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/132 A kérdező kommentje:
És az eredeti kérdés arra vonatkozott, aki prostizott már, nem arra aki rendszeresen jár. Ezt is csak ti kevertétek bele.
2021. ápr. 24. 11:51
 87/132 anonim ***** válasza:
78%

#86

A kördiagramot linkelő felhasználó keverte bele, lol. Egyébként én vagyok a 76. válaszoló, nem én írtam a 83. hozzászólást, de vicces látni, hogy azt hiszed, én vagyok itt az egyetlen, aki nem a te álláspontodon van.

Egyébként igen, én is feltételezgetek, ahogyan te is, amikor hangoztatod, hogy a férfiak fele már qrvázott, vagy majd fog a jövőben. De nem azt írtam, hogy az arányok, amelyekkel példálóztam, pont a valóságot tükrözik, hanem azt, hogy ez is egy lehetőség a velünk megosztott adatok alapján, éppen ezért nem releváns a statisztika abból a szempontból, amelyikből mi vizsgáljuk a kérdést. (Halkan jegyzem meg, az is köztudott, hogy a melegek között könnyebben terjednek nemi betegségek, mint heterók között, elsősorban a közösülés módja miatt, mégis """csak""" a nemi betegek 30%-át teszik ki a diagram szerint. Őket közvetlenül követik a prostihoz járók. Nem tudom, mennyire kell hülyének lenni ahhoz, hogy ezt bármilyen úton-módon úgy interpretáld, hogy pontosan ugyanannyi esélyed van qrvázás mellett megfertőződni, mint anélkül.)

De tudod mit, ha hazaértem, keresek neked másik statisztikát, hogy boldog legyél.

2021. ápr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/132 anonim ***** válasza:
78%

3-as válasoló! Ez így elméletnek jól hangzik, csakhogy van egy kis hiba az elméletedben!

Én egy mozgássérült pasi vagyok. Aki ismer az kedvel. De ha szexről van szó a legtöbb nő nem tudja kezelni ezt a helyzetet. Van, aki el sem hiszi, hogy egy mozgássérültnek is vannak vágyai.

Én már hozzászoktam ahhoz, hogy szexmunkáshoz járjak. Hidd el nekem sem volt könnyű én is sokat dilemmáztam ezen.

Te magad is azt mondod, hogy a szerencsétlenség csomag pasiknak, nehéz a helyzete,

És hidd el engem is annak látnak a járásom miatt. Tehát ezeknél a szerencsétleneknél elfogadhatónak látod, ha prostihoz jár. Csakhogy ebből következik a hiba is az elméletedben! Mert nem csak a szerencsétlen pasik járnak prostihoz. Hanem gazdag egyébként jó testű sikeres pasik is….

Persze értem én, ha ez kiderül akkor vége a sztorinak. De meglepődnél ha hirtelen gondolatolvasó lehetnél egy kis időre, és rájönnél hány pasi járt már prosinál akiről nem is gondolnád….

Ha azok után is az elméleted szerint élnél, egyedül maradnál örökre…

2021. ápr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/132 anonim ***** válasza:
95%

"Vagy neked nem gyanús hogy szinte mindegyiknek az oldalán fel van tüntetve hogy mindent csak gumival enged?"

A kis natúr franciácskáról mit gondolsz, ami 10-ből 8 "rosszlánynak" az adatlapján szerepel (és fingunk sincs, hogy a valóságban is ez-e az egyetlen dolog, amit gumi nélkül vállalnak, mert nem vagyunk ott)?

2021. ápr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/132 A kérdező kommentje:
De ugyanúgy ennyi erővel egy buliban is leszophat bármilyen leprás szutyok csaj aki nemibeteg nem? Akkor ugyanott tartunk, nem lettünk előrébb.
2021. ápr. 24. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!