Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolja a nők nagyrésze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja a nők nagyrésze elítélendőnek ha egy férfi prostizott már?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 20:32
 91/132 A kérdező kommentje:
88: Pont erről beszélek. Ha mindenkinek a fejébe látnánk akkor nagyjából reális hogy a férfiak közel fele már volt vagy lesz élete során, az más dolog hogy ezt nem hangoztatják. Persze ez is csak találgatás de jóval reálisabbnak tűnik mint az hogy 30szor annyian nem mentek mint aki igen.
2021. ápr. 24. 12:28
 92/132 A kérdező kommentje:

Csináltam egy ilyen szavazást. Ebből nagyjából ki fog derülni az igazság.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2021. ápr. 24. 12:38
 93/132 anonim ***** válasza:
96%

Milyen igazság?

A gyakoris troll szavazást inkább ne vedd alapul.

Másrészt feleslegesen vergődsz, fogadd el végre hogy aki prostizik, az igenis nagyobb kockázatot vállal nemi betegség terén, mint aki nem prostizik.

2021. ápr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/132 anonim ***** válasza:
76%
Én még mindig várom a választ, hogy egy egyedülálló apa, hogy oldja fel az amúgy teljesen normális vágyait.
2021. ápr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/132 A kérdező kommentje:
Csak akkor troll ha azzá teszitek....
2021. ápr. 24. 14:15
 96/132 anonim ***** válasza:
95%

#94 Úgy hogy keres egy magához való nőt! Én

már kétszer megtaláltam.

2021. ápr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/132 Darkness forever ***** válasza:
55%
Betegségek, életképtelenség, igénytelenség es undor. Ezek jutnak eszembe, ha egy prostizós férfira gondolok
2021. ápr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/132 anonim ***** válasza:
4%
#96 pontosan erről van szó. A neki való nő hetente egyszer egy órát foglal le, kevesebbe kerül, mint egy állandó vagy az alkalmi vadászat és nem vesz el időt a gyerekektől. Nyilván létezik olyan nő, akivel az együtt lét nem tűnik pénz vagy idő pazarlásnak de ilyet találni időbe telik. Vágyak meg addig is vannak.
2021. ápr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/132 anonim ***** válasza:
40%
88-as az én párom is mozgáskorlátozott és képzeld volt a múltban elég sok nője hosszú távú is, és persze alkalmi is, de össze tudta szedni maganak nem kellett prostihoz mennie... Hozzá tennem szép lányok meg csak az sincs h rondák.. Jah és nem gazdag ember.
2021. ápr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/132 anonim ***** válasza:
96%
Férfiként mondom, hogy szerintem a prostizásnál már csak az gázabb, ahogy itt pár hozzászóló megpróbálja elhitetni, hogy a férfiak milyen jelentős része járt/jár/járni fog prostihoz. Nem sok ismerősük lehet, és van egy tippem, azok is milyen típusúak...
2021. ápr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!