Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátság extrákkal kapcsolatró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal kapcsolatról mi a véleményetek? Nőként érdemes bele menni? Hogyan lehet az érzelmeket teljesen kiiktatni h a jövőben se legyen az h az egyik fél szerelmes?

Figyelt kérdés
2021. máj. 8. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen kapcsolatom pár hónapig. Igazából maga a szex jó volt, és a szexuális kémia megvolt köztünk, de nagyon más emberek voltunk, és tudtam ha ő lenne az utolsó férfi akor se venném számításba.

Ő is így volt vele, tisztában volt azzal, hogy nagyo szöges ellentétei vagyunk a másiknak sok téren, így a barátságon kívül más halott ügy lenne, mert kicsinálnánk a másikat. :D

Így nem is volt ezzel baj, nem mondom volt eleinte hogy azt hittem többet érzek, de csak a hirtelen felszabadult hormonlöket volt a szex miatt, és amilyen gyorsan jött olyan gyorsan el is múlt kb egy hét után.

2021. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Huhh köszönöm szépen #1. Akkor a lényeg h olyannal alakítsuk ki akivel kapcsolatot soha nem akarnák?
2021. máj. 8. 19:30
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon vágysz a szexre és megvan a kémia közöttetek akkor nagyon jó lehet!

Előre nem lehet megmondani, hogy valamelyik nem lesz-e szerelmes! Az érzelmek nem irányíthatóak! Ez már nagyon sokszor bebizonyosodott!

2021. máj. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így "vált be" kérdező, hogy olyannal mentem ebbe bele akit tudtam, hogy nem tudnék szerelemmel szeretni, mert nem olyan ember. És így egyikünknek sem volt pofáresés.
2021. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen miért ne lehetne belemenni?Mindenkinek vannak szükségletei,ha lehet ki kell használni a lehetőségeket!Ezt így megmondani előre hogy szerelmes lesz e valamelyikőtök,azt nem lehet.. de ha letisztázzátok előre a szabályokat,akkor könnyebb,és minden fejben dől el egyébként..
2021. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ha adódik ilyen alkalom, és ha úgy vagy vele h belevágnál akk csináld nyugodtan.

Az h később ne érezzetek egymás iránt többet azt annyira nem lehet irányítani.

Én úgy tudtam az én ilyen kapcsolatomban megállni h nem lett több h a férfival akivel voltam szinte mindent tudtam. Mellettem több nővel randizott, nem akar kapcsolatot, szeret ismerkedni stb.

Igaz bántott a közepe felé h mellettem több nője is volt, de ez segített abban h tartsam magam a megbeszéltekhez.

L

2021. máj. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes belemenni ha nem akarsz érzelmeket és ezt te tudod is, meg ő is. Ha sok időt töltötök együtt előfordulhat, hogy az egyik fél érezni kezd vagy jobb esetben mindketten érezni kezdetek de ez normális.

Próbáld ki ha érdekel a dolog aztán meglátod.

2021. máj. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt, érett fejjel lehet belemenni, hogy máshogy. Nekem is volt ilyen "kapcsolatom", de együtt jártunk csajozni/pasizni is, s amikor néha úgy alakult, akkor úgy alakult. Nem gondoltuk túl a dolgot.

Egyébként meg, ha úgy érzed meg tudod húzni a határokat ÉS mindketten vágytok egymással a szexre akkor csináljátok. Előfordulhat hogy mindketten túlgondoljátok és kapcsolat lesz belőle. Ha csak az egyik fél akkor az szívás, de addig tanultok belőle. Az élmény, a tapasztalat akkor is a tiéd marad, azt már senki sem fogja elvenni. ÉLJ ne filozofálj!

2021. máj. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 évig működött egy 23 évvel fiatalabb lánnyal. Abszolút elképzelhetetlennek tartott bármi komolyat és én sem gondolkoztam ilyesmiben. Így nem merült fel semmi "zavaró" a kelleténél több érzelem egyikünkben sem. Élveztük egymást. Ő sem bánta meg, én sem. J pár csodálatos élménnyel gazdagabb lettem én is és saját bevallása alapján ő is. A mai napig napi akőcsolatban vagyunk, de egyikünk sem emlegeti fel a múltat még csak apró célzásokkal sem. Szóval nálam, nálunk a jelentős korkülönbség miatt működött.

48Ffi

2021. máj. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátommal gabalyodtunk össze. Bár mire a szexre került a sor, addigra szerelem is volt. 1 évig tartott, nehéz szakítás volt a vége és a barátságunknak is annyi.
2021. máj. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!